• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 1.sprat" pronađeno 539 nekretnina - prosečna cena 666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARANĐELOVAC, 165.000 €, 224,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Aranđelovcu, 174 m2 plus pomoćna kuća sa garažom od 50 m2. Veća kuća je u osnovi 87 m2, prizemlje i sprat kao dve odvojena stana, potpuno je renovirana, u blizini vrtića Sunce, Lamela, Žućinog parkića. Grejanje na gas. Plac je 5,5 ari. Isti je raspored na spratu....

 
 
 
  Kuća, DIVČIBARE, 117.500 €, 160,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju kuću na Divčibarama Odlična lokacija, na 2,5 km od centra Divčibara, u okviru naselja Lučića ograda Kuća ima 160m2 (uknjižena na 60m2) Nalazi se na placu od 8,5 ari Po strukturi je spratna i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Nišu u Durmitorskoj ulici, 300m2+159m2, na placu od 3.77a. Kuća poseduje i stambeni i poslovni deo (dva lokala od 50m2 i 53m2 sa mokrim cvorom), podrumske prostorije, cetiri odvojene jedinice za stanovanje. Nalazi se na vrlo lepoj lokaciji, u mirnom kraju, blizu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 410.000 €, 560,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena od centra na svega 3km. Izgrađena je planski i po evropskim standardima, te pruža mnogo mogućnosti u uređenju enterijera shodno potrebama budućeg....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 250.000 €, 345,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena porodična kuća površine 345 m2 u naselju Кotež 2, u izuzetno mirnom kraju. Кuća se nalazi na 1,59 ari placa, sastoji se od po+pr+1+ptk. Prizemlje (podeljeno je na dva manja stana od 26,56m2 i 44,75m2, od kojih je jedan i uknjižen kao stan i poseduje odvojeno brojilo....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 9.Maj, 217.000 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi sprat su potpuno funkcionalni za život, identičnog rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 260.000 €, 360,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Kuća, FARKAŽDIN, 95.000 €, 132,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2023.,

www.oglasi.rs

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 150.000 €, 209,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

FUTOG, 209m2, PETOSOBNA Prodaje se porodična dvojna kuća u Futogu sa ograđenim dvorištem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kupatila i kuhinje. Prvi sprat poseduje dve spavaće sobe, hodnik, kao i još jedno kupatilo. Drugi sprat poseduje dve spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 249.000 €, 347,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sama na placu, sa velikim dvorištem, letnjom kuhinjom, velikim voćnjakom iza kuće. Ogroman trem za parkiranje automobila i za druge namene. Kuća rađena za sebe, sa ukusom. Prodaje se sa stvarima. 36 ari placa i dosta zelenila, cveća i mladog voća. U blizini doma zdravlja, škole....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 400.000 €, 560,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem veliku kuću na Adicama, na uređenom i ograđenom placu od 600m2. Visoko prizemlje i sprat su istog rasporeda, sa po 108 + 114m2 neto površine. Imaju velik dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa ostavom, hodnik, kupatilo i dve velike spavaće sobe. Stepenište za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 320.000 €, 450,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje u Panteleju. Nalazi se na finom mestu kako za porodični život tako i za izdavanje. Kuća je po strukturi pr lokal plus jedan plus dva plus po, površine 400m2, u osnovi 106m2, na placu od 3,32ara. U prizemlju se nalazi poslovni prostor, prvi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 140.000 €, 197,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, potpuno nova kuća na Paliću, građena po projektu sa svim papirima.Kuća je termoizolovana, fasada je veoma zanimljiva. Za gradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali. Plac je 800 m2 i kupcu preostaje da ga uredi prema svojim potrebama i ukusu.Kuća se sastoji od dva identična....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Erdeč, 155.000 €, 220,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Erdeč od 220 m2 na 4 ara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo 1 kroz 1. Kuća je na dva kilometra od centra grada, potpuno sređena , sa urađenom izolacijom i uvedenim grejanjem na gas. Veliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na prvom spratu , u zgradi od crvene fasadne cigle. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Po strukturi je 2.0 , dve sobe i trpezarija sa kuhinjom, lepa terasa. Namešten je i spreman na useljenje. Stan je okrenut ka ulici koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 368,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća površine od 575 m², smeštena na atraktivnoj lokaciji , Petrovaradin. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. Prvi sprat je delimično uređen – postavljena je mrežica i može se koristiti uz manja ulaganja, dok je drugi sprat u sivom stanju, što pruža....

 
 
 
  Stan, KOVILJ, 210.000 €, 303,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116076, 8.9a, spratna, 1, terasa, uknjižen, fasada dobra, dvorište/bašta. **PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA U KOVILJU – MIR, PRIRODA I KOMFOR NA JEDNOM MESTU** Na prodaju prostrana i održavana porodična kuća u mirnom delu Kovilja, savršena za one koji žele život u harmoniji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 165.000 €, 240,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2. Svaka etaža je nezavisna stambena jedinica, do kojih vodi spoljašnje stepenište. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 280.000 €, 410,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 48.280 €, 71,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki komforan stan blizu Lidla, početak Veternika , na prvom spratu, sa tri spavace i velikom dnevnom sobom sa kuhinjom plus dve tarase i kupatilo Stan kompletno sredjen pre 2 meseca i funkcionalno opremljen. Grejanje na toplotne pumpe od 5000-6000 rsd trosak samo u zimskom periodu,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 235.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višeapartmanska kuća u centru banje Vrdnik, nedaleko od hotela Termal. Nekretnina sa velikim potencijalom. Prelep pogled, dobra pozicija i sve veća popularnost banje budućem vlasniku mogu doneti veliki profit. Prizemlje i prvi sprat sadrže po 3 apartmana. Svaki apartman je nezavisna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 267.800 €, 400,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, velika kuća za 2-4 porodice ili jednu višečlanu, kuća ima u suterenu podrum za ogrev, kotlarnicu na čvrsto gorivo i gas, i prostor od oko 25 m2 sa kupatilom koji može da se koristi i za stanovanje, garaža, prizemlju: kompletan konforaan dvosoban stan, velika terasa . Mermerno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 259.560 €, 390,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000123. Kuća je na atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici, ali blizu velikih saobraćajnica (izmedju Futoškog puta i Bulevara patrijarha Pavla). Blizina pijace, škole, obdaništa, velikih marketa. Kuća ima legalizovanih 195m2, ostalo je predato za legalizaciju. Kvalitetno....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu grada na placu površine 4.8ari prodaje se kuća površine 270m2. Kuća se sastoji od tri trosobne jedinice, koje mogu biti potpuno odvojene. U prizemnom delu: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe,kupatilo i dve terase. Prvi sprat, dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 901.770 €, 550,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EXKLUZIVNO u ponudi. Kuća na Tatarskom brdu. Kuća je građena od najkvalitetnijih materijala. Sastoji se od četiri etaže: suteren, prizemlje, prvi sprat i drugi sprat. Preko 500m2 korisne površine. Prostor koji je maksimalno iskorišćen i može se eksploatisati na razne načine. U vidu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište spaja dva sprata koji su useljivi i potkrovlje u sivoj fazi gradnje. Prvi sprat je u funkciji trosobonog stana. od koga veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 392.000 €, 600,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća, u naselju Pantalej, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje. Kuća je 600m2, spratnosti po+pr+1+pk, na 4,21 ari placa. U prizemlju je jedan deo stambene površine a drugi je u funkciji magacina. Prizemlje je povezano sa prvim spratom i potkrovljem, unutrašnjim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.250 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten stan na prvom spratu u bloku 11c, na Novom Beogradu. Stan ima 2 sobe, 2 terase, trpezariju sa kuhinjom, wc i kupatilo. Plaćanje mesečno 650€ + depozit (svi troškovi uključeni) 063/88-25-265 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban, kompletno namešten stan u ulici Cara Uroša. Stan se nalazi na 1. spratu, dvorišno je orijentisan i potpuno izolovan od buke. Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Grejanje na gas, plaća se samo tokom grejne sezone, izuzetno niski mesečni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.000 €, 270,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostrana i kompletno opremljena porodična kuća u naselju Kudoš u Rumi, ukupne površine 270 m² (96m² u osnovi), na placu od 3.22 ara. Kuća je zidana kvalitetno – ciglom, sa urađenom izolacijom, novom fasadom i PVC stolarijom. Krov je menjan pre oko pet godina. Raspored....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 162.000 €, 252,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća,na uređenom i prostranom placu površine 44ara.Na placu se nalazi uknjižena kuća površine 252m2 i pomoćni objekat površine 182m2,bunar dubine 25M sa pijaćom vodom. Kuća je prostrana,funkcionalna,renovirana,moze se podeliti u dve zasebne stambene jedinice,stim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 160.000 €, 250,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vm ponudimo kuću u Grockoj. Kuća se sastoji iz 3 etaže sa ukupnom površinom od 250m2 (uknjiženo 72m2). Kuća se nalazi na placu od 14 ari. Struktura: Prizemlje: Dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, špajz. 1. sprat: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 206.000 €, 323,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2022.,

www.oglasi.rs

Kuća, odlične gradnje u Sremskim Karlovcima. Kuća ima dva etažirana stana od po 84m2, garažu od 97m2. U prizemlju se nalazi garaža koja se može pretvoriti u poslovni prostor, u suterenu se nalazi podrum. Prvi sprat ima dva ulaza, tako da stanovi mogu biti potpuno odvojeni, pogodna....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 210.000 €, 333,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična velika i lepa kuća u Boleču. Miran i lep porodičan kraj nadomak Beograda. Na odličnoj lokaciji sa pogledom na Avalski toranj i Ritopek. Poseduje plac od 18 ari. 10 ari placa je pod voćnjakom iza kuće. Kuća je odlična za veću porodicu jer je konforna i odlične....

 
 
 
  Stan, BRUS, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95459, I/, uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzeću, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 533)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>