• GoHome Professional
oglasi.rs parking barem 110 m2 parket - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking barem 110 m2 parket - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking barem 110 m2 parket

  • Za upit "oglasi.rs parking barem 110 m2 parket" pronađeno 423 nekretnina - prosečna cena 1.761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 449.000 €, 116,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119641, I/VII, klima, lift, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, garaza, stambena zgrada. **LUKSUZAN 4.0 STAN, BEZ ULAGANJA**Kompletno renoviran, porodičan 4.0 stan, modernog dizajna, sa 3 spavaće sobe i 2 kupatila, grejne površine od 110m2. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 133.900 €, 116,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam porodičnu kuću koja se nalazi u lepom i mirnom delu, u blizini pijace i škole, na samo par minuta od centra Beočina! U pitanju je prizemna kuća građena od čvrstog materijala sa grejanje na gas. Uz malo ulaganja može da se pretvori u pravu oazu mira. Uknjižena je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 360.500 €, 116,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća uređena za porodični život pre dve godine najkvalitetnijim materijalima. Najkvalitetnija Rehau pvc stolarija Najkvalitetnja Bosal unutrašnja vrata i podne lajsne rađene po meri (inače se koriste kao hotelska sobna vrata sa izuzetnom zvučnom izolacijom) Dvoje aluminijumskih....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Renovirana salonska kuća sa dve stambene jedinice u mirnoj ulici, u širem centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, izdvojene kuhinje, ostave i kupatila. Uknjiženo 116m2. Zidana od cigle, kara-tavan preko kog je izlivena betonska ploča, tako da se tavan može preurediti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 252.103 €, 109,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks u perspektivnom delu Novog Sada koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan udoban, funkcionalan kao I porodični životni prostor sa dodatnim pogodnostima,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 109,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog Fakulteta, na par minuta od pešačke staze. Idealn stan za život, a i za izdavanje. Stan je po strukturi četvorosoban , uknjizene površine 109m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, velike trpezarije sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.760 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.640 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 117,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, 117m2. Stan se nalazi na trećem i četvrtom spratu novije stambene zgrade bez lifta i sastoji se od donjeg dela, površine 62 m2, koji čine prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, jedna spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 300.750 €, 117,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dx stana u mirnom kraju Popovice,na par minuta od novog mosta na Dunavu. Prizemlje i sprat su ukupne površine 117m2 sa dodatnom terasom na spratu 10m2. Stan poseduje potpuno privatnu garažu u suterenu objekta od 70m2 iz koje se direktno može pristupiti u stan,sopostveno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 257.500 €, 117,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u Sremskoj Kamenici, na početku Tatarskog brda, u blizini marketa, gradskog prevoza na nekoliko min. vožnje od centra grada. Ovaj lux tripleks, nalazi se u urbanoj vili i zauzima tri nivoa, dvostrano je orijentisan, ima dve terase i dva kupatila. Na prvom nivou se....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 187.000 €, 117,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora od 95 m2 plus terasa 25 m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stan broj 24. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 1 spavaće sobe, toaleta i terase, i na drugom nivou 2 spavaće sobe i kupatilo. Objekat....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.000 €, 117,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan u mirnom kraju Popovice, na par minuta od novog mosta na Dunavu. Prizemlje i sprat su ukupne stambene površine 117m2 sa dodatnom terasom na spratu od 10m2. Stan poseduje potpuno privatnu garažu u suterenu objekta od 70m2 iz koje se može direktno pristupiti u stan, sopstveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 468.865 €, 118,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prostran četvorosoban stan površine 118,70 m², sa dodatnom terasom od 7,45 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade visoke gradnje, idealne za porodičan život u savremenom ambijentu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom: veliki dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 400.428 €, 118,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 510 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 6. i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 245.000 €, 118,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Lekinom Brdu, u neposrednoj blizini škola, vrtića, parkova i marketa, prodaju se stanovi u modernoj zgradi koja spaja urban život i porodičnu udobnost. Početak radova: maj 2025 Završetak izgradnje: septembar 2026 (rok 14 meseci) Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 468.870 €, 118,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 16 ekskluzivnih stanova, 1 poslovni lokal i 20 parking mesta u savremeno projektovanom stambeno-poslovnom kompleksu, koji spaja vrhunski kvalitet gradnje, luksuzan dizajn i maksimalnu funkcionalnost. Glavne karakteristike objekta: Video nadzor kompletnog kompleksa Visina....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 90.000 €, 118,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u Mužlji površine 118 m2 na placu od 4 ara. Nalazi se na uličnom delu parcele, poseduje kolski ulaz. Kuća je zidana od čvrstog materijala (cigla ipo) sa betonskom pločom. Sastoji se od hodnika, tri sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave i kupatila. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 354.000 €, 118,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan koji je stvoren za one koji uvek i u svemu teže najboljem,a projektovan je prema principima vrhunske gradnje i po meri savremenog života. Cena stana je 354000 eur +PDV(10%), a parking mesto u podzemnoj garaži je 20000 eur sa uračunatim PDV (20%).Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 271.400 €, 118,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 118m2 u novogradnji sa PDV-om. Stan se nalazi na VII spratu u modernoj i luksuznoj zgradi na Bulevaru. Zgrada poseduje smart sistem upravljanja ugrađenim uređajima, podešavanje grejanja i hlađenja i elektro uređajima putem telefona, drvo-aluminijum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 118,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan površine 118,70m2 u novogradnji na Pašinom brdu Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova Ova atraktivna lokacija, smeštena između Vračara i Šumica, obezbeđuje sve uslove neophodne za kvalitetan svakodnevni život. Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.855 €, 119,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope - Odličan četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnjih lokacija. Odlična lokacija za život, na samo nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada nalazi se ovaj objekat u izgradnji. Fenomenalna povezanost gradskim autobuskim linijama, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 227.171 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 4.5-soban stan od 119m2 odličnog rasporeda u novom Mirijevskom naselju. Od prostorija: ulazni hodnik i toalet, kupatilo, dnevno trpezarijski boravak i kuhinju, četiri spavaće sobe i dve komotne terase na različitim stranama stana za uzivanje. Od opreme....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 355.450 €, 119,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada. Ulozeno 750 evra po m2 u renoviranje. Kompletno menjane instalacije, kao i unutrasnja i spoljna stolarija.Nova blindirana vrata renomiranog proizvodjaca. Alu stolarija sa tri stakla i posebnom zvucnom izolacijom. Roletne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Beli Dvor, 750.000 €, 119,00 m2 cca 6300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Belog dvora Aleksandra Tirnanica Tirketa , luksuzna kuca - vertikala , 119m2 uknjizena kvadratura ( plus dva garazna mesta 30m2 uknjizena bez kvadrature ) , 215m2 merena kvadratura , dvoriste 100m2 , cg / gas plus struja , podno grejanje u kupatilima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 380.000 €, 119,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99935, II/III, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, luks renoviran, garaza, podrum, stambena zgrada. Četvorosobni stan nalazi se na izuzetno traženoj lokaciji nadomak centra Novog Sada, u mirnoj ulici, čime sam objekat ima apsolutnu privatnost i savršene uslove za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.100 €, 119,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada Na prodaju moderan, luksuzno renoviran stan u srcu grada! Uloženo 750 €/m² u vrhunske materijale i opremu. Kompletno zamenjene instalacije, nova aluminijumska stolarija sa trostrukim staklom i zvučnom izolacijom, automatske roletne i komarnici,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 392.700 €, 119,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vracar , Neimar , blizina Hrama Sv Save , 119,4m2 , smart - house , Vpr / 3 , lift , eg / toplotne pumpe - voda , Alu dtvo stolarija ,vrhunski Hrastov parket 1. klase , Hans -Grohe , Villeroy - Bosch , Geberit sanitarije , Italijanska keramika , dvostrano orijentisan , svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 370.000 €, 119,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, lep porodični stan u novogradnji, sam na spratu . Nalazi se u mirnom delu Banovog brda u neposrednoj blizini Košutnjaka, bazena, škole Miloš Crnjanski, što pruža uslove za miran porodični život. Prostorije: hodnik, kuhinja, velika dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe za garderobu, kao i kupatila i velike terase sa prelepim pogledom na grad Na podu je parket, stolarija je pvc, renoviran i uredno održavan stan. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 362.310 €, 120,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ekskluzivnom delu Voždovca, u mirnoj, jednosmernoj ulici, na prvom spratu luksuzne novogradnje, okrenut ka dvorištu, u prilici smo da Vam ponudimo četvorosoban, moderan stan, opremljen materijalima premium kvaliteta. Blizina Autokomande, Osnovne škole, XII beogradske gimnazije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan u Beogradu, kod Hrama Sv. Save, sa velikom terasom od 80m², idealan za sve koji traže komfor i privatnost u centru grada. Struktura stana: Tri spavaće sobe Dnevni boravak Trpezarija Kuhinja Dva kupatila (renovirana sa mermerom) Terasa od 80m²,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 119.000 €, 121,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa porodična, spratna kuća, sa velikim dvorištem. Nalazi se u mestu, koje pripada opštini Bečej. Kuća ima tri etaže, osnovne površine od 121m2, sa placem od 746m2. Kuća je kvalitetno građena, zidana od čvrstog materijala. Pod betoniran obloga: parket, laminat i pločice.....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 188.139 €, 121,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 121,38m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 200.040 €, 121,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjem Na krovu zgrade nalaziće se vrt koji mogu da koriste....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 401.700 €, 121,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007161.Prodaje se petosoban stan koji se nalazi na petom spratu stambene zgrade locirane u Cara Dušana. Stan je uknjižen na 121m2, dok u prirodi ima 159m2. Poseduje 4 velike spavaće sobe, kupatilo i toalet, veliku terasu, dnevni boravak i fizički odvojenu kuhinju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 353.100 €, 108,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100507, II/II, klima, lift, terasa(2), novogradnja, parking, stambena zgrada. Pdv je uračunat u cenu Lamela poseduje lift. Materijali i oprema su visokog kvaliteta u nameri da dobijete moderan i funkcionalan prostor. Stambeni kompleks je okružen zelenilom, rekom i mirom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114649, I/IX, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 108m2, u blizini centra, ugao Bulevara oslobodjenja i Novosadskog sajma. Stan je cetvorosoban, na I spratu sa 2 terase. Visina plafona 3.20 m. Osuncan i osvetljen stan. Terase okrenute....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.000 €, 108,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na lokaciji Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo vam izgradnju sa svega par stanova, u ovoj kvalitetno zidanoj zgradi! Skriveno od gužve a na veoma atraktivnoj lokaciji naći ćete ovaj stan od 108m2 koji poseduje najbolju opremu. Da navedemo samo nekoliko:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 159.000 €, 108,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 108m2. Nalazi se na Paliluli, u blizini Palilulske pijace, na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje i za izdavanje. Blizu su pijaca, škola, vrtić, marketi, autobusko stajalište. Do pešačke zone svega desetak minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 93.000 €, 108,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude kuću na 4 ara zemljišta. Izvanredna montažna kuća izgrađena 2008. godine, osvežena 2019. godine na ravnom prvougaonom ograđenom placu. Glavni ulaz je sa strane ulice, drugi je na suprotnoj strani. Prostorije: -hodnik, -dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 423)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>