• GoHome Professional
oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji

  • Za upit "oglasi.rs parking 90 m2 što skuplji" pronađeno 2 037 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • prizemlje
    • 4.sprat
    • bazen
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VIŠNJICA, 385.000 €, 90,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115060, 18a, struja, bazen, klima, terasa(3), uknjižen, nov, novogradnja, parking, dvorište/bašta, montažna. Na prodaju plac od 18ari sa tri mobilna bungalova 36m2+18m2+36m2 i 5 parking mesta u sklopu kompleksa letnjikovac sa bazenom i džakuzijem a u izradi je roštilj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 385.000 €, 93,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu kuću u Bockama! Ova kuća, koja u prirodi ima 264m2, sastoji se od prizemlja i dva sprata. Na svakoj etaži ima komforni dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kao i kupatilo! Na svakoj od gornjih etaža nalazi se terasa od 20m2, sa zadivljujućim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 385.000 €, 93,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća od 93m² na Klisi, uknjižena 1/1, na prostranom placu od 655m². Ispod kuće se nalazi podrum od 100m², a na placu radionica od 100m², letnju kuhinja, spoljašnji WC i dodatni objekat od 200m². U dodatnom objektu predviđene su garaže u prizemlju, dok su na spratu dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 385.000 €, 86,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan na Vračaru u Šumatovačkoj ulici u blizini Južnog Bulevara. Stan se nalazi se na prvom spratu luksuzne novogradnje iz 2023. god sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 385.000 €, 82,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux uknjižen 3.0 sa fantastičnim pogledom Predstavljamo vam trosoban stan sa fantasticnim pogledom na reku u zgradi koja je uknjižena što je retkost u kompleksu Beograd na vodi tako da je dostupan i za kreditne kupce sto je dodatna prednost ovog stana. Stanu pripadaju dva garažna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 383.838 €, 98,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98.42m2, terase,2/7, lift, mogućnost parkinga. Građevinska dozvola U prilici smo da Vam ponudimo stanove u zgradi premijum kvaliteta gradnje na Crvenom krstu. Zgrada poseduje dva lifta, recepciju kao i video nadzor. U stanovima je podno grejanje a hlađenje preko plafonskih panela.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 381.100 €, 90,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća na Adicama.Postoji mogućnost prodaje i investitoru. Pozovite nas za više informacija. Kontakt: 021/2215100 i 064/8033305 548157 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 381.100 €, 97,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. Izdvajamo iz ponude novu uknjiženu prizemnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Na placu površine 600m2 nalazi se kuća površine 97m2 i garaža površine 25m2. Kuću predstavlja dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, deganžman, ostava, kupatilo, toalet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 380.000 €, 89,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude trosoban stan od 89m2, na Vračaru, u Smiljanićevoj ulici. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od pet spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, kuhinje, ostave, trpezarije,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 380.000 €, 97,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo KUĆA - TELEP 97 m2, ul. BRANKA ĆOPIĆA NA PLACU 600m2, sa garažom udvorištu zgrade, kolski ulaz, grejanje na gas, parking, nameštena USELJIVA – UKNJIŽENA KUĆA - TELEP 97 m2 - 380000 Evra USELJIVA – UKNJIŽENA CENA 380000 Evra 064-829-5005, 064-829-5008,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 375.527 €, 91,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u jednom od najlepših delova Vračara, na Neimaru. Stan se nalazi u prizemlju luksuzne i intimne trospratne zgrade. Izuzetno dobro pozicioniran u mirnoj ulici. Moderno projektovan stan površine 90,74m2. Stan se po strukturi sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dušanovac, 375.000 €, 89,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Osnovne informacije Broj soba 4.0 Četiri Površina 89 m² Površina zemljišta 3.09 ar Vrsta gradnje Stara gradnja Stanje nekretnine Potrebno renoviranje Spratnost objekta Prizemna Dodatne informacije Internet Uknjiženo Kanalizacija Struja Voda Asfaltiran prilaz Tekst oglasa Na prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 371.425 €, 83,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u mirnoj ulici nadomak Južnog bulevara, u ponudi je luksuzna novogradnja koju odlikuje besprekoran kvalitet gradnje i sofisticiran dizajn. Zgrada je delo renomiranog investitora, poznatog po tome što uvek koristi vrhunske materijale i donosi dodatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 370.888 €, 89,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW SENSA – Trosoban stan 89.48 m² | 2 kupatila + vešernica | Orijentacija – SEVEROZAPAD 📍 Beograd....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 370.800 €, 89,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam odličan lokal na Novom naselju, lokal je uknjižen 1/1 na vlasnika. U prodaji je razrađen posao, ugostiteljski objekat koji čine dva odvojena lokala oba uknjižena na vlasnika, koji se mogu fizički odvojiti i odvojen magacin, sve ukupno 89 m2. Lokal je okružen zelenilom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 370.000 €, 97,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u prizemlju nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m,sa pripadajucim dvoristem od 52 m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan sa garantovanim pogledom na reku – Beograd na vodi Na prodaju luksuzan, potpuno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa 16 spratova i raspolaže dvema prostranim spavaćim sobama, velikom kuhinjom, trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 370.000 €, 82,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux smart stan u novogradnji, projektovan i opremljen tako da zadovolji i najviše standarde modernog života. Glavne karakteristike: - Smart sistem - kompletna kontrola putem aplikacije: struja, voda, rasveta, roletne, klima i bojler - Enterijer vrhunskog kvaliteta: spušten plafon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 369.075 €, 98,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u samom srcu Crvenog krsta, u Žičkoj ulici nudimo vam novogradnju, projektovanu sa ciljem da ispuni najviše standarde kvaliteta i nudi idealno mesto za život. Zgrada ima 7 spratova, sa stanovima različitih struktura. U stanovima podno grejanje(toplotne pumpe),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 367.275 €, 83,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIREKTNA PRODAJA OD INVESTITORA -U ponudi su stanovi u objektu izuzetnog kvaliteta i modernog dizajna, u srcu Neimara, na Vracaru u Politovoj ulici. -Planiran zavrsetak radova i useljenje u objekat je kraj 2026.godine. -Mogucnost kupovine garaznog mesta po ceni od 30.000 sa PDV. -Mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 366.700 €, 92,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Crvenom krstu nadomak svih važnih gradskih tačaka nastaje zgrada sa karakterom, spoj modernog dizajna i vrhunskih materijala namenjena onima koji žele više od proseka. Svaki stan nudi maksimalnu funkcionalnost i osećaj privatnosti uz detalje koji prave razliku: cg sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 364.000 €, 90,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u izgradnji, prestižna lokacija, zgrada Bella, sa pogledom na reku! Nalazi se na idealnom 4. spratu, pogled na Kulu. Na korak do TC Galerije, i šetališta Sava Promenada. Stan je ukupne površine 77,77m2, ali ima preko 12m2 dodatne površine na terasi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 364.000 €, 95,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bez Agencijske Provizije Stan se nalazi u blizini Vukovog spomenika u novoj zgradi kvalitetne gradnje. Stan je dvostrano orijentisan sa pretežnom orijentacijom ka dvorištu i nalazi se na 5. spratu u zdradi koja ima 7 sprata. U zgradi će biti ugrađen lift renomiranog proizvođača "SCHINDLER".....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 362.500 €, 98,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, 4.0 lux stan, 98 kvm sa otvorenim pogledom. Zgrada pravljena od kvalitetnih materijala, 3 lifta, obezbeđenje 24/7, ulazak moguć samo vlasnicima i najavljenim posetiocima. Stolarija drvo-aluminijum, Klima u svim prostorijama sa jednom spoljašnjom jedinicom. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 361.284 €, 92,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan, vrlo svetao, prostran trosoban stan u vrlo mirnom porodičnom delu Voždovca. Sama lokacija pruža mir i ugođaj kao i povezanost sa svim bitnim sadržajima i saobraćajnicama kao i gradskim prevozima. Stan se sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.500 €, 93,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 360.500 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstven četvorosoban stan na najtraženijoj lokaciji – spoj urbanog ritma i potpune privatnosti, dizajniran za one koji znaju da prepoznaju pravu vrednost života na vrhu. Strukturu stana čine ulazni hodnik, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 360.500 €, 98,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI. Najtraženija lokacija u gradu, zgrada vrhunskog kvaliteta gradnje. Raspored fantastičan, trostrano orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente. šifra 553538, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121901, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, deljiv. Nudimo vam izuzetan stan koji se sastoji iz dva stana,jedan pored drugog. Za svoje potrebe sada je jedan stan sa dva kupatila. Ko bi želeo da vrati u postojeće stanje,veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa garažom, luksuzan prostran duplex sa otvorenim pogledom, po strukturi trosoban-91 m² u Sarajevskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi. Uknjižen je, bez hipoteke i odmah useljiv. Korišćen je svega nekoliko dana godišnje, što ga čini gotovo novim. U donjem nivou nalazi se prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo sjajan duplex na odličnoj lokaciji, potpuno renoviran i odmah useljiv. Zgrada je iz 2010.godine, sa ukupno 3 sprata i samo 6 stanova. Ulica je veoma mirna, a u blizini se nalaze, škola, vrtić, gradski prevoz, prodavnice, itd. Sam stan se sastoji iz 2 nivoa i dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade. Trostrano je orijentisan, ukupne površine 106m2 (uknjiženih 86m2), sa tri terase ukupne površine 20m2, koje nisu uračunate u kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 357.888 €, 86,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW ECHO – Trosoban stan 86.46 m² | 2 kupatila + vešernica | Dvostrano orijentisan – ISTOK/JUG 📍 Beograd....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 356.700 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 📌 Cena: 4100 €/m² -FIXNO ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO –ODMAH USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa dvostranom orijentacijom-POGLED NA ''TC GALERIJA'' Predstavljamo Vam moderan, luksuzan stan u jednoj od najtraženijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW ECHO.....

 
 
 
  Stan, GRANICE, 352.800 €, 98,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban namešten stan na povučenom spratu, sa 2 parking mesta u klackalici Stan uknjižen 1/1 bez tereta i zabeleženi Stambena površina 84,5m2 plus terasa 13,5 ALU-PVC stolarija Odlična termo i zvučna izolacija CG sa kalorimetrima Dva garažna mesta u klackalici - donje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 352.800 €, 98,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121027, VI/VI, lift(2), terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, stambena zgrada. Troiposoban stan u novogradnji iz 2018 potpuno namešten,prodaje se sa stvarima bez tehnike, dvostrano orjentisan, na prelazu sa Novog Beograda u Zemun. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 351.580 €, 95,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 351.580 €, 95,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://www.halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-centar/537275 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.888 €, 85,00 m2 cca 4130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW SENSA – Trosoban stan 85.9 m² | 2 kupatila + vešernica | Orijentacija – JUGOISTOK 📍 Beograd na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350.200 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina u centru grada, na 3 min od Srpskog narodnog pozorišta. Na donjem nivou su kuhinja sa trpezarijpm , špajz, dnevni boravak, 2 spavaće sobe , terasa, WC, kupatilo. Na drugom nivou su dve spavaće sobe . Bez velikog ulaganja, po mnogim parametrima za ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 350.100 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična spratna kuća u centru Sremskih Karlovaca, namenjena za Vašu porodicu u delu bez buke i saobraćaja. Kuća je uknjižena na 91m2, a u prirodi ima 200m2. Kuća funkcioniše kao dve stambene jedinice. U prizemlju se nalaze dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 596)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>