• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan do 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan do 80 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan do 80 m2 pala cena

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan do 80 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 419.000 €
10.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan, temeljno i kompletno renoviran trosobni stan u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Lokacija je na pešačkoj udaljenosti od svih sadržaja strogog centra grada. Uknjižen. Korisna površina upisana u katastar iznosi 77m2 a stvarna....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 419.000 € na 399.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 77,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 419.000 €
15.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno, luksuzno renoviran trosoban stan u Cetinjskoj ulici. Nalazi se u neposrednoj blizini Skadarlije i pruža savršen spoj urbanog života, istorijskog ambijenta i moderne udobnosti. Stan je temeljno i luksuzno renoviran korišćenjem vrhunskih materijala i savremenih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 249.000 €
28.01.2026 - 261.000 €
04.02.2026 - 261.800 €
22.03.2026 - 250.000 €
01.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na drugom spratu kvalitetne četvorospratne zgrade (2006god.) sa urednim ulazom, a smeštena u blizini svih objekata infrastrukture poput: gradskog prevoza, prodavnica, škole, vrtića i sl. Odlična lokacija u mirnoj ulici blizu Autokomande. Luksuzno sređen sa odvojemim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 136.340 € na 122.400 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 122.400 €, 68,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 136.340 €
27.02.2026 - 122.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3. 0, 68m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 295.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 80,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 299.000 €
02.06.2025 - 295.000 €
28.01.2026 - 310.000 €
25.02.2026 - 295.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.0, salonski lux renoviran, eg, lodja Prekrasan prostran salonski stan na 1. spratu zgrade iz tridesetih godina 20.veka u tihoj ulici, obnovljene fasade, odllično održavane sa negovanim unutrašnjim dvorištem za uživanje malobrojnih stanara ove ljupke zgradice. Stan je svetao, prostran,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 235.000 € na 205.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 235.000 €
25.03.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Polusuteren je u pitanju. Useljiv po dogovoru. U cenu ulazi i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 189.600 €
26.04.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavaće sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrošnji. Izuzetno ekonomično. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 189.600 €
01.05.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavace sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrosnji. Izuzetno ekonomicno. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 295.000 €
07.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 230.000 € na 225.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 230.000 €
28.04.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054217 NOVI SAD - LIMAN 2, TROSOBAN LUX STAN 75 m² Retka prilika da kupite savršen trosoban stan od 75 m² sa panoramskim pogledom na Frušku Goru. Na prodaju izuzetan stan od 75 m², smešten na 10. spratu zgrade sa liftom, sa otvorenim panoramskim pogledom na Frušku goru, koji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • luksuzan do 80 m2 pala cena (234)
  • oglasi.rs luksuzan do 80 m2 (1879)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>