• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan do 80 m2 pala cena što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan do 80 m2 pala cena što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan do 80 m2 pala cena što manji

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan do 80 m2 pala cena što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 103.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 99.000 €, 24,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 103.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, CENTAR, STARI GRAD,LUX, ulica Grozde Gajšin, GARSONJERA, NOVO!!! - Ukoliko vam se izdavanje "stan na dan" čini kao idelna investicija, evo prave poslastice za vas! Idelana lokacija, pola minuta od Pašićeve, dva minuta od Dunavske i Zmaj Jovine. Potpuno nov, kompletno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 28,00 m2 cca 4640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 140.000 €
09.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od 28m², smeštena na visokom prizemlju uredne manje zgrade. Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskim delom i kupatila, uz pripadajući podrum....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 68.000 € na 54.400 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, OBRENOVAC, 54.400 €, 29,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 56.550 €
22.02.2026 - 68.000 €
19.04.2026 - 54.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja modernog, višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, 10 minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je trenutno spojen sa susednim lokalom od 32m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 149.888 €
10.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 160.000 € na 153.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 153.000 €, 30,00 m2 cca 5100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 160.000 €
13.03.2026 - 153.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.feniks.rs

Prodaje se potpuno nov, luksuzno uređen stan od 30 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Terazijama. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta) i korišćen je manje od mesec dana, što znači da je praktično neuseljavan i u savršenom stanju. Sa prozora stana....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 30,00 m2 cca 5670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 190.000 €
19.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju kompletno renoviran 1.5 lux stan koji se nalazi u najlepšem delu Dorćola, nedaleko od Narodnog pozorišta i Kalemegdana. Prilikom renoviranja zamenjene su instalacije, parket i keramika. Stan se sastoji od dnevne sobe koja sa kuhinjom i trpezarijom čini skladnu celinu, spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
12.12.2025 - 135.000 €
26.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
06.02.2026 - 126.900 €
06.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1. 0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 140.000 €
03.12.2025 - 135.000 €
19.12.2025 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.000 €
06.02.2026 - 126.900 €
22.02.2026 - 125.000 €
01.04.2026 - 124.900 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U samom srcu grada, u mirnoj ulici nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj šarmantni salonski stan od 30 m². Smešten u prizemlju kvalitetne zgrade stare gradnje sa liftom i video-nadzorom, idealna je prilika za sve koji žele da žive u prestižnom delu Beograda ili da investiraju....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 171.000 € na 156.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 185.000 €
04.02.2026 - 180.000 €
22.02.2026 - 171.000 €
13.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, orijentisan ka reci. Stan je dvosobne strukture, pozicioniran na petom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Mogućnost kupovine garažnog mesta od 16m2 po ceni od 25.000 eur. Posrednička....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 147.500 € na 93.810 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 147.500 €
04.03.2026 - 93.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan do 80 m2 pala cena što manji (230)
  • oglasi.rs luksuzan do 80 m2 što manji (1879)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>