• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 90 m2 do 190000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 do 190000 eura

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 do 190000 eura" pronađeno 1 077 nekretnina - prosečna cena 1.528 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • lift
    • bazen
    • 1.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 98,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, pored Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog lokacije odlicna investicija kako za zivot,tako za izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjizene površine 86m2, plus dve terase koje ne ulaze u kvadraturu stana povrsine 12m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 190.000 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u Centru grada na najpoželjnijoj lokaciji. Stan je 67m2 grejne površine. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i tri velike terase (ukupno 20m2) , koje daju mogućnost proširenja svake sobe. Nalazi se na drugom spratu.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 190.000 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RETKA PRILIKA - Na prodaju fantastičan stan na Zlatiboru u okviru naselja 25. maj U jednom od najatraktivnijih kompleksa na Zlatiboru, Zlatibor 1000, na veoma pogodnoj lokaciji, okružen borovom šumom i prirodom Unutar luksuznog kompleksa zatvorenog tipa, u blizini čuvene Titove vile,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 90 m2 do 190000 eura'
189.470 €
189.005 €
189.000 €
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 189.900 €, 87,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 87,41 m² – Čukarica (Cerak), Šavnička ulica Prodaje se komforan troiposoban stan površine 87,41 m², na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj i lepo uređenoj ulici – Šavnička, Cerak. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.190 €, 84,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 188.600 €, 82,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119582, PR/II, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban stan u izgradnji na Telepu. Zgrada je kvalitetna i stanovi su vrhunski opremljeni. Postoji mogućnost kupovine parking prostora i garaža. Useljiv....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 188.000 €, 94,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi koju predstavljamo je duplex troiposobne strukture površine 94,07m2 koji se nalazi na IV spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa lftom. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase a drugi nivo čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 187.650 €, 87,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada!Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno za kupce prve nekretnine. U ceni stana je i jedno parking mesto! agencijska šifra: 503604 KONTAKT MARINA 064/159-20-29 Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 187.650 €, 87,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlični funkcionalni stanovi u izgradnji! U veoma mirnoj ulici sa pogledom na Dunav, gradi se ova dvospratna zgrada! Bez gužve i buke u veoma prijatnom okruženju sa svim pratećim sadržajima! U cenu stana je uknjučen PDV, što je idealno za kupce prve nekretnine. U ceni stana je i jedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u novogradnju u mirnom delu Zemuna. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". U samoj gradnji korišćeni su materijali vrhunskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 187.000 €, 86,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor koji se nalazi u dvorisnom delu novije moderne zgrade, u centru grada. Ukupna povrsina iznosi 86m2. Trenutno podeljen u dve kancelarije sa zasebnim ulazima i toaletima. Dva dvorisna parking mesta su ukljucena u cenu. Pdv nije uracunat u cenu iznosi 20%.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 83,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Vidikovac, opština Rakovica Stan je površine 77m2 + 9m2 terase i nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od četrnaest spratova Po strukturi je trosoban Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravka, trpezarija, kuhinja, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 187.000 €, 91,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. DUPLEX ČETVOROSOBNI STANOVI SA DVORIŠTEM I ZASEBNIM ULAZOM - neposredna blizina Novosadskog puta. Projekat se sastoji iz tri duplex stana sa zasebnim ulazom i dvorištem za svaki stan koje poseduje zidani roštilj i česmu. Ispred objekta nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95360, VPR/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je fantastičan trosoban stan, sa izuzetnim dvorištem od 100m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor koji se nalazi unutar lamele novije, moderne zgrade, u centru grada (blizina pozorišta i pešačke zone). Ukupna površina iznosi 86m2. Trenutno podeljen u dve kancelarije sa zasebnim ulazima i toaletima. Dva dvorišna parking mesta uključena su u navedenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099444 Na prodaju trosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi novije gradnje, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se prodaje SA PARKING MESTOM u ceni. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom i ostavom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 85,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan, komplet opremljen, prostran dupleks. Stan je na atraktivnoj lokaciji, u odličnoj zgradi i bez ikakvih ulaganja. Uknjižen na 85 m2, a u prirodi ima 117 m2. Atraktivno i moderno namešten i tako se prodaje - sa svim nameštajem i tehnikom, koji su u ceni. U dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 94,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

529426 Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan duplex u kvalitetnoj i urednoj zgradi, idealan za porodični život. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom, toalet i terasa ulične orijentacije. Gornji nivo sadrži tri spavaće sobe, kupatilo i dve terase, što pruža dodatni komfor i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.550 €, 88,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na samo par koraka od centra grada. Nalazi se u maloj jednosmernoj ulici, te je sam boravak u ovoj porodičnoj nekretnini lepši i sigurniji. Održavan i voljen, ovaj stan čeka svoje nove vlasnike da u njemu naprave svoj dom. U četiri prostrane sobe, na dve etaže, svaki....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu odličnu kuću na Sajlovu koja nema skoro nikakva ulaganja i odma je useljiva. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje i kupatila na prizemlju i dve spavaće sobe na spratu. Poseduje lokal na placu koji je trenutno pod zakupom, a ima i parking ispred kuće. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1 Terasa, Parking,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.600 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban/četvorosoban stan sa odvojenim spavaćim delom, kupatilom, toaletom, odvojenom kuhinjom, ostavom u stanu, na terasi i u potkrovlju.Kupatilo renovirano, parket urađen pre 4 godine, stan u odličnom stanju, parking ispred zgrade. Autobuska stajališta 2,7,8,9 u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.600 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan troiposoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 185.500 €, 90,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ugostiteljski lokal na veoma prometnoj lokaciji u Pivari. Lokal radi dugi niz godina. Ima 90 m2 i postoji mogućnost proširenja i podizanja spratnosti. Cena je 185.500 e, u cenu je uračunata agencijska provizija koju plaća kupac. Za sve informacije i razgledanje stojimo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 91,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Detelinari u Novom Sadu, koji je na visokom prizemlju, ima 91 m2. Stan je namešten i može se koristiti i kao poslovni prostor. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostoriju za dnevni boravak, kuhinju, kupatilo i, terasa Parking mesto je u ceni stana .Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican troiposoban u mirnom delu - Novo Naselje! Stan poseduje tri spavace sobe, veliki dnevni boravak,odvojenu kuhinju i dva sanitarna cvora. Raspored je veoma funkcionalan, a prstorije komforne. Sama lokacija je veoma atraktivna jer poseduje puno parking mesta oko same zgrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban duplex stan u Petrovaradinu u ul. Mostarskoj SA KOMPLETNIM NAMEŠTAJEM I BELOM TEHNIKOM Površina stana je 92m2, nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom. Na donjem nivou se nalaze: Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Na gornjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja veoma svetlog,porodičnog troiposobnog stana od 85m2.Stan je moderno, kompletno opremljen, a kupatilo je potpuno renovirano pre par meseci. Poseduje veoma prostran dnevni boravak sa moderno dizajniranom kuhinjom i trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 86,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

411488 Uknjižen na 86m2 u stvarnosti oko 120m2. Gornja etaža nije kompletna ušla u kvadraturu. Kombinacija krovnih i redovnih prozora. Konforne spavaće sobe u donjoj etaži a u gornjoj odličan prostor sa galerijama na kojima je spavaći deo. Nekretnina na odličnoj lokaciji - blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 185.400 €, 95,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam savršenu nekretninu ukoliko želite komfor, kvalitet i mirno okruženje. Vrhunski materijali, podno grejanje na gas, centralna klima, video nadzor. Dvostrano orijentisan, prelepo osunčane prostorije. Za više informacija kontaktirajte nas! Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lokacija puna zelenila i parking prostora, a u blizini su škola, vrtić, gradski prevoz, pijaca itd. Stan je kompletno renoviran, sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odlična keramika, spušteni plafoni i halogena rasveta. Spavaći deo stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban moderno opremljen, namesten stan od 85 m2 na Telepu. Izuzetno svetao stan. Stan je u odličnom stanju, nisu potrebna veća ulaganja. Stan se prodaje sa pravom parkiranja na 4 parking mesta u dvoristu zgrade. Stan poseduje: prostranu svetlu dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100985 Na prodaju uknjižen petosoban stan na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i gimnazije "Laza Kostić". Stan se lako može podeliti u dve stambene jedinice. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, četiri spavaće sobe, dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 95,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan na jednoj od najlepših porodičnih lokacija u gradu! Stan se prodaje kompletno namešten, u ceni se nalaze i dva parking mesta. U blizini stana se nalaze škole, marketi i sve ostalo što je potrebno za život. Stan je opremljen najsavremenijom tehnikom i....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan je u jednoj etaži....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću na ulazu u Futog. Kuća je čvrste gradnje i sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka kao i garaže koja je trenutno u funkciji letnje kuhinje i dnevog boravka. Kuća se sastoji iz tri etaže, poslednji sprat je u sirovom stanju tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kvalitetnoj novogradnji, po strukturi 4.0, svetao, trostrano orjentisan. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodmika. 2 mokra čvora, lako deljiv u 2 stambene jedinice. 2 pripadajuća parking mesta. Na dobroj lokaciji, blizina prevoza, vrtića, marketa. Stan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK) sa unutrašnjim stepeništem. Izgrađena 1972. god. po projektu i poseduje svu potrebnu dokumentaciju, građevinsku i upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi četvorosoban, uknjižen na 92m2 i nalazi se na 3. spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i wca. Jedna od spavaćih soba ima izlaz na terasu. Stan se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 483)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>