• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • oglasi.rs parking što veći - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći" pronađeno 21 589 nekretnina - prosečna cena 1.958 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRAGUJEVAC, 175.000 €, 389,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Stambeno poslovni objekat, koji je izdat na duži vremenski period, renomiranoj svetskoj firmi, tako da Kupac uz kupljenu nepokretnost dobija i razrađen posao. Objekat trenutno raspolaže sa kapacitetom za smeštaj četrnaest osoba, ali se uz sređivanje može doći do kapaciteta....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 98.000 €, 389,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 300 m od centra Bečeja prodaje se autentična kuća u mirnoj ulici sa brzim pristupom svim važnim sadržajima. Idealna za porodično stanovanje jedne ili više porodica. 🏠 Osnovne karakteristike: 📐 Površina parcele: 1.790 m² (gradsko građevinsko zemljište) 🏡 Stambeni objekti:....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 350.000 €, 388,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru, sastavljena iz 3 stana i poslovnog prostora. Poseduje kuća i garažu, u dvorištu se nalaze 3 parking mesta. Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 130.000 €, 387,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća koja je bila licencirani Dom za stare osobe, po svim standartima struke. Odmah se može nastaviti delatnost ili preurediti u topli dom sa ogromnim placem. Poseduje energetski pasoš B klase. Vlasništvo 1/1. Moguća kupovina iz kredite. Alibunar se nalazi na 65km od Beograda....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 965.000 €, 386,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća površine 386m2 u svrhu poslovnog prostora u centru grada. Karakteristike prostora: - dve etaže - 8+ zasebnih kancelarija - radni prostor za do 40 zaposlenih - grejanje na gas - dovoljan broj UTP utičnica i utičnica za struju - opremljena kuhinja na obe etaže - toaleti....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 90.000 €, 385,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 Prodajemo stariju prizemnu Kuću u Bačkoj Topoli,Glavna ulica,visoki plafoni,velike prostrane sobe,kuhinja odvojena,dva kupatila,ostava,podrum ispod kuće,tavanski prostor iznad cele kuće . . .lep plac,uknjižena. Odlicna lokacija za poslovnu delatnost, ugostiteljstva, turizma,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 2.021.250 €, 385,00 m2 cca 5250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u sklopu novog i modernog objekta, vrhunskog kvaliteta, u rezidencijalnom delu, sa pogledom na Senjak i Most na Adi. Objekat obuhvata uređeni otvoreni prostor sa zelenilom i ukrasnom rasvetom unutar dvorišta, sistem kamera i video nadzor. Prostor je trenutno u sivoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 1.751.000 €, 384,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni objekat od 384m2 i poslovna hala od oko 400m2. Plac je ograđen, sa puno parking prostora i puno zelenila. Grejanje je podno na struju i na gas. Na donjoj etaži je 8 kancelarija, 3 sanitarna cvora, a na gornjoj 9 kancelarija i 3 sanitarna čvora. Prostor se može iskoristiti....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 329.600 €, 384,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nova kuća na najlepšem delu Sremske Kamenice, na Tatarskom Brdu. Uknjižena je ukupno na 384m2, donja etaža koja je izdignuta 7 stepenika ima 156m2, na spratu ima 107m2, a ispod kuće je ogromna graža, kotlarnica i ostava od 121m2. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 385.000 €, 384,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ukupna površina ove nekretnine je 384m2. Sastoji se od dva prostrana trosobna stana, od kojih se svaki nalazi na posebnoj etaži, sa zasebnim centralnim grejanjem na gas. Gornji stan, površine 110 m², je potpuno renoviran i opremljen novim instalacijama i visokokvalitetnim parketom.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 515.000 €, 383,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu ili izdavanje. U sklopu objekta nalaze se dve garaže, kao i prostrano dvorište. Mogućnost adaptacije i nadogradnje.Nekretnina se nalazi u mirnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Vojlovica, 300.000 €, 382,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Višenamenski poslovno-stambeni prostor se sastoji iz tri međusobno povezane celine, sve pojedinačno uknjižene ukupne kvadrature 382 kvadrata. Prvi deo te prostrani salon, moguće prodajne namene ili kancelarijski prostor može biti i izložbeni salon, velikih staklenih površina sav u....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Miljakovac, 600.000 €, 382,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo fenomenalnu, jedinstvenu kuću izuzetno kvalitetne gradnje koja se nalazi na placu od 18,5 ari. Kompletan plac je ograđen ciglom i obezbeđen video nadzorom. Kuća je spratnosti Pr + 1 + PTK i sastoji se od: Velikog dnevnog boravka, kuhinje, 3 kupatila, 6 spavaćih soba, 2 terase,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 1.524.000 €, 381,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran poslovni prostor na svega par minuta od Bulevara Kralja Aleksandra i Kalenić pijace. Sa ulice se ulazi u parking (garažu) za 6 vozila površine 86 m2 na koji se nastavlja 185 m2 za poslovanje. Stepenicama se dalje ide na prvi sprat koji čine kancelarijski prostor....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 391.400 €, 380,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Zrenjanin, Centar. Predstavljamo ekskluzivnu, porodičnu, aristokratsku kuću od 380m2 spratnosti prizemlje i sprat, koja je pozicionirana na placu od 821m2. Kuća se prodaje kompletno nameštena (nameštaj prikazan na fotografijama). Nalazi se u mirnom delu grada u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 380,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Aleksincu, na lepoj, mirnoj lokaciji, na izlasku iz Aleksinca, put za Soko Banju. Kuća se nalazi na placu od 340m2, sastoji se od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Na prvom spratu su....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 2.500 €, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u kući kod Doma zdravlja. Površina prostora je 380m2. Prostor je u više nivoa. Grejanje je etažno sa kotlom na pelet ili struju. Dvorišni deo zgrade je uredjen i čini prijatno okruženje poslovne zgrade. Nalazi se na idealnoj lokaciji, pa je pogodan za raznorazne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.000 €, 380,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Kragujevcu, naselje Stanovo, Gornji nivo površine 270 m2, kao i donji nivo, površine 110 m2.. Poslovni prostor celom svojom širinom izlazi na ulicu, odakle je obezbeđen i direktan ulaz, Prostor ispred hale je 800 m2, tako da se može koristiti kao kamionski....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 650.000 €, 380,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* Predstavljamo vam fantastičnu kuću na Adicama. Kuća je na tri etaže (P+1+PK), u prizemlju se nalaze kacelarije, dva mokra čvora kao i lokal. Prvi i drugi sprat funkcionišu kao dve nezavisne stambene jedinice, sa po tri spavaće sobe, jednom dnevnom, kuhinjom i dva mokra čvora. U....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 2.470 €, 380,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenska hala u Futogu za skladišni prostor ili proizvodne delatnosti. Površina hale je 380m2 Visina unutrašnjosti hale je 7m U okviru hale se nalazi kran nosivosti 3t Hidrantska mreža, protivpožarni sistem, fero beton, industrijska struja, kontrolno brojilo za struju.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 494.440 €, 380,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća na dobroj lokaciji sa velikim dvorištem. Komforne prostorije, odličan raspored. U prizemlju je četvorosoban stan, na spratu 5 spavacih soba, kupatilo , wc, 3 prelepe terase a gornja etaža potkrovlja je u sirovom stanju, može se srediti po želji kupca. Može da....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 1.250.000 €, 380,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca Vozdovac , Avala , autenticna , predivna planinska vila , savrseno pozicionirana na istocnim obroncima Avale , okruzena borovom sumom , 380m2 merena kvadratura , 320m2 uknjizena kvadratura ( 250m2 glavna kuca - uknjizena kvadratura + 70m2 pomocna kuca - uknjizena kvadratura +....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 545.000 €, 380,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA LUX KUĆA, CENTAR INDJIJE, TOP LOKACIJA Na prodaju nova, lux kuća u centru Inđije na top lokaciji. 1.RASPORED PROSTORIJA: PODRUM: garaža za 3 automobila, kotlarnica, 3 sobe. U 1 sobi odrađena pomoćna kuhinja. PRIZEMLJE: velika dnevna soba spojena sa kuhinjom, trpezarijom, ostavom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Kolo srpskih sestara. Kompletno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nadomak Bulevara cara Lazara, Doma zdravlja, a u neposrednoj blizini više fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 397.000 €, 377,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se kuća površine 377m2, spratnosti Po+Pr+1+Pk na Paliluli. Podrumski deo....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 320.000 €, 377,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKI KARLOVCI, 377m2 sa placem od 396m2, KUĆA Bez ulaganja kuća izuzetno kvalitetne gradnje, odmah useljiva. Nalazi se izmedju Kapele Mira i Vidikovca, do centra oko 10 min. hoda. Sastoji se od prizemlja, sprata, potkrovlja, podruma, garaže i šupe. Raspored prostorija nije klasičan....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 80.000 €, 376,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, pomoćnim objektom i lokalom u selu Krajkovac, opština Merošina. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju 6km od Oblacinskog jezera i 1,5km od Krajkovačkog jezera, na 20km od Niša, 15km od Prokuplja, tako da je idealna za zdrav život u prirodi....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 190.000 €, 375,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća Medoševac pored asfaltnog puta, neto površine 375 m2 . Porodična stambena zgrada sastoji se od pd plus vpr plus sp. Osnova podruma je 27 m2 i sastoji se od kotlarnice I ostave. Osnova prizemlja je 174 m2 i sastoji se od terase, dve kuhinje, dnevne sobe sa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 280.000 €, 374,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Čalije. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život. Nedaleko su vrtić, marketi, autobusko stajalište, OŠ, durlanska pijaca i mnogi vitalni objekti. Kuća je u nizu, na uglu dve ulice. U osnovi je 91m2, ukupne....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 374,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 281 m2 na 6,3 ari placa , na glavnom putu u naselju Šumarice. Kuća se sastoji 3 dnevne sobe, 5 spavaćih soba i 5 kupatila. Kuća ima izolaciju, grejanje je na pelet. Garaža i kapija imaju sistem daljinskog upravljanja. Odlična moderna izgradnja i lokacija koje su....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 267.800 €, 373,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – Izuzetna nekretnina sa dva objekta u jednoj od najlepših ulica Petrovaradina! Predstavljamo vam spratnu kuću koja se sastoji od dva odvojena objekta: Prvi objekat je starije gradnje, prizeman i orijentisan ka ulici. Drugi objekat se nalazi u dvorištu, novije je gradnje....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 220.000 €, 371,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva stambena objekta na placu od 6 ari. Idealno za višečlanu porodicu. Glavni objekat se sastoji od dve stambene jedinice PR+Pk, ukupne neto površine 171,06m2, ukupne bruto površine 216,54m2, koji se sastoji od dve stambene jedinice i to: -stan br 1, po strukturi četvorosoban,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 226.600 €, 370,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Velika kuća sa dva lokala na dobroj lokaciji . Odlična za porodično stanovanje ili poslovni prostor .+++ Agencijska oznaka nekretnine 3045156 , Novi Sad , Adice . Prodaje se velika spratna kuća u površini od 370m2 . Nalazi se na odličnoj lokaciji , u glavoj ulici . Odlična širina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 800.928 €, 370,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 370m2, POSLOVNI PROSTOR Prodaje se open space poslovni prostor u dva nivoa. Poseduje prizemlje površine 170m2 i galeriju površine 200m2. Veliki portali čine da prostorija ima dosta dnevne svetlosti. Postavljeni su pregradni zidovi tako da se po želji može napraviti nekoliko....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 1.020.000 €, 370,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu luksuznu vilu sa bazenom na parceli od 18 ari. Pravi raj za uživanje! Kvalitno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona. Opremljena svim najmodernijim sistemima koja su se pojavila na tržištu, od video....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 925.000 €, 370,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ogroman poslovni prostor sa šest odvojenih kancelarija i dva odvojena Open Space prostora. Osim kancelarija, u sklopu objekta nalaze se i dva sanitarna čvora. Poslovni prostor se nalazi u samom centru grada, gde je veoma dobra konekcija sa celim gradom. Kancelarije su velike,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 170.000 €, 370,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća 370 m2, na placu površine 4 ara. Nalazi se u mirnom delu grada na 10 min. od centra. Prizemlje se sastoji od hodnika, podruma, kotlarnice i garaže. U kući postoji glavno i kontrolno brojilo. Stepenište je mermerno na svim nivoima. Grejanje je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 230.000 €, 370,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća na placu od 353m2 Blizu centra 8 soba 3 kupatila Prostran dnevni boravak zajedno sa kuhinjom i trpezarijom iz kog se izlazi na terasu od 40m2 Struja je trofazna Gradska voda Grejanje na gas i struju (radijatori u celoj kući) 3 klime Garaža Poslovni prostor 80m2 PVC....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 438.000 €, 370,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE LOKAL U SURČINU 258 m² + 111m2 terasa Glavne karakteristike: Površina: 258 m² unutrašnjeg prostora – savršen za različite delatnosti. Prostrana terasa: 111 m² dodatnog prostora za inovativne ideje i nezaboravne trenutke. Lokacija: U samom srcu Surčina, na atraktivnoj i....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 195.000 €, 369,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće, tri stambene jedinice na placu od 648m2, front širine 16m, u blizini centra. Starija kuća je izgrađena 1986.g. 139m2. Sastoji se od 3 sobe sa ulice, trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila i velike terase. Pogodno za lokale. Građena od cigle, drvena stolarija, na podovima....