• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 2.sprat" pronađeno 439 nekretnina - prosečna cena 1.308 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada, nedaleko od pešačke zone i Saborne crkve. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nedaleko su Pravni i Ekonomski fakultet, osnovne škole, vrtići, mnogobrojni lokali i trgovniski marketi. Stan je uknjižene kvadrature 80m2, nalazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113286, II/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, parking, dvorište/bašta. Na prodaju komforan jednoiposoban stan, povrsine 43m* Nalazi se na drugom spratu bez lifta u ulici Cara Dusana . Useljena 2012godine Mesecni troskovi, izuzetno mali. Odvojeno grejanje na gas,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 128.300 €, 45,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 128.000 €, 90,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. RETKOST U PONUDI, KOMFORAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM NA GRAD! Stan ima 82m2 korisne, uknjižene površine. Nalazi se na drugom spratu manje trospratne zgrade bez lifta. Po stukturi je komforan dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odlično opremljen trosoban stan u zgradi BW Sole preko puta TC Galerija. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe otvorenog koncepta povezane sa kuhinjskim i trpezarijskim delom. Kuhinja je moderno opremljena sa svim neophodnim uređajima. Iz dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.700 €, 46,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam/Nova Detelinara. Uknjižen dvosoban stan na Novoj Detelinari u ulici Janka Veselinovića. drugi sprat, lift, terasa, parking mesto u dvorištu zgrade. Stan je kompletno renobiran prošle godine i opremljen novim nameštajem. Komforna spavaća soba – staje francuski ležaj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.200 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na Trgu kralja Aleksandra. Stan se nalazi na drugom spratu u starijoj, očuvanoj zgradi bez lifta. Sastoji se od hodnika, trpezarije koja ima izlaz na manju terasu, odvojene kuhinje, prostrane i osvetljene dnevne sobe sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 125.450 €, 82,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo u Futogu Četvorosoban stan 82 m2 na Top Lokacijistan se nalazi na Drugom spratu,dvostrane je orijentacije,ima tri spavaće sobe,odvojenu kuhinju i Dve Lepe Terasegrejanje je centralno na gasPosebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Dunava,Marketa....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Centru grada u neposrednoj blizini Niske Tvrdjave i Banovine, stan je na 2. spratu po strukturi 2.5 soban, povrsine 84m2 + 10 m2 terasa. Stan je odlicnog rasporeda, komforan hodnik iz koga se ide zasebno u sve prostorije, velikim dnevni boravak sa velikom terasom, izdvojenom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Stan je u vlasništvu fizičkog lica a zgrada nije uknjižena, te je kupovina moguća samo za keš i nema PDV-a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 124.600 €, 45,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LEP STAN KOD SAJMA ULICA KOPERNIKOVA NA DRUGOM SPRATU NEMA LIFT KUHINJA OSTAJE U STANU PARKING MESTO ULAZI U CENU 45m2 DVOSOBAN CENA 123600eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.200 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Mogućnost kupovine identičnog stana na drugom spratu. Zgrada je građena visokokvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 123.990 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban apartman u izgradnji na top lokaciji u neposrednoj blizini banje Termal u Vrdniku. Pouzdan investitor sa odličnom opremom: antracit pvc-stolarija sa kliznim vratima i velikim portalima, španska keramika, ulazna sigurnosna vrata, medijapan stolarija, kvalitetna toplotna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100837. Novo Detelinara, dvosoban, 45m2, dobrog rasporeda i sobnosti, na drugom spratu. Prednost parking u dvorištu zgrade. Prostran stan, ulično orijentisan, u neposrednoj blizini Sajma. Sastoji se iz dnevne sobe, spavaće sobe koja izlazi na terasu, odvojene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana sa parking mestom, na Novoj Detelinari.Može i zamena za manji stan, isključivo u prizemlju i doplata.Stan se nalazi na drugom spratu i odličnog je rasporeda prostorija, iako je 45m2 stiče se utisak mnogo većeg prostora. Poseduje dve komforne sobe, odvojenu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 123.600 €, 41,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u Vrnjačkoj Banji. Stan je na drugom spratu u novoj zgradi. Prodaje se sa svim stvarima. U cenu je uračunato i parking mesto. Za dodatne informacije pozovite. U cenu je uračunata i agencijska provizija. Za više informacija kontaktirajte 063 50-11-20 ALEX....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 120.510 €, 47,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan stan, polunamešten na drugom spratu sa liftom, sa terasom koja je zatvorena PVC stolarijom. Nalazi se u blizini Lidla i Železniče stanice. Uknjižen, moguća kupovima putem stambenog kredita. U dvorištu se nalazi parking za stanare. Postoji mogućnost kupovine garaže....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan površine 46m2. Nalazi se na drugom spratu, u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu, na odličnoj lokaciji u blizini fakulteta, bolnice, palate pravdeProdaje se komplet namešten, sve u stanu je novo i nekorišćeno. ..Od prostorija ima zasebnu spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 120.000 €, 114,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju kuću ukupne površine 114m2 na 4 ari placa koja se nalazi u Prnjavoru. Kuća se sastoji od dva sprata. Na prvom spratu se nalaze hodnik, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i ostava. Na drugom spratu se nalaze hodnik, velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 119.880 €, 39,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla. Nekretnina ima 39m2 i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja poseduje lift i ulično je orijentisan. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.250 €, 70,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007420.Prodaje se troiposoban stan od 70.17 m2 na drugom spratu zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija- Mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 119.170 €, 44,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji. Stan je opremljen i u cenu je ukljucen kompletan namestaj i uredjaji. Zgrada poseduje parking mesta u dvoristu uvek dostupna za vlasnike stanova(autorizacija putem broja telefona). Stan je na drugom spratu, zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 352 Opis stana: • Površina: 59,90m2 (plus 25m2 neuknjiženo) • Lokacija: mirna ulica, Novi Beograd • Moguća zamena za stan na Novom Beogradu Stan se nalazi na 2. spratu i poseduje: • Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom • Spavaću sobu • Dve terase • Kupatilo na donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.960 €, 76,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-VETERNIK*** Ogalšavamo prodaju stana u novogradnji na lepoj lokaciji u Veterniku. Sastoji se od prostranog hodnika,kupatila i odvojenog wc-a,velike dnevne sobe sa kuhinjom,tri soavaće sobe i terase-površine 6m2. Grejanje na toplotne pumpe. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.900 €, 39,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DVOSOBAN STAN 39 m² – GRBAVICA, BULEVAR CARA LAZARA Na prodaju komforan dvosoban stan površine 39 m² , smešten na 2. spratu zgrade sa liftom , u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Grbavica, Bulevar Cara Lazara . KARAKTERISTIKE: Površina: 39 m² Struktura: dvosoban stan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 118.800 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan petosoban SmartHome stan u Petrovaradinu – luksuz, funkcionalnost i mir u jednoj adresi U mirnoj zoni Petrovaradina, na svega 3 kilometra od centra Novog Sada, izdaje se luksuzan petosoban stan površine 108m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 166.900 €, 53,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi trosoban stan u GALENSOVOM kompleksu Kraljev Park.Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Grejanje po utrošku, veoma mali troškovi. Stan se nalazi na drugom spratu, orijentisan na mirnu i tihu stranu, bez buke i gužve. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 167.000 €, 45,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo luksuzno opremljen stan sa parking mestom – kraj Vidikovačke šume sa izlazom ka naselju Vrtovi Ceraka. Ukupna površina stana 100m2 , od čega 75m2 korisne površine ( uknjiženo 45m2 ) i terasa 25m2 ( I terasa 20m2+ II terasa 5m2). Stan se nalazi u mirnom i ušuškanom kraju,....

 
 
 
  Kuća, FARKAŽDIN, 117.420 €, 132,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo ovu impozantnu dvospratnu kuću u Farkaždinu. Sa svojih približno 420m2, ova kuća se ističe svojom prostranošću i funkcionalnošću. Smestila se duž uličnog dela parcele i poseduje tri kolska ulaza, što pruža praktičnost i pristupnost. Ukupno ima sedam soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 116.917 €, 41,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.360 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice, četvorosobni dupleks u urbanoj vili na interesantoj lokaciji u blizini Dunava +++ Agencijska oznaka 1059207, Adice, četvorosobni dupleks stan 80 m2, na drugom spratu urbane vile sa šest stanova. Donja etaža stana sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.770 €, 41,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 113.700 €, 48,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo, nov, lepo namešten, trosoban stan u mirnom naselju Zova na Zlatiboru, u blizini centra. Stan se nalazi na drugom spratu, manje zgrade. Sastoji se iz malog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe i terase. Stan se prodaje kompletno namešten,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 439)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>