• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 do 210000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 90 m2 do 210000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 do 210000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 do 210000 eura" pronađeno 1 303 nekretnina - prosečna cena 1.656 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 210.000 €, 86,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121774, IV/V, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Izuzetno lep, trosoban stan u novogradnji, u Filmskom gradu, ulica Kneza Višeslava. Stan se nalazi na četvrtom od ukupno pet spratova. Sastoji se od dva hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 210.000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 85m2, TROSOBAN Prodaje se porodičan trosoban stan od 85m2 sa stvarima, sledećeg rasporeda: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, terasa. U stanu su promenjeni parket i stolarija. Odlična nekretnina za život, a isto tako za investiciju. Uz kupovinu stana,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 94,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno renoviran i opremljen stan na početku Bulevara Nemanjića. Stan ima 94m2 (87m2 korisne površine), po strukturi je komforan trosoban. Nalazi se na 15.-om od 17 spratova, istočno orijentisan. Renoviran po visokim standardima: spoljna PVC stolarija (antracit i bele....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 90 m2 do 210000 eura'
210.000 €
210.000 €
209.380 €
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 210.000 €, 97,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čukarica, Cerak, Jablanička, 97m2 97m2, 3.5, 1/3, CG, lift, terasa, lođa, parking, podrum, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Prodaje se troiposoban stan na Ceraku. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 210.120 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan. Ponuda proverenog investitora. Izdvajamo: Termo blok+10cm izolacije spolja, pregradni zidovi puna cigla,šestokomorna PVC stolarija, tarket, sigurnosna vrata, keramika od evropskih prizvođača samo su neke od materijala koji će se koristiti za savršen kvalitetan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 209.150 €, 89,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda ! U podnožju Fruške gore, na desnoj obali Dunava, u naselju Sremska Kamenica, poznatom po posebnoj mikroklimi i ugodnom za život, sa prelepim Kameničkim parkom (nekadašnjim dvorskim parkom), sa puno zelenila i bogatih kulturnih sadržaja, u zgradi kvalitetne stare gradnje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 208.500 €, 92,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na extra lokaciji, površine 92m 2 . Uknjižen 1/1 na ime vlsnika. Agencijska provizija uračunata u cenu stana. Za ozbiljne kupce moguća korekcija cene. Sve dodatne informacije na br. 061/61-40-565 ili 069/640-221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 207.930 €, 96,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u blizini Limana. Uz kupovinu stana postoji mogućnost kupovine parking mesta ili garaže. Za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 207.410 €, 87,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno za kupce prve nekretnine. U ceni stana je i jedno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 207.380 €, 87,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 207.000 €, 82,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Stepe Stepanović Uknjižen 3.0 stan, komforan 82m2+T, na VPR/VIII. Zgrade sa cg, liftom. Odličan stan bez ulaganja, kvalitetna gradnja, odlična infrastruktura. Dnevni boravak, trpezarija, odvojena kuhinja, 2 lepe velike spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc, prelepa terasa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 206.199 €, 97,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su dve spavaće sobe od kojih ima jedna izlaz na terasu, desno je kupatilo. Pravo se ulazi u veliki višenamenski prostor na čijem je početku kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od veoma komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, wc, kao i dve terase. Stan se prodaje delimično namešten. U samoj blizini stan nalazi se više marketa, kafića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

.Agencijska oznaka - 1101114 - Uknjižen. četvorosoban stan iza Veterničke rampe. Stan se sastoji iz većeg dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila, toaleta, ostave, manje zatvorene terase, od koje je napravljen radni kutak i veće terase sa spoljnom kuhinjom. Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 90,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban stan sa garažom i parking mestom u ceni. Za više informacija kontaktirajte nas! 064 8222 148 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 98,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (ulica i dvorište), prizemlje i potkrovlje: četiri sobe, predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila i WC-a, ulaz, hodnik i ostava. Objekat je pogodan i za poslovni prostor. Može se pretvoriti u pet kancelarija ili lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 82,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili , sa lepim pogledom na Frušku goru i okolinu, . Stan poseduje balkon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 90,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, NOVA DETELINARA, površine 90m2. Stan je duplex. Kosine počinju na 1,8 m. Kvalitetna gradnja. Prodaje se sa ugradnom kuhinjom i plakarima u sobama,kupatilima i hodniku, u ceni, ostali nameštaj može biti predmet dogovora.Postoji mogućnost kupovine garaže....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 82,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo dvojnu kuću u mirnom delu Telepa. Kuća je dvojna ,nalazi se u neposrednoj blizini škole Jozef Atila kao i vrtića Dunavski Cvet. Kuća je starije gradnje ali je delimično renovirana. Poseduje dve komforne spavaće sobe i manji dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. U....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam četvorosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Parking mesto je u ceni.Kontaktirajte naše agente prodaje za više informacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 96,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan. Novi Sad, Podbara, ulica Temerinska. Predstavljamo komforan, lepo održavan, dvorišni, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 83,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93856, II/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću na najatraktivnijoj lokaciji okruženoj zelenilom koja u prirodi ima 130m2. U samom centru Vrdnika pogodno za život, ali takođe postoji mogućnost pretvaranja u dve stambene jedinice što je odlično za turističku delatnost. Kuća se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odlično pozicioniranu kuću na lakat u mirnom delu Telepa. Čine je tri spavaće sobe, odvojena kuhinja i trpezarija. Za više informacija pozovite nase agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 90,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - Kej - pogled na Dunav i tvrđavu, na prodaju trosoban stan od 90m2( u prirodi ima oko 100m2), uknjižen, useljiv. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe( gde se u jednom delu može napraviti jedna spavaća soba), kuhinje, spavaće sobe, kupatila i lepe terase. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 90,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban stan sa garažom i parking mestom u ceni. Za više informacija kontaktirajte nas! 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/504848 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam četvorosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Parking mesto je u ceni. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 551570 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, četvorosoban stan (94m2) na Grbavici. Stan se nalazi na 5. / 6 spratova. Zgrada poseduje lift. Ulica sa dosta zelenila. Uz stanarsku kartu imate regulisano parking mesto. Stan se sadrži iz velike dnevne sobe povezane sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 86,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dupleks na Socijalnom. Zgrada novijeg datuma i odličnog kvaliteta. Poseduje lift, smart sistem, video nadzor i rampu za invalidska kolica . Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže u suterenu zgrade sa odličnim prilazom. Garaža poseduje struju. Prva etaža sadrži hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 205.940 €, 85,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban - nov - useljiv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme, grejanje na toplotne pumpe, najbolji vid uštede. Sigurnosna vrata, Alu stolarija, tarket, uvozna keramika. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. PDV uračunat u cenu. Win Nekretnine 064/8222-154, 064/8222-155,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 210.740 €, 93,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 205.000 €, 94,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja i brojnih linija gradskog prevoza. Po strukturi je dupleks: na donjem nivou su dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i toalet, a na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo. Stan je održavan, komforan, dvostran i svetao.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.970 €, 97,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt telefon: 069-771-595 Na prodaju dupleks površine 97 m², smešten u mirnom delu Podbare. Stan se nalazi na poslednjem spratu kvalitetne, novije zgrade i prostire se na dve etaže. Donji nivo obuhvata prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 204.970 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan trosoban stan, sa parkingom u dvorištu zgrade. Stan je trosoban i veoma lako se može preurediti u četvorosoban. Čine ga velika dnevna soba sa trpezarijom koja je velika i ima prozor-te se od nje može napraviti još 1 spavaća soba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.970 €, 85,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u zgradi koja je useljena u aprilu 2019.Zgrada ima ograđeno dvorište sa zelenom površinom i klupama za sedenje.Stan je na drugom spratu od 2. Jedini je na spratu i orjentisan je sa obe strane.Spavaće sobe su na istoku a dnevna je na zapadu.Ima 3 spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 204.440 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu urbanu vilu sa dva ulaza u jednoj od mirnjih ulica na Petrovaradinu nedaleko od glavne Preradovićeve ulice. Stan je u izgradnji, a zgrada će po planu biti gotova krajem 2025 godine. Oprema je fenomenalna, nova, veoma kvalitetna, prvoklasna keramika, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.250 €, 95,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 95m2 u blizini Limana 4 dvostrano orjentisan. Stan poseduje veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, toalet i dve terase. Na iskazanu cenu obračunava se 10% PDV. Mogućnost povraćaja PDV a. Garžno parking mesto je 16 000 eur. + Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 204.090 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Stan se nalazi na prvom spratu. Ima dve spavaće sobe, dva kupatila. Dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 203.940 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 203.940 €, 94,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću od 94m2 sa garažom od 18 m2 u ulici blizu Sajma, Master centra. Sve je uknjiženo. Objekat je prizemni, ima kolski ulaz, garažu od 18m2 i besplatan parking ispred kuće, za dva auta. Kompletno je renovirana , menjane instalacije i sređen krov. Dvorište idealne veličine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 486)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>