• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan pogodan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan pogodan najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan pogodan najnovije

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan pogodan najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 260.000 €, 65,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan dvosoban stan na drugom spratu od šest, u odlično održavanoj zgradi iz 1970.g. Od prostorija stan ima ulazni hodnik, dnevnu sobu, trpezariju sa kuhinjom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i terasu. Zahvaljujući dobroj orijentisanosti ima puno prirodne svetlosti tokom čitavog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 278.500 €, 172,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan penthouse u izgradnji kod parka Čair. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji u gradu, pogodan za izdavanje i porodični život. Izgradnjom životnog komfornog prostora u potkrovlju ove veličanstvene zgrade, ova nekretnina pruža ekskluzivan, individualan enterijer i potpunu....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 283.250 €, 111,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo prostran, svetao i funkcionalan stan u samom centru grada. Stan je četvorosoban 111m2+14m2 ostava, luksuzno opremljen, graniti + marazzi + willeroy boch,Saga hrast podovi. Pogodno kako za porodično stanovanje tako i za poslovnu delatnost. Više informacija na br. 065 385....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 669.500 €, 1277,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA RESTORANA NA TOP LOKACIJIProdajemo Uknjižen Elitni Restoran na samo desetak minuta od centra Novog Sada, pogodno je mesto kako za vaše poslovne ručkove, sastanke, prezentacije tako i za organizovanje svih vrsta proslava Za svoje goste naš Restoran razmatra....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru kompletno renovirana. Vlasnik 1/1. Prvi sprat 30 kvadrata dnevna soba, kuhinja trpezarija kupatilo. Gornji sprat spavaća soba i ostava 30 kvadrata. Luksuzno opremljen. Parking mesto u dvorištu. U dvorištu još jedna ostava i podrumski prostor. Strogi centar. Pešačka zona....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.999 €, 22,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103743, IV/V, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking. Apartman LUX, odlična lokacija! Merena površina 24,3m2. Terasa površine 6m2. Odlična investicija za izdavanje ili za odmor. Pogodan za 3 osobe,poseduje TV smart 58inča,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 297.000 €, 165,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118029, III/V, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Hitno se izdaje namešten luksuzan stan i dva garažna mesta na Filmskom gradu. Zgrada u kojoj se nalaze restorani, saloni....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs luksuzan pogodan (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com