• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2" pronađeno 7 524 nekretnina - prosečna cena 787 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 97000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 269.000 €, 178,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! U novijoj manjoj zgradi (sa svega 4 stana) bez lifta, prodaje se komforan i funkcionalan petosoban stan, uknjižen, vlasništvo 1/1. Zgrada je u mirnoj slepoj ulici, blizu Bulevara oslobođenja. Na max 10 minuta hoda su park, vrtići, škole osnovne i srednje, bazeni, pijaca,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 186.000 €, 130,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oaza mira nadomak Beograda – Vaš novi dom u Meljaku! Prodaje se odlična porodična kuća sa prostranim, uređenim dvorištem punim voćki po obodu i lepom održavanom travicom u većem delu, idealna za one koji sanjaju o miru, prirodi i komforu. Šta ovu nekretninu čini posebnom? 🏡 Prostran....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 206.000 €, 144,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu spratnu kuću u Starim Ledincima. Kuća ima 144m2, ispod kuće je podrum od 30ak kvadrata, i uknjižene pomoćne prostorije, letnju kuhinju i šupu od 35m2. Plac je ravan, front 18m, odličan, zasađeno voće. U kući gradska voda, na placu bunar, bunarsku vodu koriste....

 
 
 
  Farma, IRIG, 515.000 €, 360,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Iriškom vencu lepo uređeno imanje , koje se prostire na dva velika placa ukupne površine 4500m2. Plac je osunčan i ravan a na njemu se nalazi manja kuća od 70m2 kao i nova kuća od 290m2 koja nova u kojoj je postavljeno: solarno i podno grejanje, centralni usisivač, pvc....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 257.500 €, 180,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Inđiji Petosobnu Porodičnu kuću 180 m2 na Top Lokacijikuće je spratna,svetla i funkcionalna ima Pet odvojenih spavaćih soba,dva mokra čvora i Lepu Terasu..nalazi se u NajUrbanijem delu gradagrejanje je centralnonalazi se na placu od 1280 m2 ima svu Infrastrukturu....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 206.000 €, 144,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17484 Kuća na potkrovlje 144m2 + 32m2 pomoćni objekti na placu od 734m2.Kuća je pravljena 1987.godine od čvrstog materijala.Plac je iz 3 parcele i ima uz kuću 3 pomoćna objekta: garažu, letnju kuhinju i šupu.Kuća je četvorosobna: 3 spavaće sobe, kupatilo, kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 360.500 €, 252,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Veternik, porodična, proizvodno poslovna nekretnina +++ Agencijska oznaka 3044080, Veternik, Oglasavamo prodaju kompletno uknjižene nekretnine, koja se sastoji iz porodične kuce površine 61 m2, poslovnog prostora površine 48 m2, proizvodne hale površine 120 m2, i pomoćnog objekta,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 144,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe,manje kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. U stanu je centaralno grejanje. Stolarija je drvena. Stan je u izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 71.500 €, 50,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Krnjača, Boška Desnice 50 m2 50 m2, 2.0, 1/1, TA, parking, terasa Stan se nalazi u novijoj, dobro održavanoj zgradi iz 2006.godine u mirnom i lepom delu Krnjače, u blizini Zrenjaninskog puta i brojnih autobuskih linija gradskog prevoza. Stan je dvostrano orijentisan(sever....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.170 €, 119,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi -kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Moderne kuće veće kvadrature idealne za višečlane porodice ili kao pametna investicija Kuća ima 119 m2 , i raspoređena na 2 nivoa -prizemlje :garaža, ostava , toalet, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak 1 sprat:4 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 145.860 €, 102,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. d24 šifra. 548684 Terasa, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.933 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 557 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvoiposoban stan u izgradnji u samom centru Nove Pazove, 65.53m2, u neposrednoj blizini autoputa Beograd - Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 300.000 €, 210,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor 210 m2 u blizini Bulevara oslobođenja. Sređen veliki otvoreni prostor. Kuhinja, toaleti, dve ostave. Prostor ima dva ulaza, nalazi se u suterenu zgrade, ali ima dovoljno dnevne svetlosti. Šest parking mesta. Pogodan za razne namene, kancelarije, sale za....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan površine 63m2, na petom od pet spratova, novije uredne zgrade u Kneževcu, opština Rakovica. Stan se prodaje kompletno opremnjen, nameštaj je izgrađen po meri i prilagođen prostoru. Grejanje je na gas, a ugrađena je i inverter klima. Stanu pripada jedno parking....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 230.000 €, 161,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RUMENKA, 161m2 sa placem od 1486m2, KUĆA Predstavljamo Vam ovu fenomenalnu nekretninu sa velikim placem i ozidanim bazenom. Kuća je gradjena od kvalitetnih čvrstih materijala i nalazi se u urbanom delu Rumenke. Grejanje je i na gas i na drva a u dvorištu će biti postavljen behaton....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 200.000 €, 140,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda. Nov, neuseljavan stan na odličnoj lokaciji u Veterniku. Pripadajuće parking mesto u dvorištu. Moguća kupovina i preko stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 i Milica 0658726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 42,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman odličnog rasporeda (Objekat JANA) na Kopaoniku u vikend naselju u sklopu kompleksa "Jolly Kop". U neposrednoj blizini objekta nalaze se restorani, spa centar i prodavnice. Mogućnost saradnje sa kompanijom "Jolly Kop" u iznajmljivanja apartmana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 99.795 €, 66,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.080 €, 26,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za mart mesec 2025 godine sa rokom tolerancije od 90....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 370.800 €, 260,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2022.,

www.oglasi.rs

FANTASTIČNA PONUDA, Kuća na Kamenjaru. Potpuno opremljena za život i za uživanje. Prvi red do Dunava, obezbeđeno od poplava, prelep plac i pogled na Dunav! Uknjižena na 51m/2 u prirodi ima više. Sve u svemu nekretnina za svaku preporuku! Za više informacija pozovite! https://max-nekretnine.rs/property/473118....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prelepa vikendica na mirnom mestu u blizini Dunava, odlična oaza mira kao stvorena za uživanje. Sa druge strane opet dobra povezanost sa gradom, gradski prevoz prolazi u blizini vikendice, glavni put u blizini, sa terase se pruža prelep pogled ka Dunavu. Vikendica osposobljena za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.500 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad-Adice,oglašavamo na prodaju troiposoban stan od 81m2( uknjižen na 43 m2) sa pripadajućim parking mestom ispred zgrade. Stan se nalazi u blizini novog obdaništa,marketa,pošte,autobuskog stajališta. Sam stan je prilagođen uslovima za život mlađi ljudi. Za informacije pozvati....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 850.000 €, 562,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548884-Izuzetna porodična kuća na mirnoj lokaciji Tatarskog brda – idealna za dve porodice! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu – prostranu kuću sa dva potpuno odvojena stana, savršeno osmišljenu za komforan porodični život u mirnom i uređenom okruženju. Kuća se prostire na 4....

 
 
 
  Kuća, KAC, 226.600 €, 159,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću na samom ulazu u Kać, kuća ne zahteva ulaganja, poseduje tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, u svakoj prostoriji se nalazi pvc stolarija, hrastov parket koji je odlično očuvan. Kuća....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 68.404 €, 48,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 631 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! U ponudi dvosoban stan od 49m2 u Starim Banovcima na samoj obali Dunava, a u blizini doma zdravlja, vrtića, škole, većih marketa i autoputa Beograd-Novi Sad. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.900 €, 28,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Na privilegovanoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, blizina javnog prevoza, škole, Dunav Ekološki prihvatljivo grejanje putem toplotnih pumpi. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 265.000 €, 186,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111258, 4a, spratna, uknjižen. Prodaje se kuća u Zemunu ul.Aleksandra Stojanovića vlasništvo 1/1. Kuća je legalizovana i uknjižena. Legalizovan je i pomoćni objekat na 13,07 kvadrata. Neto površina je 150,39 kvadrata a bruto površina je185,75 kvadrata gde ulazi velika....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 255.000 €, 179,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću novu 179m2 1/1,plac400m2 na lepom mestu kod stadiona Vujadin Boskov blizu škole,vrtića,doma zdravlja,javnog gradskog prevoza i sve što je jednoj porodici potrebno za svakodnevni život.Kuca je legalizovana sa urednim papirima što je bitno svakom kupcu.Dvoriste kuce je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.360 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice, četvorosobni dupleks u urbanoj vili na interesantoj lokaciji u blizini Dunava +++ Agencijska oznaka 1059207, Adice, četvorosobni dupleks stan 80 m2, na drugom spratu urbane vile sa šest stanova. Donja etaža stana sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 122.470 €, 86,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b121 Šifra:548679 Internet, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća, novogradnja, bez ulaganja. U prizemlju ima dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo. Na spratu su četiri spavaće sobe i kupatilo. Garaža u prednjem ulazu u dvorište. 021/425-112 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Futogu, na dve etaže. U prizemlju je sve sređeno za život, bez prevelikog ulaganja, kuća je useljiva. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak kao srce kuće, četiri spavaće sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i vrata za ulazak u podrum. Na drugoj etaži....

 
 
 
  Kuća, KAC, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca u Kacu, bez ikakvog ulaganja ! Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 484.100 €, 320,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nekretnina u naselju iza ulice Mileve Marić. Izuzetno lepo i mirno okruženje. Sve je izrađeno kvalitetnim materijalima i prvoklasnom opremom. Kuća je prizemlje (veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom sa stolom za svakodnevno ručavanje i izlazom na predivnu terasu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Donji Grad, 148.000 €, 104,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran stan površine 104 m² u novogradnji u Donjem gradu, Pančevo, građen po najvišim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti. Stan kombinuje moderan dizajn, odličnu izolaciju i ekonomično grejanje, što ga čini savršenim izborom za udoban porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.000 €, 26,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 68.300 €, 48,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Banovci – nov, funkcionalan stan u mirnom okruženju, blizu Dunava. Na prodaju dvosoban stan površine 49m² u novogradnji, smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom delu Novih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava, okružen zelenilom i idealan za miran....