• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2" pronađeno 7 524 nekretnina - prosečna cena 787 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 97000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • podrum
    • novogradnja
    • centralno grejanje
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 63.000 €, 45,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom delu Zlatibora u naselju Zova Stan je okružen borovom šumom na 1.5km od centra Zlatibora Kvadratura stana je 45m2 Nalazi se na 2 spratu nove zgrade sa 3 sprata Po strukturi je 1.5 soban i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju očuvan stan u potkrovlju uredne zgrade, na odličnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji. Stan je pogodan, zbog lokacije i onoga što pruža, za stalni boravak ili izdavanje gostima. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, dve prostrane spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 224.000 €, 160,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica. Odličan poslovni prostor u fazi renoviranja. Funkcionalan raspored - u sve prostorije se ulazi iz dugačkog hodnika. Ovaj prostor poseduje 6 kancelarija, dva sanitarna čvora sa predprostorom i kuhinju. Nalazi se u polusuterenu, sa redovnim prozorima i dosta svetlosti.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 284.200 €, 203,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Ledincima, smeštenu na izuzetnoj lokaciji, 50m od restorana Vidikovac, kuća savršena za porodični život. Kuća se nalazi na placu od 600m2, dimenzije 20m širine i 30m dužine. ulica Samarski put, površina kuće je 203m² Kuća je legalizovana i uknjižena . . Lokacija: Mirna....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Banoštora na obali Dunava. Kuća ima gradsku vodu, trofaznu struju, a pored kuće su instalacije za kanalizaciju i gas. Stanica gradskog prevoza je u blizini kuće. Kuća je zidana od čvrstog materijala, a spoljni zidovi su 50cm debljine tako da je izolacija dobra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 131.600 €, 94,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 9189719 - Izdaje se opremljen kancelarijski prostor na atraktivnoj lokaciji u blizini Sajma. Sastoji se iz tri opremljene kancelarije, manje ostave, dva toaleta, kuhinje i velike terase.Kuhinja, toaleti i terasa ne ulaze u kvadraturu, Grejanje je centralno gradsko,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 71.400 €, 51,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi Prodaja manjeg lokala u centru Zrenjanina, pogodan za više namena. Lokal je ulični, površine 51 m2, uknjižen, bez tereta, lociran u širem centru Zrenjanina. Za više informacija pozovite tim Mat Real Estate-a. Mlađa Šćekić Mat Real Estate DOO 066 884 11 00 Miloš Janković....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 89,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov troiposoban Stan u stambeno porodičnoj zgradi u naselju Čalije. . Stan se nalazi na visokom prizemlju, poseban ulaz, sastoji se od ulaznog hodnika, predsoblja, veće i manje spavaće sobe, kupatilo, ostava, dnevna soba sa terasom, kuhinja i trpezarija. U stanu je urađena....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 69.780 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46,52 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na trećem (poslednjem)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 69.900 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 97.850 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u mirnom delu Čuruga. Uknjižena je na 70m2 ali u prirodi ima oko 200m2. Donja etaža ima 3 sobe,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo, zastakljenu terasu. Uz odredjena ulaganja je odmah useljiva. Gornja etaža ima 3 sobe,kupatilo i 2 terase, izmalterisana je.postavljena....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.500 €, 258,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Uknižena kuća 1/1, domaćinski održavana, sa tri dnevna boravka, šest spavaćih soba, tri kupatila, dve terase... U dvorištu je garaža i parking mesto. Kuća se nalazi u blizini gradskog prevoza. Poseduje internet i kablovsku. Prelep pogled. Za više informacija, pozovite! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan (42,89m2), na drugom spratu, sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, spavaćom sobom, garderoberom (ostavom), kupatilom i terasom, sa pogledom na Frušku goru, u blizini reke Dunav , na samo 200m od O.Š. Marija Trandafil i državnog dečjeg vrtića.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 43,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan apartman u sklopu kompleksa Kraljevi Čardaci. Sastoji se od dnevne sobe opremljene sa ugaonim garniturom, trpezarijskim stolom i opremljenom čajnom kuhinjom. U sklopu apartmana nalaze se i dve odvojene spavaće sobe (jedna sa francuskim krevetom, dok se u drugoj....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 334.750 €, 240,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća sa predivnim pogledom. Miran deo naselja sa izlazom na dve ulice i svom potrebnom infrastrukturom (voda, struja, kanalizacija). Čvrsto građena kuća od cigle plus izolacija. Grejanje na gasni kotao, mali troškovi. Pvc u svim prostorijama, parket i pločice ili mermer....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 267.800 €, 192,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna kuća u izgradnji u Temerinu! Ovu kuću odlikuje izuzetno visok kvalitet gradnje, ali i izuzetan, savremeni projekat! U 192m2, nalazi se četiri komforne spavaće sibe, kao prostrani dnevni boravak. Takođe poseduje oko 70m2 tavanskog prostora, pogodnog za pretvaranje u radni....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Duplex Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 46.000 €, 33,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA – Nov stan 33 m² sa parking mestom, 5 min od plaže – Srebrno jezero Prodaje se potpuno nov stan, površine 33 m², u završenoj i useljivoj zgradi, smešten na idealnoj lokaciji – samo 5 minuta laganog hoda od plaže na prelepom Srebrnom jezeru. Stan nikada nije korišćen – vi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 236.900 €, 170,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u mirnom delu Veternika. Sama kuća ima površinu od 170m2 i pruža izuzetnu funkcionalnost. Unutar kuće se nalaze prostrane prostorije, uključujući dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, dva kupatila i dve ostave. Uknjižena i kuća i pomoćna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 513.970 €, 369,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna, kompletno nameštena kuća. Isti raspored je u prizemlju i na spratu (dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa), funkcionišu kao dva odvojena stana. Veliki podrum i tavan u sirovom stanju. U dvorištu je hala-radionica oko 125m2 sa industrijskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 28,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Na privilegovanoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, blizina javnog prevoza, škole, Dunav Ekološki prihvatljivo grejanje putem toplotnih pumpi. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 78.000 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Trosarini na mirnoj lokaciji. Stan je po strukturi dvosoban, povrsine 56m2, sa lodjom, na Visokom prizemlju zgrade. Sastoji se od hodnika sa kupatilom, odvojenim dnevnim, odvojenom spavacom sobom i odvojena kuhinja kao i trpezarija, sve prostorije su prostrane i zasebne, TA....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 170.000 €, 112,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Popovici, u blizini Novog Sada nalazi se posed na kom je porodična kuća 112m 2 , i ograđeno dvorište od 970m 2 , koje izgleda kao privatni park. Ovaj posed ima 4 unikatne karakteristike: Na placu imate svoj lični „ kružni tok “ Imate svoj lični most dužine 14m, ispod kog prolazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 144.200 €, 95,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća na potezu Klise u blizini Najlon pijace! Ova nekretnina sadrži 95m2 i površinu placa od čak 1704m2. Kuća za kompletnu adaptaciju ili za rušenje. Za više informacije kontaktirajte naše Agente prodaje! Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.200 €, 54,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan, uknjižen, sa površinom 54m2. Stan je u polusuturenu, u novom objektu sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kupatila i spavaće sobe. U stanu je na podu keramika, etažno grejanje sa kotlom na struju kao i inveter klima. Stolarija je PVC.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.000 €, 79,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa garažom ( 14.76m2) u Durlanu. Površine je 79m2, nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe sa odvojenom kuhinjom, špajza, kupatila i dve terase. Stanu pripada i polovina....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Kertvaroš, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u kertvarošu, potpuno opremljena, poseduje prizemlje i dva sprata. Podovi parket i pločice, vrata i prozori pvc, grejanje centralno na gas. Kuća poseduje veliki balkon sa koga se izlazi u dvorište gde se nalazi zidani roštilj i šupa, kuća ukupno ima 160 m2 s balkonom koji je....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 32.000 €, 23,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Očekamo Vas. Milovana Glišića, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 278.100 €, 200,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Ova izvanredna petosobna kuća predstavlja pravu nekretninsku dragocenost. Smestila se na velikom i prelepom placu od 1000m2 i nudi brojne mogućnosti kako za život, tako i za investiciju. U prizemlju kuće nalazi se prostrana dnevna soba, dve udobne spavaće sobe, kuhinja i kupatilo,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.100 €, 200,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 100 m² stambenog prostora + 100 m² terasa sa bazenom Dva privatna parking mesta Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 100 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 98.690 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u srcu Vračara, površine 70,78m2. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je izrazito svetao sa dosta dnevne svetlosti. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 115.370 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100323, I/IV, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju stanovi razlicitih struktura. Prva zgrada od 3 koje su u planu bice zavrsena krajem 2024 godine. Sama lokacija je na 200m od centra ,odlicna povezanost....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.840 €, 56,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100324, II/V, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju stanovi razlicitih struktura. Prva zgrada od 3 koje su u planu bice zavrsena krajem 2024 godine. Sama lokacija je na 200m od centra ,odlicna povezanost....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 91.740 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100325, III/V, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju stanovi razlicitih struktura. Prva zgrada od 3 koje su u planu bice zavrsena krajem 2024 godine. Sama lokacija je na 200m od centra ,odlicna povezanost kao....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 69.500 €, 50,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 500.000 €, 360,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju . . . Top lokacija na Fruškoj gori, između Novog Sada i Iriga, sve na placu 4500m, prodaju se dve kuće jedna 70m dvosobna sa velikim letnjikovcem, a druga potpuno nova Pr+1 oko 290m sa solarnim panelima za grejanje kuće, + pomoćni objekat sa svojim vinogradom na....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću u Ledincima! Ukoliko želite da pobegnete od svakodnevne gužve i buke a da opet budete na samo par minuta vožnje od Novog Sada ovo je fantastična prilika koju ne treba propustiti! Kuća se nalazi u mirnoj ulici u Starim Ledincima! Na samom objektu je uradjena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 602)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>