• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat" pronađeno 536 nekretnina - prosečna cena 666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 42,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u centru grada u Dušanovom bazaru. Lokal se sastoji od jedne veće prostorije, jedne manje i toaleta. Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (knjigovodstvo, agencije i slično). Površina lokala je 42 m2, nalazi se na prvom spratu. Uknjižen, svojina 1/1. Ovo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.500 €, 115,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u novogradnji, na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj ulici u Zemunu, u blizini Prvomajske. Ispred stanov se nalazi dodatni prostor koji se takođe može iskoristiti. Lokacija je idealna za poslovne delatnosti – u blizini vrtića i osnovne škole, marketa, na odličnoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Sremskoj Kamenici izdajemo lokal 120m 2 (prizemlje 60m 2 i sprat 60m 2 ).Lokal ima dva izloga,jedan sanitarni čvor,četiri klime,parking ispred lokala.Mali mesečni troškovi-gasno grejanje po utrošku,u sezoni. Ukiliko se izdaje sa inventarom(na slikama)zakupnina je 2.000 €,a za prazan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat'
58.500 €
164.800 €
62.685 €
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude par stanova raznovrsnih kvadratura i spratnosti u novoizgrađenoj zgradi u naselju Boleč u opštini Grocka U blizini se nalaze prodavnice, pumpe, dom zdravlja, osnovna skola i ostali infrastrukturni objekti Izolacija sendvič zid, hrastov parket....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 216.050 €, 145,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71151, PR/, izlog, klima, izvorno stanje, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se višenamenski poslovni prostor, zaseban objekat, od 145m2, na Bežanijskoj kosi, open space, na dva nivoa, prizemlje i sprat. Objekat ima dve velike prostorije od po 60m2 (u prizemlju i na....

 
 
 
  Kuća, ČEGAR, 250.000 €, 168,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila, na prvom spratu je isti raspored prostorija. Veći deo dvorišta je ispred kuće. Iza se nalaze garaža i 2 pomoćna....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 275.000 €, 183,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderna kuća sa zasebnom dodatnom stambenom jedinicom, u mirnom delu Zlatibora – naselje Zova, na samo 15 minuta hoda od centra. Plac 600 m² sa kompletnom infrastrukturom (struja, voda, gas, kanalizacija, asfaltni put). 🔹 Glavna kuća – 118 m² Sastoji se od dve potpuno....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 230.000 €, 153,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u nizu na Zlatiboru, 100m od centra . Nalazi se u mirnoj i lepoj ulici a u neposednoj blizini samog centra, marketa, kafića i restorana. Kuća je ukupne površine 153 m2, u četri etaže..U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 63.195 €, 42,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 42,13m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 72.270 €, 48,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 48,18m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog dela sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 63.000 €, 43,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u mirnom kraju Sremčice. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade od dva sprata. Po strukturi stan je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog dela, dnevno-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Vrlo funkcionalan stan, maksimalna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 323.500 €, 221,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

- Telep, Novi Sad - nova, odmah useljiva kuća ukupne površine 221 m2 ( p+VP+1+PK) - struktura: *prizemlje- garaža sa roll up vratima na daljinski (širina 2,18cm cc), tehnička prostorija, kupatilo, ostava * visoko prizemlje- dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, toalet, ostava, terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 81,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Adicama. Dupleks,uknjizen savrsena lokacija,u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica,apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo 20 metara od stana. Stan poseduje terasu od 3 kvadrata, dnevnu sobu sa kuhinjom,spavacu sobu za decu,wc,hodnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u tc Kalča. Lokal je površine 50m2. Nalazi se na prvom spratu,ima prirodno svetlo i sopstveni mokri čvor.Orijentisan je prema pešačkoj zoni i u solidnom je stanju.Moguća je zamena za automobil ,stan ili građevinske radove.Ovo je samo deo naše ponude, za....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 350.000 €, 240,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću na Trandzamentu, blok Vila. Kuća se sastoji od : Prizemlja: 2 sobe, kuhinja, kupatila sa WC, kotlarnica (na čvrsto i struju grejanje) Sauna velika za 12 osoba Prvi sprat: veliki hodnik, WC, stepenište, veliki dnevni boravak , trpezarija, kuhinja, terasa sa ulice, i terasa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 700.000 €, 480,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na izuzetno mirnoj lokaciji u Borči. Kuća je cela ogradjena betonskom ogradom. Čim se kroči u dvorište, možemo videti vrt koji okružuje kuću. Pored vrta imamo parking mesta u dvorištu, kao i ulaz koji vodi u garažu. U dvorištu se nalazi i pomoćna kuća od 48m2, kao i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 141.300 €, 97,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv petosoban stan na prvom spratu manje nove zgrade.Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,Parking za stanare,grejanje na toplotne pumpe.Uredna dokumentacija.Cena sa pdv-om.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.000 €, 69,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Ozon Gradnja predstavlja svoj najnoviji projekat - savremene četvorosobne i petosobne stanove na Adicama. Ova izgradnja će vas oduševiti svojom kvalitetnom udobnošću. Karakteristike stana: * Grejanje: Ekološki prihvatljivo grejanje....

 
 
 
  Kuća, UGRINOVCI, 160.000 €, 110,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude moderan stan na prvom spratu lux zgrade , koja će biti useljiva u maju 2025 godine. Veoma interesantaa organizacija prostora u skladu sa avargandnom arhitekturom , pruža mogućnost korišćena jedne sobe kao spavaće sobe , ili odvojene trpezarije-po želji....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.150 €, 40,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 625.000 €, 430,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vertikala kuće fizički odvojena, 4 etaže, bez velikih ulaganja, mogućnost formiranja dve ili tri stambene jedinice. U nivou niskog PR je drugi ulaz u kuću i do PK je unutrašnje stepenište sa ulaskom na svaku etažu. U PR kuće koje ima visinu VPR je prostrana dvevna soba, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.900 €, 49,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Stare Pazove, 49m², novogradnja U ponudi stan od 49m² u modernoj novogradnji, na odličnoj lokaciji u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom i raspolaže sa: kupatilom, spavaćom sobom (izlaz na terasu), dnevnom sobom (takođe izlaz na terasu), kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 120.660 €, 80,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 80,44m2 i po strukturi je trosoban. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 93.540 €, 62,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 62,36 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase, nalazi se na prvom spratu. Zgrada ispunjava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na prvom spratu stambenog objekta na Altini, na odličnoj lokaciji. Poseduje Rešenje o ozakonjenju, čeka se uknjjižba. Grejanje na struju. Odličan raspored prostorija. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće osbe, kupatilo prostrano i velika terasa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 106,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na prvom spratu, u porodičnoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini ekonomskog i pravnog fakulteta. Stan ima 106 m2,sastoji se od hodnika, stepenišnog prostora, višenamenske dnevne sobe, salona, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Očuvan i održavan, u izvornom stanju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.880 €, 140,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlican, konforan stan u izgradnji. Ulica je mirna i lepo uredjena. Stan je na prvom spratu. Moguce ga je organizovati kao dve stambene jedinice. Moguca kupovina putem stambenog kredita. 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 139.850 €, 97,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiv četvorosoban stan na prvom spratu manje nove zgrade.Odličan kvalitet gradnje i opreme u stanu,uredna dokumentacija.Parking za stanare,grejanje na toplotne pumpe. Cena sa pdv-om.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 172.800 €, 120,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje i dva toaleta. Ispred zgrade obezbeđen je parking za tri vozila a moguće je parkirati i....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 660,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Belog dvora , americke ambasade , 660m2 uknjizena kvadratura , 5,2 ara , cg + eg / struja , izuzetno svetla , odrzavana kuca u izvornom stanju , lako adaptibilna u dve vertikale - dva stana , Alu stolarija , Hrastov parket , uvozne sanitarije....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.170 €, 119,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi -kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Moderne kuće veće kvadrature idealne za višečlane porodice ili kao pametna investicija Kuća ima 119 m2 , i raspoređena na 2 nivoa -prizemlje :garaža, ostava , toalet, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak 1 sprat:4 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 313.795 €, 221,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodičnom stambenom objektu sa samo dva stana. Ukupno uknjiženih 221 m2 od čega stan od 157m2, garaza u suterenu od 20 m2, suterenske prostorije sa mokrim čvorom od 44 m2 i sopsteveno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 309.000 €, 204,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Kuća u samom srcu grada, dvospratna, na prvom spratu dnevna sa spavaćom sobom i kupatilom, gore tri spavaće i kupatilo sa velikom terasom. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Prodaje se duplex u ulici Omladinsko setaliste, na odlicnoj lokaciji, u blizini skole, vrtica, prodavnica, pijac, dom zdravlja, autobus 56 , 59,42 i E2. NIVO PR i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 215.000 €, 155,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2022.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici u Futogu se prodaje prelepa, novija kuća. Površina kuće je 155m2 na placu površine 622m2. Strukturno, kuća ima prizemlje i sprat, 5 spavaćih soba, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, dva kupatila i garažu. Grejanje je na gas što znatno smanjuje troškove. Nisu potrebna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 215.000 €, 155,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.oglasi.rs

******** PREPORUKA AGENCIJE ******** Prodajemo u mirnoj ulici u Futogu prelepu novu, kvalitetno građenu kuću . Površina kuće je 155m2 prizemlje i sprat. Plac je 622m2. Ima kompletnu infrastrukturu. Kuća na spratu ima četiri spavaće sobe u prizemlju dnevna soba sa trpezarijom izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 463.500 €, 335,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća za svaku preporuku na odličnoj lokaciji za miran porodični život! Objekat građen od čvrstog materijala, sa odličnom izolacijom. Kuća predviđena za porodično stanovanje, može da funkcioniše i kao dva odvojena stana. Ispred kuće uređen parking, kovana ograda. Na prizemlju veliki....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 530)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>