• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 120000 eura 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura 40 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura 40 m2" pronađeno 1 272 nekretnina - prosečna cena 2.017 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • dvorište
    • lift
    • 1.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 99.000 €, 39,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dovoljno daleko od gradske vreve i smoga, bez problema sa parkiranjem, na samo dvadeset minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, nalazi se ovaj jednoiposoban stan. Stan je smešten u novijoj, održavanoj i urednoj zgradi iz 2015. godine, u mirnom i tihom delu naselja, okruženim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.800 €, 41,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama na samoj granici sa Telepom. Vrhuski kvalitet. Pozovite nas za više informacija. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, renoviran jednoiposoban stan, sa parking mestom u dvorištu zgrade. Prostor je svetao sa pametno iskorišćenom kvadraturom odnosno planski je vrlo lepo usklađen. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.770 €, 41,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 79.500 €, 39,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna vikendica na Banstolu u blizini crkve. U osnovi 39 m2, pr+ sprat+potkrovlje. U prizemlju kuhinja sa ostavom, na spratu salon, spavaća soba, kupatilo i terasa. Na potkrovlju spavaća soba i terasa.Dobro održavana, uradjena izolacija, ima struju, priključak za gas na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.482 €, 39,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju jednoiposobnih stanova u izgradnji kvadrature 36m,38m,39m,41m, u Novom Sadu na samom početku Adica. Zgrada PR+1+PK sa tri ulaza i 18 stambenih jedinica. Najmoderniji način gradnje sa kvalitetnim materijalima. podno grejanje na gas, svaki stan će imati....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Zlatibora u naselju Đurkovac Jedno od najpoznatijih naselja na Zlatiboru na samo 400m od jezera, trga, parka i mnogih drugih sadržaja Stan ima 41m1 Nalazi se na 4 spratu u novoj zgradi sa 6 spratova Zgrada ima lift Po strukturi je 1.5soban....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 320 €, 39,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u blizini Durlanske pijace. Površina prostora je 39m2. Nalazi se na prvom spratu nove stambeno-poslovne zgrade. Prostor čine dve prostorije, od kojih se jedna može spojiti/odvojiti sa kuhinjom, kupatilo i terasa. Grejanje je podno sa električnim....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican lokal u Temerinu,visok kvalitet unutrasnje opreme.U cenu ulazi oprema i parking mesto u dvoristu.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.900 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban, delimi;no name[ten stan sa parking mestom u ulici Lasla Gala. Komforma soba sa odvojenom kompletno opremljenom kuhinjom, hodnik iz kog se ulazi su sve prostorije, kupatilo, terasa. Idealno kao investicija ili za život, odlična lokacija, veoma svetao stan. Izražena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan – Podbara, Jug Bogdanova ulica 🏡✨ 🆕 Nov, neuseljavan stan u modernoj zgradi sa liftom – 5. sprat 🛋️ Luksuzno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom 🅿️ Privatno parking mesto u dvorištu zgrade (samo za stanare) 🌐 Internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 106.130 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na fenomenalnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata, grejanje je na gas. U neposrednoj blizini se nalazi sve što je neophodno za život. Postoji mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 71.200 €, 41,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.950 €, 39,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je Lep i funkcionalan,nalazi se u na Prvom spratu zgrade,pogodno je orijentisan,ima odvojenu kuhinju i Lepu Terasugrejanje je na Toplotne Pumpestan je Useljiv od Jula 2025.Ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.000 €, 39,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u ODLIČNOJ ZGRADI na samo 2min.od BUL.CARA LAZARA, CARA DUŠANA, BUL.EVROPE.... UREDAN STAN KOMPLETNO OPREMLJEN, IDEALAN ZA ŽIVOT ILI IZDAVANJE!!! UKNJIŽEN 1/1!!! STAN SA PARKING MESTOM!!!!!! NAŠA PREPORUKA!!!! Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 51.000 €, 41,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno nudimo dvosoban stan od 40m2, plus letnja kuhinja 16m2 i plus ostava od 6m2, Stambeni objekat se nalazi se na Salajci, na lepoj i mirnoj lokaciji. Kuća je sagrađena pedesetih godina 20. veka od čiste cigle. Dodatne prednosti ove lokacije su blizina gradske i međugradske....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam extra komplex urbanih vila na vrlo traženoj lokaciji. Blizina Bulevara, pošte, marketa, autobuskih stajališta, urgentnog centra. Zgrada radjena od vrhunskog materijala i opreme. Svi stanovi opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama, ugradjeni elektronski podizači....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 69.150 €, 39,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 67.690 €, 41,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Rok za završetak radova je novembar 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Šifra: 548681 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 39 m² u mirnom delu Zemun Polja – odlična prilika za život ili investiciju! Raspored: Ulazni hodnik, Kupatilo sa prirodnom ventilacijom, Odvojena spavaća soba, Dnevni boravak sa kuhinjom, Terasa sa izlazom iz dnevnog boravka. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.870 €, 41,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.825 €, 41,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten,jednoiposoban stan u novijoj zgradi.Stan se nalazi u mirnom okruženju,ali blizu svih potrebnih sadržaja.U blizini su prodavnice,kafići,restorani i javni prevoz,što ga čini idealnim mestom za stanovanje.Uz stan može da se zakupi i parking mesto uz korigovanu cenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Delijski Vis, 64.690 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan lokal u radu sa parking mestom. Nova zgrada u neposrednoj blizini centra Temerina. Prodaje se uspešan posao sa nekretninom. Bez ulaganja. Za sve detalje ove specifične nekretnine sa puno potencijala slobodno pozovite naše agente prodaje... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

rodaje se jednoiposoban stan površine 41m2 u odličnom kraju. Nekretnina se nalazi na potezu Adice - Veternik, na svega par metara od stadiona Vujadin Boškov. Uz stan i PRIPADAJUĆE parking mesto. Ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, zgrada novije gradnje. Stan je prodaje KOMPLETNO....

 
 
 
  Kuća, Novi Ledinci, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica od crvene fasadne cigle, smeštena u mirnom delu Novih Ledinaca, idealna za odmor. Kuća je odlično održavana, nalazi se na prostranom placu sa uređenim zelenilom, gde su struja i voda već uvedeni, a gas se nalazi odmah pored parcele. Na placu se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 118.450 €, 41,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen stan, na extra lepoj i atraktivnoj lokaciji. U samoj žiži dešavanja, sve što je potrebno za život je u krugu 50m. Prodaje se kompletno namešten, iznose samo lične stvari. Bez ulaganja. Odlična investicija.Za više informacija o nekretnini pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 87.000 €, 41,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan u tihoj ulici sa dosta zelenila i uvek slobodnim mestom za parking. U neposrednoj blizini su škola,vrtić, Lidl, Beo šoping centar. Brz izlaz na autoput, odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 61.900 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Krnjača, Grge Andrijanovića, 39m2+6m2 . 39m2+6m2, 2.5, 3/3, TA, terasa, parking, interfon, renoviran. Lep dvoiposoban stan u mirnom delu Krnjače, blizu osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 119.500 €, 39,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan na Grbavici, bez ulaganja. Prodaje se kompletno opremljen, dobrog rasporeda, bez terase, visoko prizemlje. U zgradi postoji parking. Agencija Lav 2020 nekretnine – agencijska provizija je uključena u cenu. Kontakt: 063/7445-379 Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 119.500 €, 41,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan na Petrovaradinu. Sklonjen od gradske gužve, a opet na 1km od strogog centra grada. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom, redovna etaža. Grejanje na gas po utrošku. Stan poseduje parking mesto u dvorištu zgrade koje je u ceni. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 57.115 €, 39,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju u modernom arhitektonskom stilu. U pitanju je nov sistem EKO gradnje sa energetskim pasošem A+, zvučnom izolacijom (preko 60dB), otpornost na požare (120-240RE), otpornost na pojavu vlage i buđi, sezmička sigurnost (otpornost na potrese....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 93.000 €, 41,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namešten. Pvc stolarija, parket, klima, etažno grejanje na struju. Zgrada je jako lepa sa dekorativnom rasvetom u celoj zgradi. Poseduje video nadzor celog objekta. Sastoji se iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 78.000 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115233, I/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 68.160 €, 41,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Dvoiposoban stan u izgradnji. Odlično iskorišćen prostor. Grejanje je podno na eletktro kotlove. Postoji mogućnost kupovine parking mesta. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/221-5500 Agencijska šifra: 548677 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100741 Prodaje se jednoiposoban stan površine 41m2, uknjižen 1/1, na veoma dobroj lokaciji. U pitanju je potkrovlje, međutim kosine su u betonskoj ploči, a iznad samog stana nalaze se tavanske prostorije. Nikakva ulaganja u stan nisu potrebna, prodaje se potpuno....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 80.340 €, 41,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan dvosoban stan u najlepšem delu Zlatibora. Odlično održavan kao i sama zgrada, grejanje je putem toplotnih pumpi na struju, stan je bez ulaganja i prodaje se namešten. Za dodatne informacije pozovite našeg agenta prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.690 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Komforan jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji – Detelinara 📍 Kod OŠ Dositej Obradović Na prodaju kompletno namešten stan površine 41 m² , smešten na 3. spratu novije zgrade sa liftom 🛗. Raspored je maksimalno iskorišćen: odvojena spavaća soba , dnevni boravak , kuhinja i terasa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 474)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>