• GoHome Professional
oglasi.rs parking barem 120 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs parking barem 120 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking barem 120 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking barem 120 m2" pronađeno 6 079 nekretnina - prosečna cena 1.514 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 99000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • klima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 900 €, 119,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan poslovni prostor u centru grada u delu šetališta na drugom spratu zgrade bez lifta površine 119m2. Sastoji se od hodnika, jedne prostrane prostorije, ostale prostorije koje su funkcionalne i povezane sa hodnikom, dve terase, jedna koja gleda na šetalište i druga koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 227.171 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 4.5-soban stan od 119m2 odličnog rasporeda u novom Mirijevskom naselju. Od prostorija: ulazni hodnik i toalet, kupatilo, dnevno trpezarijski boravak i kuhinju, četiri spavaće sobe i dve komotne terase na različitim stranama stana za uzivanje. Od opreme....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 278.100 €, 119,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan šestosoban stan kod sajma! Na urbanoj lokaciji, a pak mirnoj i neprometnoj ulici, nalazi se ovaj veliki porodični stan koji ne zahteva ni trunku ulaganja! Ovaj stan je jedini na trećem spratu, te je izuzetno izolovan i dvostrano je orijentisan. Prostire se na jednoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 355.500 €, 119,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan na najatraktivnijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je trenutno u sivoj fazi. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Nekretnina će biti renovirana najkvalitetnijm materijalima, po najnovijim standardima. PVC stolarija, električni podizači roletni, vrhunski materijali. Uz stan....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 86.000 €, 119,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u kući, Duvanište. U blizini osnovne škole Ćele Kula, obdaništa, trošarinske pijace. Bruto površine 119m2. Stan se nalazi na 2. spratu kuće i sastoji od ulaznog hodnika, predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 327.965 €, 119,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Budući stambeni objekat, smešten u rezidencijalnom delu grada u blizini Kraljevskog kompleksa Beli Dvor, predstavlja savremeno arhitektonsko rešenje vrhunskog kvaliteta. Zgrada će sadržati osam prostranih, luksuznih četvorosobnih stanova i osam garažnih parking mesta. Objekat će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 372.470 €, 119,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan u Železničkoj ulici u centru Novog Sada. Nalazi se na 4. spratu, dvorišno orijentisan sa velikom terasom. Stanu su kompletno menjane instalacije, kao i unutrašnja i spoljna stolarija, a svaka od soba poseduje klimu. Nova kuhinja, rađena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 580.000 €, 119,00 m2 cca 4870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Vračaru. Ova savremena zgrada ističe se prefinjenom fasadom i elegantnim lobijem sa recepcijom i obezbeđenjem. Stan je prostran i svetao, sastoji se iz ulaznog dela, velikog dnevnog boravka sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 160.000 €, 119,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Raskošan stan na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici, nekoliko stotina metara od semafora kod Poljoprivredne škole. U zgradi iz 2000 te, upravo završena legalizacija (pravosnažna) i etažiranje. Stan je uknjižen 1/1 podoban za kupovinu preko kredita. Na zadnjem, drugom nivou, nalazi se....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 257.500 €, 119,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Ova nekretnina se nalazi u delu koji se naziva Stari Majur, na svega 5 minuta od centra Novog Sada. U okolini nekretnine se nalaze sve stvari potrebne za život kao što su škole, vrtići, prodavnice, autobuska stajalištaZa sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 355.450 €, 119,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada. Ulozeno 750 evra po m2 u renoviranje. Kompletno menjane instalacije, kao i unutrasnja i spoljna stolarija.Nova blindirana vrata renomiranog proizvodjaca. Alu stolarija sa tri stakla i posebnom zvucnom izolacijom. Roletne....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 118.450 €, 119,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo EKSKLUZIVO u ponudi, kuća u Starim Ledincima, na veoma atraktivnoj lokciji, 200m od vrha Fruške gore. U blizini se nalazi i prelepo Ledinačko jezero. Na 500m je manastir Savinac i konjska stala (rekreativno jahanje). Kuća se nalazi na placu od 991m2 sa vodom, strujom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 310.000 €, 119,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na dva nivoa povezan prostranim stepeništem između donjeg i gornjeg nivoa. Nalazi se u urednoj, novoj zgradi. Uknjižen na 106m2, stvarne površine 119m2 sa terasom. Od prostorija: četiri spavaće sobe + dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dva kupatila (gornji i donji nivo).....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 257.500 €, 119,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća građena od čvrstog materijala. U prizemlju ima dve stambene jedinice. Na prvom spratu jedan četvorosoban stan, sa 2 terase. U potkrovlju ima 3 stambene jedinice, od kojih su dva u sirovom stanju. U dvorišnom delu uz kuću su još 2 stembene jedinice. Uknjižena. Terasa,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Beli Dvor, 750.000 €, 119,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Belog dvora Aleksandra Tirnanica Tirketa , luksuzna kuca - vertikala , 119m2 uknjizena kvadratura ( plus dva garazna mesta 30m2 uknjizena bez kvadrature ) , 215m2 merena kvadratura , dvoriste 100m2 , cg / gas plus struja , podno grejanje u kupatilima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 119,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvoroiposoban, dupleks stan po strukturi ukupne površine 119m2, sastoji se u donjoj etaži od dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, kupatila sa tuš kadom, spavaće sobe i terase dvorišno orjentisane, a u gornjoj etaži od jedne spavaće sobe sa terasom ulično orjentisane sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 215.000 €, 119,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 119m2. Stan je Duplex. Prodaje se komplet namešten.Dva kupatila ,2 terase Odlična lokacija. Blizina Pozorišta, Pešaćke zone kao i svih ostalih potrebnih sadržaja. Izuzetno je funkcionalan. Prelepog i otvorenog pogleda. Izvrsna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.100 €, 119,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada Na prodaju moderan, luksuzno renoviran stan u srcu grada! Uloženo 750 €/m² u vrhunske materijale i opremu. Kompletno zamenjene instalacije, nova aluminijumska stolarija sa trostrukim staklom i zvučnom izolacijom, automatske roletne i komarnici,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 392.700 €, 119,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 119,4m2 , smart - house , Vpr / 3 , lift , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan , svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 272.950 €, 119,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao stan u mirnom naselju, smešten na 3. spratu zgrade . Stan je dvostrano orijentisan, sa 6 soba, 4 terase, 2 kupatila i 1 toalet. Stan je u izvornom stanju i polunamešten. Zgrada posjeduje tavan, a parking je obezbeđen u dvorištu. U blizini Sajmišta, osnovnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 370.000 €, 119,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, lep porodični stan u novogradnji, sam na spratu . Nalazi se u mirnom delu Banovog brda u neposrednoj blizini Košutnjaka, bazena, škole Miloš Crnjanski, što pruža uslove za miran porodični život. Prostorije: hodnik, kuhinja, velika dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 189.000 €, 126,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izuzetno svetao i prostran duplex stan površine 126m² (90m² u prizemlju + 36m² na spratu), smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Adamovićevo naselje. Raspored prostorija: Donja etaža: prostrani dnevni boravak, velika trpezarija sa kuhinjom, dve komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u samom centru grada! Na odličnoj lokaciji - uknjižen 1/1. Vrhunska oprema - PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, parket, keramika. Trostrano orjentisan - veoma svetao stan. Novo, neuseljavano - čeka svog vlasnika! Za više informacija i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u ulici Svetozara Radojčića, u blizini TC Stadion, nalazi se ovaj raskošan četvorosoban stan. Smešten je na prvom spratu novije i odlično pozicionirane, uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 185.400 €, 126,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća potpuno renovirana, sa odvojenim životnim prostorom za renoviranje i nus prostorijama. Renoviran deo kuće jako lepog rasporeda sa tri sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom i kupatilom. drugi deo ima veliku sobu, kuhinju i kupatilo u sklopu jedne od nus prostorija. Kapija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 515.000 €, 126,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite svog agenta prodaje! Tel:0216620001 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 200.850 €, 126,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu kuću na Klisi na samo 6 minuta od centra Novog Sada. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace i ima 126m2. Odličnog kvaliteta postavljena je pvc stolarija, laminat, nova kuhinja Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa malom ostavom,potpuno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 515.000 €, 126,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

* Savrsena vila na Adicama, idealna pozicija za kombinaciju mira i blizine srca grada! Pozovite agenta 021/21-00-690 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 367.500 €, 126,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna prilika – Luksuzan SMART stan sa panoramskim pogledom na Hram! U samom srcu Voždovca, nudimo vam jedinstven stan vrhunskog kvaliteta, trostrano orijentisan, sa prostranom terasom i spektakularnim pogledom na Vračar i Hram Svetog Save. Ovaj stan predstavlja spoj savremenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 600.000 €, 126,00 m2 cca 4760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , blizina Kalenic pijace i SC Vracar , Loznicka , 126m2 , 6 / 6 , lift , eg / toplotne pumpe , luksuzan penthouse u ekskluzivnom stambenom objektu , Alu-drvo stolarija ,vrhunski Troslojni Hrastov parket 1. klase , Hans-Grohe , Villeroy-Boch , Geberit sanitarije , Italijanska....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 31.000 €, 126,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Kuća, DJURDJEVO, 92.700 €, 126,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Đurđevu sa velikim placem! Kuća je pogodna za renoviranje i prilagođavanje prema vašim željama. Prodaje se sa nameštajem i poseduje prostrano dvorište sa baštom, idealno za ljubitelje prirode i mirnog života. Odlična prilika za porodični dom ili vikendicu!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 498.500 €, 126,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju petosobnom stana 126m u izgradnji, Penthaus se nalazi na V spratu modernog stambeno-poslovnog kompleksa u Novom Sadu, nadomak Dunava, na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu Liman V. Najmoderniji način i stil gradnje, sa praking mestima i garažama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se NOV 4 soban stan u NOVOM SADU, CENTAR površine 126m2. Stan se nalazi u extra kvalitetnom objektu nadomak IZVRŠNOG VEĆA i DUNAVSKOG PARKA. Cena stana sa PDV-om. Mogućnost kupovine i garažnog mesta uz stan. Vredi pogledati. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 40.000 €, 126,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična sad renovirana kuća u Crvenki. Ukupna površina sa terasom 126 m². Plac 1000 m².Postavljena je hidro i termo izolacija.Materijal zida: cigla.Krov je u odličnom stanju.Kuća ima 4 sobe, kuhinju i kupatilo.Postavljeni su novi vodovod i kanalizacija, Prostrana kuhinja (14m²),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 389.340 €, 126,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Centru grada Novog Sada Četvorosoban stan 126 m2 na ATRAKTIVNOJ LOKACIJIStan se nalazi na četvrtoj etaži dvostrane je orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom životaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,Italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 142.500 €, 126,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u Železničkom naselju, potpuno renovirana, stari deo kuće je od mešanog materijala renoviran kompletno(fasada, stolarija, oluci, opšiv, krov), novi deo kuće je potpuno nov. Velika lepa terasa sa zasebnim toaletom u zadnjem delu dvorišta, velika garaža, miran kraj. Vlasnik 1/1,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 124.500 €, 126,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Panteleju pružiće Vam sve ono što čini kvalitetan i savremen način života. Zgrada je spratnosti Sut+P+2 bez lifta, modernog dizajna, gradi se po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. U stanovima će biti ugrađena PVC stolarija u antracit boji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 235.000 €, 126,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica Bulevar oslobođenja Dupleks četvorosoban stan sa 3 terase 104+22 sa terasama. 12 od 13 spratova. Kupatilo, Gostinjski wc, CG, Topla voda svuda, kablovska, klima, ostava pored stana, podrum, 2 lifta, veliki parking -Donji nivo - dnevni boravak, kuhinja, trpezarija wc, terasa.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 72.000 €, 126,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u mirnom kraju grada sa baštom. Pored kuće koja ima četiri sobe, kuhinju, kupatilo, dva predsoblja, ostavu, kotlarnicu, garažu i zatvorenu terasu, u dvorištu postoji zidana pečenjara za ražanj i roštilj, baštenska kućica i zidani objekat tj. boksovi za tri psa. Za više....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 119.500 €, 126,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa potkrovljem u Malom Bajmoku. Kuća poseduje 5 spavaćih soba+dnevni boravak, grejanje je centralno na gas. Kuća se prodaje skroz nameštena, a nalazi se na veoma lepom placu. Ne treba nikakva ulaganja u kuću.Kuća se nalazi blizu sale Zorica. Dodjite do nas najjednostavnije google....