• GoHome Professional
oglasi.rs parking barem 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking barem 120 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking barem 120 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking barem 120 m2" pronađeno 6 076 nekretnina - prosečna cena 1.514 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 99000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • nenamešten
    • podrum
    • useljiv
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 540.000 €, 120,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam zgradu na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u mirnoj ulici nadomak Južnog bulevara, koju odlikuje besprekoran kvalitet gradnje i sofisticiran dizajn. Zgrada je delo renomiranog investitora, poznatog po tome što uvek koristi vrhunske materijale i donosi dodatnu vrednost....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K650 Prodaje se zidana kvalitetna kuća površine 120 m2 koja se nalazi u Vlaškom polju, na ulasku u Mladenovac i udaljena je oko 200 m od autobuskog stajališta gde staje i autobus za Beograd, tako da je odlično povezana sa centrom Mladenovca, ali i glavnim gradom. Beograd je....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće sobe i kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom. Kuća je novija i renovirana tako da je brzo useljiva. Ispod kuće je podrum. Na kući je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking barem 120 m2'
123.600 €
75.000 €
300.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Čairskoj ulici. Izdaje se objekat bez opreme. Ima 3 kancelarije i toalet. Grejanje je na pelet. Ima dve klime. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini dve mesečne kirije. Agencijska usluga je 50% od prve mesečne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe za garderobu, kao i kupatila i velike terase sa prelepim pogledom na grad Na podu je parket, stolarija je pvc, renoviran i uredno održavan stan. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 35.000 €, 120,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća u izvornom stanju u selu Kamenica kod Niša. Kuća se nalazi na placu od 534m2 . Prizemlje se sastoji od hodnika, jedne sobe , kupatila i velikog podruma. Na spratu su kuhinja sa trpezarijom i tri spavaće sobe. Postoji pomoćni objekat koji je za adaptaciju.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Na najlepšem delu Klise u Vidovdanskom naselju- Ova lokacija je za sve one koji žele da žive u gradu pritom da budu u mirnom naselju okruženom kuća. U ulici se nalazi sve od infrastrukture - gas, voda, struja, kanalizacija. Kuća u prirodi ima 120m2 a uknjižena je na....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 48.000 €, 120,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Dve posebne kuće, blizu Gajeve ulice, izolovane kuće, pvc vrata, hitna prodaja. Ostale nekretnine pogledajte na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 278.100 €, 120,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća završena pre mesec dana. Prodaje se nameštena kao na slikama. Uknjižena je na 34m2 , u stvarnosti ima 120m2. Drugi red do Dunava, sve od infrastrukture. Idealna kako za život tako i kao investicija. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 249.310 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu spratnu kuću u Kaću, koja se prostire na 120m2 u osnovi i isto toliko na spratu, a poseduje i tavan u sivoj fazi koji ima prozore sa obe strane etaže. Podrum se proteže celom etažom kuće, a u sklopu podruma je garaža koja ima dvoje vrata i ulaz je sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 400.000 €, 120,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122239, 3a, prizemna, uknjižen, garaza, parking, podrum. Na prodaju prizemna porodična trosobna kuća na Telepu. Tri velike sobe, kuhinja, i dva kupatila. Veliki podrum. Kuća ima kolski ulaz i malo dvorište iza kuće. U dnu dvorišta je letnja kuhinja i kupatilo. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 272.000 €, 120,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na veoma dobroj lokaciji. Sastoji se od 4 prostorije od 35m2, 27m2, 14m2 i 12m2, kuhinje, mini kuhinje, toaleta i terase. Od kraja aprila stan ce se prodavati prazan i potpuno sredjen, okrecen itd. Poseduje internet, interfon, KATV, video nadzor, alarm, protvipozarnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 408.000 €, 120,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji prodaje se luksuzan penthouse sa direktnim izlazom na krovnu terasu od 100m² i panoramskim pogledom na grad. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, master spavaću sobu sa sopstvenim kupatilom i garderoberom, još dve spavaće sobe i dodatno kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 270.000 €, 120,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji Ova nekretnina nudi jedinstvenu kombinaciju modernog stila bezbednosti i komfora uz sve pogodnosti koje su potrebne za savremen način života.....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 160.000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaja porodične kuće preko puta hotela Termal. Za više informacija slobodno pozovite. Moguća zamena za jednosoban stan u Novom Sadu, Sremskim Karlovcima ili Petrovaradinu uz doplatu. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 58.000 €, 120,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 120 m2(sav u staklu) u samom centru Apatina,pogodan za razne vrste delatnosti.Lokal poseduje parking,priključak za vodu i struju.Enterijer nije završen ostavljen je da se uradi prema nameni i delatnosti budućeg vlasnika.Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89497, V/V, dupleks, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo luksuzan duplex, na 5om spratu, u zgradi izuzetnog kvaliteta, sagradjenoj 2017 godine. Stan je dvostrano orjentisan: juzno i zapadno. Na prvom nivou se nalazi hodnik, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 550 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prizemna kuća u Sremskoj Kamenici, u neposrednoj blizini Srednje policijske škole, u mirnoj slepoj ulici bez saobraćaja. Kuća se prvi put izdaje i kompletno je okrečena i sređena. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, dve prostrane spavaće sobe, predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 78.000 €, 120,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu na Zlatiboru uradjena do ploce planiran A-frame. Lokacija je na pola puta od centra Zlatibora prema Ski centru Tornik. Kuca poseduje gradjevinsku dozvolu i sve papire 1/1. Ploca je 12x6 m od toga je 4x6 m terasa sa pogledom na centar, pasnjake, Gold Gondolu, Čigotu,....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 119.999 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Bukovca na lepom mestu blizina doma zdravlja, osnovne škole, autobusa. .. .Kuća se sastoji od dve stambene jedinice 45 + 75 kvadrata. Poseduje centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, priključak na vodovod i kanalizaciju kao i telefon. Pored kuće postoji i....

 
 
 
  Kuća, OVČA, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Ovča ukupne površine 120 m2, 15 ari placa. Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 156.000 €, 120,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnom i zelenilom okruženom delu Radničke ulice, izdaje se izuzetno komforan stan koji predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune privatnosti. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunava i Keja, Spensa, suda, fakulteta i....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Na prodaju kuća kompletno name štena u Skandinavskom stilu – Lisović Površina kuće: 120 m² Plac: 10 ari 📍 Lokacija: Lisović (opština Barajevo), mirno i zeleno naselje, idealno za život ili vikend boravak. ✅ Na samo 40 minuta vožnje od Beograda ✅ Na 19 km od Kosmaja Kuća je građena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Liman 3, Limanska pijaca Površina: 120 m² Sprat: 1. sprat u zgradi sa 7 spratova Struktura: 4 sobe – 3 spavaće sobe + prostran dnevni boravak Opis nekretnine: Izdaje se luksuzno namešten, izuzetno komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 190.550 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

512839 Predstavljamo Vam odličnu kuću ušuškanu na severnim obroncima Fruške gore. Kuća se nalazi u mirnoj ulici punoj zelenila, na svega 20-tak minuta do TC Promenada i pored glavnog puta gde prolazi autobus te ovu nekretninu čini povezanu sa gradom. Ova prelepa kuća se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 550.000 €, 120,00 m2 cca 4580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi Baba Višnjina ulica, četvorosoban, prelep, svetao i prostran stan 103m2 grejne površine i 17m2 dve terase. Sastoji se hodnika, dnevne sobe sa izlazom na veliku terasu, odvojene kuhinje i toaleta. Spavaći blok je odvojen i čine ga 3 velike spavaće sobe od kojih dve izlaze....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 54.590 €, 120,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 300 metara od glavnog puta, ali u tišini i miru u Bačkoj, nalazi se ova švapska prizemna kuća. Prostirući se na 120 kvadrata, ova nekretnina pruža dve mogućnosti – obnoviti je i udahnuti joj novi život, zadržavajući šarm starog sveta, ili krenuti iz početka i stvoriti savremeni....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 185.400 €, 120,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća na Dudari. Može da bude u funkciji dva stana. Trenutno se koristi prizemlje, dok je sprat i potkrovlje u sivoj fazi. Veoma lep deo za život, okruženo zelenilom a i sama kuća ima voćnjak, pored prostranog dvorišta. Naše preporuke. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor od 120m², kompletno adaptiran i dizajniran s fokusom na potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa, dizajn studio, i srodnih delatnosti. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Brankovoj ulici, u samom srcu grada. Prostor....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 478.950 €, 120,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća sa pomoćnom zgradom. Grejanje na gas, može i na čvrsto gorivo. Dobra lokacija. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 90.000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u kući, na odličnoj lokaciji, u mirnom okruženju, nadomak ulice Vojvode Stepe i kompletnog infrastrukturnog sadržaja. Vrlo prostran i komforan. Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Po želji zakupca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 288.000 €, 120,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan četvorosoban stan, 120,69 m², BW Lumia – Beograd na vodi 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Lumia 🏢 Sprat: 5/9 📐 Površina: 120,69 m² 🛏️ Struktura: 4.0 – tri spavaće sobe + dnevni boravak 🚗 Garaža: uključena u cenu (prostrano....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.220 €, 120,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja koja se nalazi u Sremskoj Kamenici -Popovica! Gradi se urbana vila gradjenja po najnovijim standardima. Oprema je vrhunska i najboljeg kvaliteta a investitor veoma pouzdan. Rok za završetak izgradnje je kraj 2024. godine. Od opreme je PVC šestokomorna stolarija,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 142.140 €, 120,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od: Dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, tri spavaće sobe, i hodnika. Poseduje podrum i pomoćne objekte. Prvi pomoćni objekat se sastoji od pušnice, šupe i letnje kuhinje. Drugi pomoćni objekat se sastoji od garaže i šupe. U blizini se nalaze marketi, restorani....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 100.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u Pasi Poljani kvadrature od 120m2. Stan se sastoji iz dve sapvaće sobe s tim što je jedna spavća soba pretvorena u dnevnu sobu, trpezarije sa kuhinjom i velikog kupatila kojem je potrebna adaptacija. Na slikama se može videti i jos jedna jedinica koja je pretvorena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo, ulica Mare Ognjanovic. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500 €, 120,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal u dva nivoa površine 120m2 u prizemlju zgrade u blizini Apelacionog suda. Sastoji se od ulaznog dela sa mokrim čvorom u prizemlju i kancelarije u gornjem delu prostora. Grejanje je etažno /električni kotao na struju/. Ima klimu. Prostor se izdaje nenamešten. Lepo je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban duplex penthouse u novogradnji na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje na prvom nivou sa izlaskom na terasu, toalet. Tri spavace sobe sa izlaskom na prostranu terasu na drugom nivou, kupatilo. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 165.000 €, 120,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nedaleko od centra grada nalazi se ova fantastična nekretnina. Kuća je odlična za porodičan život. Na placu od 563 m2 smeštena je kuća, garaža, pomočni objekti i letnjikovac. Može i na kredit. Kuča je izolovana, i uvedeno je centralno grejanje na gas. Kuća poseduje:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 257.760 €, 120,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Bulevaru Nemanjića koji se nalazi na šestom i sedmom spratu, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je jug-sever. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini jedinstvenu celinu i direktno je povezan sa terasom. Na ovom nivou je još jedna spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 624)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>