• GoHome Professional
oglasi.rs parking barem 110 m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking barem 110 m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking barem 110 m2 parket

  • Za upit "oglasi.rs parking barem 110 m2 parket" pronađeno 420 nekretnina - prosečna cena 1.761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 449.000 €, 110,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na Vračaru, u Južnom bulevaru, koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne zgrade iz 2013. godine sa urednim ulazom i liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, moderne kuhinje i trpezarijskog dela u open space konceptu, tri spavaće sobe, od kojih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 575 Idealna investicija- mogućnost nastavka zakupa- trenutno izdat za 1090€ na godinu dana stranim državljanima. Mogućnost korekcije cene za ozbiljne keš kupce. Osnovne informacije: • Kvadratura: 110 m² (84 m² registrovano) • Terasa: 18 m² ( plus dodatno 12 m² natkriveno i zastakljeno)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77146, V/V, dupleks, lift, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum. Prodaje se jedinstven, moderan dizajnerski sređen i potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji . Zgrada ima najviši standard gradnje i izolacije - Zeleni Eko....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking barem 110 m2 parket'
231.750 €
449.000 €
70.000 €
  Stan, KAMENICA, 275.000 €, 110,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju petosobnog stana 110m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom izlazom na terasu, četiri spavaće sobe, dva kupatila. Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3),....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 110,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112009, VPR/, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Veliki trosoban stan, 84 m² + 26 m² terasa, VP/6, CG, potpuno namešten, uknjižen. Moderna zgrada iz 1995. godine sa velikim javnim parkiralištem u hladu drveća za neograničen broj automobila. Dva prazna parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MENJAM za - manji stan uz Vašu doplatu - sličan stan, kome je potrebna adaptacija uz Vašu doplatu ili PRODAJEM LUX , moderan dizajnerski sređen četvorosoban stan od 110m2 u NOVOJ zgradi sa liftom. Stan na izuzetnoj lokaciji (ugao Bulevara oslobođenja i Futoške ulice - početak Futoške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 234.380 €, 111,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stanu je jasenov parket, PVC petokomorna stolarija, sigurnosna vrata. Zgrada rađena sitnom ciglom, sendvič zid, na zgradi demit fasada. U ceni je i garaža u suterenu za dvoje kola. Odličan stan! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stanu je jasenov parket, PVC petokomorna stolarija, sigurnosna vrata. Zgrada rađena ciglom, sendvič zid, na zgradi demit fasada. Minimalna ulaganja u vidu higijenskog održavanja. Odlično iskorišćeni kvadrati. Stan strukturno odličan. Uknjižen na vlasnika 1/1. Odličan stan! šifra:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 479.564 €, 111,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u jednom od najlepših delova Vračara, na Neimaru. Stan se nalazi na prvom spratu luksuzne i intimne trospratne zgrade. Izuzetno dobro pozicioniran u mirnoj ulici. Moderno projektovan stan površine 111,56m2. Stan se po strukturi sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119679, 2.32a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava. Odlična, ušuškana, prizeman kuća, na manjem i natkrivenom placu od 2,,32 m2 . Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 199.800 €, 111,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju. Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 111,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 111 m2 u osnovi i pomoćni objekat, na placu površine 8,46 ari. Na placu površine 8,46 ari, nalazi se useljiva kuća, čvrste gradnje, koja u prizemlju ima veliki dnevni boravak, kuhinju, veliko kupatilo, hodnik i stepenište, koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 415.300 €, 112,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda u gradu. Retko u ponudi-KEJ. Fenomenalan komforan komplet renoviran četvorosoban stan. Odlična oprema stana; sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija sa el.podizačima roletni, hrastov parket, keramika uvozna, rasveta u stanu, video nadzor. Rasored stana lep. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 339.900 €, 112,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokacjij u novogradnji. Četvorosoban nov neuseljavan stan sa prostranim osvetljenim i prelepim dnevnim boravkom otvorenog tipa koji je spojen sa kuhinjom i trpezarijskim delom i mogucnošću izlazska na terasu, tri spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 355.350 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, neuseljavan četvorosoban stan u Aveniji Garden, ulica Aranj Janoša, površine 112m2. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i dve terase. U stanu podno grejanje, parket najviše klase, španske pločice, elektro roletne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 323.585 €, 112,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX četvorosoban stan sa garažom u ceni !!!! Prodajemo u centralnom delu Petrovaradina u urbanoj vili prelep četvorosoban stan koji gradi pouzdan investitor. Sama vila sasoji se od 8 stanova, sa garažama, parking mestima i liftom. Kvalitet matrijala je vrhunski kako i priliči ovakvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 256.474 €, 112,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Bez Agencijske provizije Svetao i prostran stan na prvom spratu – Idealno za udoban život u srcu Zemuna! Stan na prvom spratu u novoj zgradi u izgradnji – Savršen spoj modernog dizajna i praktičnosti! Tražiš stan koji kombinuje sjajnu lokaciju, prostranost, svetlije prostore....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 54.000 €, 112,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća blizu centra Srbobrana, blizu Doma zdravlja. kuća ima do ulice tri sobe, hodnik kupatilo, posebno dnevnu sobu, a posebno veliku kuhinju sa trpezarijom, ostavu pored kuhinje, veliku ulaznu zastakljenu terasu iz koje se ulazi u više prostorija. U kući ima još....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 452.600 €, 113,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, Odličan objekat, odlični stanovi, premijum kvalitet gradje, investitor za preporuku u jednoj od prepoznatljivih ulica na Bežanijskoj kosi. Projektovani za izgradnju sa planiranim rokom završetka u jesen 2026. godine. Stan dostupan j na drugom i trećem spratu Objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 113,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderno opremljen i kompletno renoviran četvorosoban stan u mirnom, porodičnom delu Bežanijske Kose, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade iz 1995. godine, sa rampom za osobe sa invaliditetom i velikim javnim parkingom u hladu drveća.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 298.100 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA SNIŽENA CENA 2650 + PDV AKCIJA novo LUX, četvorosoban stan 112,5m2, u Novogradnii, na I spratu,Stan je odmah useljivi. Stan se sastoji od hodnika, tri spavace sobe (od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom), dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 183.000 €, 114,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan kod Velikog parka. Poseduje komfornu dnevnu sobu sa panoramskim pogledom na park. Dnevni boravak se otvorenim konceptom nadovezuje na trpezarijski blok sa poluizdvojenom kuhinjom. U sklopu stana su i dve velike spavaće sobe (od kojih jedna ima zasebnu terasu). Predsoblje....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.740 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 345.000 €, 114,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan je stvoren za one koji uvek i u svemu teže najboljem,a projektovan je prema principima vrhunske gradnje i po meri savremenog života. Cena stana je 345000 eur +PDV(10%), a parking mesta u podzemnoj garaži je 20000 eur sa uračunatim PDV (20%).Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 145.000 €, 114,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 3.0, Lux, 2 velike terase, dvostrano orijentisan sa pogledom na planinu Rtanj i Ozren. Od prostorija ima 2 velike spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, ostava u hodniku. Odlične strukture. Dnevni boravak, kuhinja i trpezarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 252.250 €, 114,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan četvorosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 397.000 €, 114,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan 4.0 stan na Dorćolu, Stari Grad, Skender Begova ulica. Stan se nalazi u lepo-održavanoj zgradi na 5. spratu/6 sa liftom. Uknjižen 1/1. Dvostrano je orijentisan ka Cara Dušana i Visokog Stevana, sa odličnom strukturom, lepim, otvorenim pogledom, izlazom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 263.750 €, 114,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Bulevaru Nemanjića koji se nalazi na sedmom spratu, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je jugo-istočno. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini jedinstvenu celinu i direktno je povezan sa terasom. Stan ima tri spavaće sobe dva kupatila i prostor za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 450.000 €, 114,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 340.560 €, 115,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119184, III/VI, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Fasada na objektu je kamena, a bravarija aluminijum-drvo. Razvodi, elektro i termo instalacija su skriveni i svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 346.050 €, 115,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 115,35m2, lux, na 3 spratu od 7. Stan je u novogradnji, useljiv, trostran, ima dve terase, 3 mokra čvora, 3 spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom. Klimatizacija i grejanje je centralno, vrhunski harstov parket, stolarija drvo-aluminijum,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Renovirana salonska kuća sa dve stambene jedinice u mirnoj ulici, u širem centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, izdvojene kuhinje, ostave i kupatila. Uknjiženo 116m2. Zidana od cigle, kara-tavan preko kog je izlivena betonska ploča, tako da se tavan može preurediti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 322.803 €, 116,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope - Odličan cetvorosoban stan na jednoj od najatraktivnjih lokacija. Odlična lokacija za život, na samo nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada nalazi se ovaj objekat u izgradnji. Fenomenalna povezanost gradskim autobuskim linijama, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 258.000 €, 116,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan u samom centru grada, u novijoj zgradi sa liftom, kvalitetne gradnje na drugom spratu. Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc-a i toaleta. Stan poseduje dve terase koje povezuju dve spavaće i dnevnu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 133.900 €, 116,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam porodičnu kuću koja se nalazi u lepom i mirnom delu, u blizini pijace i škole, na samo par minuta od centra Beočina! U pitanju je prizemna kuća građena od čvrstog materijala sa grejanje na gas. Uz malo ulaganja može da se pretvori u pravu oazu mira. Uknjižena je....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 130.000 €, 116,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju porodične kuće u Beočinu. Kuća se nalazi u lepom i mirnom delu grada, u blizini pijace i škole. Uknjižena je na 116 m2 bruto sa terasom i tremom (stambena površina 80m2). Veličina placa je 343 m2. Nekretnina se sastoji od otvorenog dnevnog boravka, trpezarije i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 449.000 €, 116,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119641, I/VII, klima, lift, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, garaza, stambena zgrada. **LUKSUZAN 4.0 STAN, BEZ ULAGANJA**Kompletno renoviran, porodičan 4.0 stan, modernog dizajna, sa 3 spavaće sobe i 2 kupatila, grejne površine od 110m2. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 133.900 €, 116,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju porodične kuće u Beočinu. Kuća se nalazi u lepom i mirnom delu, u blizini pijace i škole. Uknjižena je na 116 m2 bruto sa terasom i tremom (stambena površina 80m2). Veličina placa je 343 m2. Nekretnina se sastoji od otvorenog dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>