• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji" pronađeno 2 037 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na lepom i mirnom delu Telepa,ul. Adi Endra uz bul.Patrijarha Pavla.Kuća je funkcionalna i koristi se.Od instalicaja poseduje vodu, telefon ,gas, kanalizaciju i naravno struju . U blizini se nalaze pošta, dva vrtića, dve škole , medicinska ambulanta i hitna . Takodje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne novogradnje iz 2020. godine sa održavanim ulazom i liftom, u Belimarkovićevoj ulici na Lekinom brdu. Stan se sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, potpuno odvojenog spavaćeg....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan, u kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Svetao, dvostrano orjentisan. 2 mokra čvora, odličan raspored prostorija. Kompletna infrastruktura, blizina gradskog prevoza, marketa, škole, vrtića. Stan za svaku preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ćetvorosoban stan u novijoj zgradi vrhunskog kvaliteta na idealnoj lokaciji u ulici Bulevar Oslobodjenja, Stan se nalazi na 1. spratu i orijentisan je ka dvorištu objekta što mu pruža mir i zakolonjenost od buke. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored sa tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 350.000 €, 88,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan sa tri spavace sobe od 88m2, dnevnom sobom, dve terase, dva kupatila, krovnom terasom od 180m2, sa parkingom mestom i garazom od 16m2 na prelepom i mirnom mestu. Stan i krovna terasa se prodaju namesteni kao na slikama. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 85,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BW Quartet je luksuzna osmospratnica u Belgrade Waterfront-u. Svojom jedinstvenom arhitekturom savršeno se uklapa u okruženje, a nudi sve potrebno za savremen život. Blizina Savskog parka i starog gradskog jezgra obezbeđuje lak pristup sadržajima i kvalitetnu ispunjenu svakodnevicu.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lux opremljen stan u Vrdniku od 95m2 zajedno sa garažnim mestom od 12m2. Sve je opremljeno,podno grejanje,smart home (Oblo uređaji instalirani),klima inverter. Regulacija temperature u stanu se obavlja preko digitalnog termostata,sve može automatski da se podesi Miran kraj,šetačka....

 
 
 
  Stan, AMERIĆ, 350.000 €, 96,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71934, 33a, struja, bazen, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, podrum, ostava, pogodan za pp. Za sve one koji neće da se muče sa,dozvolama,majstorima,gradnjom,nudimo vam,sve završeno. Kuća Amerić, Mladenovac Plac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 350.000 €, 83,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102116, V/V, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Udoban, veoma luksuzan 3.0 stan površine 83m2, sa pripadajućim parking mestom u podzemnoj garaži. Za kompletno opremanje uloženo je 1000e/m2, malo je korišćen, uredan, očuvan, kao nov.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 82,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna zgrada sa pikovanom fasadom sa samo 12 stanova. Penthaus prestižne visine plafona od 2.8m do čak 4.3m. Iznad je tavanski prostor, tako da je stan zimi topao a leti nije vrućina i pritom je mir zagarantovan jer niko ne živi iznad vas. Tih penthaus, jugozapadne orjentacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 348.600 €, 95,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 348.600 €, 95,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 345.050 €, 98,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux nekretnina na top lokaciji u samom Centru Novog Sada. Trosoban komplet renoviran stan, uknjižen 1/1. Stan poseduje podrumsku prostoriju kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Sama zgrada je vrhunskog kvaliteta, na odličnoj poziciji. Retko u ponudi. Pogodono i za kancelarije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 342.000 €, 93,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savski venac, Dedinje, Alekse Bačvanskog, 93m2 . 93m2, 5.0, PR/1, CG, terasa, lođa, parking, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. U najlepšem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji je stan od 95m2 u atraktivnom kondominijumu ''Voždove kapije'', preko puta Saobraćajnog fakulteta. - Lokacija pruža maksimalni komfor i odlično je saobraćajno povezana sa svim delovima grada. - U okviru prestižnog kompleksa nalaze se luksuzni sadržaji: parkovi, igrališta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lux, porodičan stan, komplet opremljen u novogradnji. Zgrada sa 2 lifta. Zgrada ima upotrebnu dozvolu, pa se kupac može nesmetano uknjižiti. Dvostrano orijentisan, sa 2 m.č., cg se plaća po utrošku. Odvojen spavaći blok sa kupatilom. Garažno mesto se prodaje po ceni 20000e. PROSTORIJE:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 340.000 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u okviru stambeno-poslovnog kompleksa Voždove kapije, smešten na 12. spratu, sa prelepim panoramskim pogledom na delove Beograda. Stan je površine 95m², dvostrano orijentisan, vrlo svetao i funkcionalno organizovan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 340.000 €, 83,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Donji Dorćol, Mike Alasa; 83m2(uknjiženo 78m2+5m2 terase i lodje), 3.0, IV/8, cg, dva mokra čvora, dva lifta, topla voda, interfon, internet, ostava, podrum; Izuzetno svetao trosoban stan (lako adaptibilan u troiposoban-četvorosoban) na četvrtom spratu uredne zgrade sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.999 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118841, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odličan četverosoban stan od 95m2 u veoma kvalitetnoj zgradi u Centru grada blizu Keja na četvrtom spratu sa liftom. Nije poslednji sprat. U sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.999 €, 95,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ово је не само одличан стан, већ и ЛУКСУЗАН , НА НАЈБОЉЕМ МЕСТУ У ЦЕЛОМ НОВОМ САДУ. Када сте замишљали свој идеалан стан, требао је да задовољи све ваше захтеве: да буде комфоран, светао, са добрим распоредом просторија, недалеко од свих неопходних свакодневних ствари, Ово је управо....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 86,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Prodaje se prostran,komforan ,očuvan,uknjižen 3 soban stan u Novom Sadu, CENTAR. Mimo uknjižene kvadrature + 2 terase,jedna zastakljena sa PVC, ukupno 9 m2,posebno kuhinja,posebno trpezarija,dnevna soba oko 20 m2 i 2 spavaće sobe,svugde iz predsoblja. Dva mokra čvora.Zamenjeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam četvorosoban penthaus površine 98m2 + 72m2 krovne terase u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna lokacija, a još lepša nekretnina na Keju. Ukoliko ste u potrazi za savršenim domom, koji se nalazi par koraka od Dunava, par minuta od centra grada ovo je nekretnina za vas. Poseduje veliku terasu koja nije ušla u kvadraturu stana. Zgrada okružena zelenilom, u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 339.600 €, 91,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 338.870 €, 85,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan i prostran trosoban stan u samom srcu Novog Sada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u mirnoj, boemskoj ulici u centru Novog Sada, ova nekretnina spaja komfor,eleganciju i spokoj. Dizajniran kao luksuzno urbano utočište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran trosoban stan od 84 m² na 9. spratu stambene zgrade u Karađorđevoj ulici, u samom srcu Zemuna. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Karađorđevog trga, što omogućava brz pristup svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, restoranima i javnom prevozu Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 335.000 €, 92,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U stambenom objektu novije gradnje se nalazi ova impozantna nepokretnost, Mikrolokacija je odlično saobraćajno povezana sa ostalim delovima grada što olakšava mreža novih gradskih saobraćajnica. U neposrednoj blizini objekta nalaze se škola, vrtići, pijaca, marketi, crkva, veliki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU: Fantastičan četvorosoban stan u Voždovim Kapijiama Doživite luksuzni život u ovom prostranom stanu od 95 m2,koji se nalazi na 12. spratu zgrade od 12 spratova u veoma traženom kompleksu Voždove kapije. Ovaj moderan stan nudi savršen spoj stila, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 334.915 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo četvorosoban stan na drugomm spratu, orijentisam ka ulici, izuzetno funkcionalan, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevnim boravkom centralno orijentisanim, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 334.400 €, 90,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 521 Luksuzan stan od 90.5 m2 sa mogucnošću dobijanja dodatnih 10 m2 prostora. Izuzetan raspored prostorija: • Prostrana i svetla dnevna soba sa izlazom na terasu • Kuhinja sa trpezarijom • Dve komforne spavaće sobe, jedna sa sopstvenom terasom • Radna soba • Predsoblje • Dva moderna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 333.000 €, 95,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Zgrada iz 2007. godine, odlična lokacija i okruženje, miran i tihi deo grada. U zgradi je mali broj stanova. Ovaj stan je dvostran, petosoban po strukturi, duplex, na II/II.; Uknjižen na 95kvm, ukupne merene površine 134kvm. Prvi nivo je vrlo prostran, sa tri spavaće sobe, velikim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.999 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 332.690 €, 94,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo ultra kvalitetnu gradnju pouzdanog investitora u samom srcu Telepa, lokacija na kojoj se zgrada nalazi, odlična je za život, U blizini su osnovna i srednja škola, vrtić, prodavnice, pijaca kao i autobuska stanica. U ponudi su 12 stambenih jedinica projektovanih površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 332.200 €, 97,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na prvom spratu nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje ostavu i garazno mesto,a kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 330.500 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 92 m2 na Vračaru. Objekat je izgrađen po najvišim standardima gradnje. U neposrednoj blizini stana nalaze se svi važni infrastrukturni sadržaji. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121564, III/V, klima, lift, terasa(2), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ostava, stambena zgrada. lep funkcionalan stan. Dve spavace, sobe, veliki dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, dve terase. Odlicna lokacija. Više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 91,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, trosoban stan sa prelepim pogledom 91m2+9m2-terasa Zgrada je iz 2025 godine, građena sa Građevinskom dozvolom, i uknjižena sa Upotrebnom dozvolom. Stan se zagreva na električni kotao na struju, ugrađeni klima uređaji. Dvostrano orjentisan istok – zapad. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u okviru renomiranog stambenog kompleksa Park Vila Residence, na atraktivnoj lokaciji Voždovac – Trošarina. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa osam spratova, koja poseduje dva lifta i garažu na tri nivoa, uz mogućnost kupovine parking mesta. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem prelep cetvorosoban stan u mirnom i lepom delu Novog Sada na 15 minuta od centra, od 89m2 sa krovnom terasom od 180m2, parking mestom i garazom od 16m2 Stan i terasa se prodaju kompletno opremljeni 0641115874 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 330.000 €, 88,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran trosoban stan, na drugom spratu održavane zgrade sa iiftom, iz 2002. godine. Stan se sastoji od ulaznog dela, toaleta, velikog dnevnog boravka sa velikim prozorima, trpezarijskog dela spojenog sa dnevnim boravkom, odvojene kuhinje sa prozorom, lodje orijentisane....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 596)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>