• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan do 360000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs luksuzan do 360000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan do 360000 eura

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan do 360000 eura" pronađeno 2 453 nekretnina - prosečna cena 2.332 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • klima
    • 2.sprat
    • renovirano
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 339.900 €, 100,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Luksuzan dupleks-Novo Naselje***U ponudi petosoban stan od 100m2 u mirnom delu grada,idealan za porodični život.Dupleks stan na dva nivoa: prvi sprat:prostran dnevni boravak,potpuno opremljena kuhinja,moderno kupatilo sa tuš kabinom i terasa od 8 m2 sa pogledom na park.Drugi sprat:četiri....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 339.900 €, 270,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fantastičnu kuću koja se nalazi u centru Veternika. Ova čvrsto građena kuća pruža vam ne samo prostor i udobnost, već i luksuzni način života. Bilo da želite da se opustite u prelepom dvorištu ili da organizujete zabave sa porodicom i prijateljima, ovo je idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 339.650 €, 136,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo izuzetan penthouse u lux novogradnji na Autokomandi koji se nalazi na cetvrtom povucenom spratu. Lokacijski stan predstavlja oazu mira i tisine s obzirom na to da je udaljen od prometnih ulica i buke. Odmah je useljiv. Izuzetna pozicija, izuzetna gradnja. Ukupna povrsina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 339.000 €, 80,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 3,0 stan u novogradnji na top lokaciji na Beogradu na vodi. Stan se nalazi u prelepoj zgradi sa 4 lifta u blizini sportskog centra sa bazenom, blizu vrtica, osnovne skole, TC Galerija, pekara, marketa. Useljiv je do decembra 2025.godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 338.870 €, 85,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan i prostran trosoban stan u samom srcu Novog Sada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u mirnoj, boemskoj ulici u centru Novog Sada, ova nekretnina spaja komfor,eleganciju i spokoj. Dizajniran kao luksuzno urbano utočište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 338.800 €, 121,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje luksuzan stan u Beogradu na vodi u okviru zgrade BW Arcadia Izuzetan stan u drugom redu zgrada od reke u neposrednoj blizini Kule Beograd, šoping centra Galerija, promenade i parka Stan ima 121m2 Nalazi se na 11 spratu u zgradi sa 23 sprata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 338.000 €, 114,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo ekskluzivan stan u centru grada, prostranosti 114m2, a uknjižen na 68m2. Ovaj elegantni dom je jedinstven po svojoj arhitekturi na tri nivoa, pružajući komforan životni prostor u srcu grada. Na prvom nivou se nalaze moderna kuhinja, prostrana dnevna soba i elegantno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 364.000 €, 104,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan salonskog tipa od 104 kvadrata sa dugackom terasom koja gleda na centralni gradski trg. Kompletno renoviran pre dve godine, uradjena zvučna i toplotna izolacija kamenom vunom i duplim gips pločama, vrhunski parket, talijanska keramika i sanitarije, ručno radjeni dekorativni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 335.000 €, 112,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114195, V/VII, klima, lift, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se stan, 112m2, u kompleksu AVENIJA GARDEN RESIDENCE. Uknjizen. Ovaj luksuzan stan ima veliki dnevni boravak sa izlazom na terasu koja doprinosi osecaju luksuza. Prostrani hodnici vode do 3 spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 335.000 €, 95,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU: Fantastičan četvorosoban stan u Voždovim Kapijiama Doživite luksuzni život u ovom prostranom stanu od 95 m2,koji se nalazi na 12. spratu zgrade od 12 spratova u veoma traženom kompleksu Voždove kapije. Ovaj moderan stan nudi savršen spoj stila, udobnosti i funkcionalnosti.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 334.750 €, 215,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljena kuća u centru Sremskih Karlovaca. Kuća ima dva sprata. U prizemlju se nalaze veliko predsoblje, kupatilo, ogromni dnevni boravak sa trpezaijom i kuhinjom (otvoreni koncept) modernog dizajna sa novom belom tehnikom. Kuća je u potpunosti renovirana ove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 334.750 €, 85,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 334.400 €, 90,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 521 Luksuzan stan od 90.5 m2 sa mogucnošću dobijanja dodatnih 10 m2 prostora. Izuzetan raspored prostorija: • Prostrana i svetla dnevna soba sa izlazom na terasu • Kuhinja sa trpezarijom • Dve komforne spavaće sobe, jedna sa sopstvenom terasom • Radna soba • Predsoblje • Dva moderna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.180 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 334.000 €, 101,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

4,0 Vozdovac , FON , Bilecka , vrhunska lokacija , 101m2 , 5 / 6, lift , cg / gas , luksuzan stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , visina plafona 2,6m , Pvc stolarija , Hrastov parket 1. klase , uvozna keramika i sanitarije , uknjizen Struktura - dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 333.900 €, 126,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Braće Jerković, u ulici Svetozara Radojčića, u blizini TC Stadion, nalazi se ovaj raskošan četvorosoban stan. Smešten je na prvom spratu novije i odlično pozicionirane, uredne i održavane zgrade. Infrastruktura je kompletna, u blizini su škola, vrtić, marketi kao i svi ostali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 332.999 €, 82,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 332.800 €, 179,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini parka Čair, osnovne škole Učitelj Tasa, vrtića, Palilulske pijace,.. Nadomak su brojne institucije od značaja kao i strogi centar grada. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u lux poslovno-stambenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 332.200 €, 97,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na prvom spratu nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje ostavu i garazno mesto,a kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 330.000 €, 183,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Romanijska. Jedinstvena ponuda. Uknjižen, lux, 6.0 stan od 183m2, deljiv na dva velika stana. Odlična lokacija, 6,0 stan zauzima ceo prvi sprat zgrade, sam na spratu i deljiv na dva velika stana, sa dva zasebna ulaza. Zgrada ima ukupno 3 sprata,građena 2001. godine, eg na struju,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 330.000 €, 316,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u Vrdniku! Kuća u prirodi ima oko 315m2, novije je gradnje i izgrađena je na odličnom placu površine 1498m2. Poseduje prelepo uređeno dvorište koje izlazi na dve ulice. Što se tiče nusprostorija, poseduje garažu za dva vozila, letnjikovac, vinski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 330.000 €, 132,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen i kompletno namešten penthouse površine 132m2 sa sopstvenom baštom i 2 garažna mesta. Ova ekskluzivna nekretnina nalazi se u mirnom delu grada, u čijoj neposrednoj blizini imaju sve sadržaje potrebne za život, a ujedino traže udobnost,eleganicju i privatnost.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 330.000 €, 360,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Borča u Kumaničkoj ulici prodaje se komforna kuća na 10ari građevinskog placa sa predivnim ravnim dvorištem. Nalazi se u blizini raskrsnice Ovča - Borča kod "Putnika". Kuća ima šest soba i veliki dnevni boravak, po strukturi je višesobna. Ima 2 mokra čvora i 2 zasebna ulaza.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 330.000 €, 86,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, luksuzan stan u ponudi, srce Gardoša. Na svega pa minuta hoda od restorana Vagon, i panoramskog pogleda na Dunav! Renoviran sa ukusom sa drvo-aluminijum stolarijom, keramikom od italijanskog granitnog mermera, Tarket parketom i roletnama na daljinsko upravljanje. Ima tri....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 220m2, podrum, prizemlje i potkrovlje. Objekat je u izgradnji na nekih 85 procenata izgrađenosti, ukrovljen, razvedene....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 264,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna vila na Viniku, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 958m2, kompletno ograđen sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 267m2, prizemlje i sprat,151m2 u osnovi, pomoćni objekat sa garažama oko 150m2, prizemlje i sprat, 54m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 330.000 €, 86,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep stan, luksuzan, svetao i funkcionalan. U stanu je urađeno podno grejanje, italijanska granitna keramika, elektro roletne, stolarija alu-pvc. Nalazi se između Gardoša i Pregrevice, u blizini zemunskog keja i restorana. Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kaminom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran, potpuno opremljen stan u novijoj zgradi sa liftom, na 6. spratu, površine 83 m² + garažno mesto u podzemnoj garaži (-2 nivo, pristup autoliftom). Karakteristike stana: 3 odvojene spavaće sobe Dnevna soba sa izlaskom na terasu i panoramskim pogledom na grad 2 mokra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 77,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekstra lux stan u kući od 2 stana sa zasebnim ulazom, u jednoj od najlepših ulica između ulice Vojislava Ilića i Bulevara kralja Aleksandra. Ovakva nekretnina se vrlo retko pojavljuje na tržištu. Stan je uknjižen na 77m2+terasa+galerija +garaža od 13m2....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu kuću koja je prilagođena savremenom načinu života porodice onda ste možda našli to što ste tražili. Prodaje se luksuzna kuća u naselju Donji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 330.000 €, 83,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran stan površine 83 m², smešten na 6. spratu novije zgrade sa liftom, sa pripadajućim garažnim mestom u podzemnoj garaži na -2 nivou, sa pristupom putem autolifta. Karakteristike stana: 3 odvojene spavaće sobe Dnevna soba sa izlazom na terasu i panoramskim pogledom....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Stari Grad, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je svetao, prostran, luksuzan i kompletno opremljen apartman površine 56m2. Već 6 godina je deo prestižnog lanca jednog od najuspešnijih brendova u segmentu apartmanskog smeštaja u Beogradu. Prostorije ulazni hodnik, open space, spavaća soba sa đakuzijem, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 365.000 €, 97,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116027, I/VI, lift, terasa(2), uknjižen. Prodaje se LUX stan, 97m2, na Rotkvariji, na odličnoj lokaciji za život porodice sa decom. Okružen je državnim i privatnim vrtićem, osnovnom školom, bolnicom, MUP-om i brojnim supermarketima na par minuta hoda. Centar na 15 minuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 365.000 €, 56,00 m2 cca 6520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na vrhunskoj lokaciji, u strogom centru Beograda, u blizini pešačke zone, Obilićevog i Topličinog venca, Knez Mihailove ulice, Kalemegdana, na par minuta do Terazija, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na drugom spratu uredne i održavane zgrade. Izuzetna lokacija, blizina velikog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 365.000 €, 104,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116130, I/II, klima, salonski, terasa, uknjižen. Prodaje se LUX salonski stan,104 m2, u centru. I sprat sa terasom koja gleda na centralni gradski trg i katolicku katedralu. Može se koristiti kao poslovni prostor. Kompletno renoviran, uradjena zvučna i toplotna izolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 365.000 €, 157,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Đeram, Đevđelijska, 157m2 -------------------------------------------------- 157m2, 5.0, 5/6, CG, lift, terasa, lođa, interfon, telefon, nov, uknjižen. Luksuzan penthouse u mirnoj ulici, blizina Bulevara kralja Aleksandra. Nov, nekorišćen stan u kvalitetnoj zgradi, dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 329.900 €, 59,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana centar Beograd - Kosančićev venac,Topličin venac. Stan na Kosančićevom Vencu u divnoj zgradi, odličan ulaz i okruženje, sa pogledom na reku, Beograd na vodi, na BWF Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stan je kompletno sredjen, lux. Prvi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.600 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u novoj zgradi! Stan je komforan i nalazi se u lameli koja ima lift direktno do stana. Stan je dodatno sređen počevši od kupatila, tarketa na podovima do zvučne i toplotne izolacije. Terasa se prostire čitavom dužinom stana i svaka soba ima izlaz na nju. Takođe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 329.600 €, 86,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX 4.0 Penthouse u NOVOM SADU, kod ŽELEZNIČKE STANICE ukupne površine 140m2. Komplet namešten, moderno opremljen italijanski nameštaj, ne korišten. Retko na tržistu. Lift u stan, U stan se dobija 4 garažna mesta u suterenu objekta. Stan je odlično povezan sa svim delovima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 571)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>