• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan do 360000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan do 360000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan do 360000 eura

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan do 360000 eura" pronađeno 2 450 nekretnina - prosečna cena 2.332 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • renovirano
    • opremljen
    • prizemlje
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa garažom, luksuzan prostran duplex sa otvorenim pogledom, po strukturi trosoban-91 m² u Sarajevskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi. Uknjižen je, bez hipoteke i odmah useljiv. Korišćen je svega nekoliko dana godišnje, što ga čini gotovo novim. U donjem nivou nalazi se prostran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 360.000 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno moderan i luksuzan stan u centru kod spensa 065-6005422 Potreban depozit, Terasa.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan do 360000 eura'
360.000 €
360.100 €
359.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360.000 €, 68,00 m2 cca 5290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odlično pozicioniran stan u zgradi BW Aqua, na 23. spratu, sa direktnim i otvorenim pogledom na Kulu Beograd i panoramu grada. Stan ukupne površine 68 m² sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, master spavaće sobe sa sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 357.500 €, 130,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lekino brdo, u najlepšem delu ulice Lazara Tasića, luksuzan, četvorosoban dupleks uknjižen na 130m2 sa tri terase ukupno 163m2. Na trećem je spratu od četiri, zgrade novije gradnje sa liftom, i dva mokra čvora. "Smart home" sistemom se kontroliše podno grejanje, svetlo I roletne.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 360.500 €, 112,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno luksuzan stan od 112 m² na 5. spratu zgrade na prestižnoj lokaciji u srcu Novog Sada , u mirnoj i traženoj ulici - Maksima Gorkog. Prostor je savršeno osmišljen za moderan, komforan porodični život sa elegantnim dizajnerskim detaljima i visokim standardom uređenja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 360.500 €, 108,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX PENTHOUSE stan u NOVOM SADU, BULEVAR EVROPE površine 108m2. Retko u ponudi. Odličan kvalitet. Moderan stan. Prelep i otvoren pogled. Svi potrebni sadržaji u blizini. Uz stan idu garažna mestan u suterenu zgrade. Ostava uz stan. Odlična komunikacija sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 360.500 €, 187,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje! *Kuća se sastoji od 187 m2 stambenog prostora sa terasama na drugoj etaži, na kojima se nalazi privatni bazen. Kući pripada dvorište od 62m2 i dva parking mesta od 25m2. *Početak gradnje je planiran u septembru 2022.godine, a....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 360.500 €, 220,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiva kuća u Veterniku, u blizini Lipovog gaja. Kuća ima ogroman dnevni boravak i 5 spavaćih soba, tri sanitarna čvora i mogućnost da se veliki tavan pretvori u stambeni prostor. Garaža je u sklopu kuce, a ispred su i parking mesta. Kuća je izuzetno kvalitetno zidana duplim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.500 €, 210,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Petrovaradina, u mirnoj ulici, sa predivnim pogledom na obronke Fruške gore, nudimo vam izuzetnu kuću, koja zadovoljava i najrazličitije ukuse. Izuzetno kvalitetno građena, sa ugrađenim kvalitetnim materijalima i luksuzno opremljena. Kuća je priključena na gas i ima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 360.500 €, 210,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 360.500 €, 254,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nova luksuzna porodična kuća sa bazenom+++AGENCIJSKA OZNAKA 3044706,NOVI SAD, LIPOV GAJ,oglasavamo prodaju izuzetne, kvalitetno građene, luksuzne sedmosobne kuce korisne površine 254m2 a građevinske 357m2 na ,dve etaže, na placu od 595 m2,front 17 m,izuzetno funkcionalnog rasporeda,u....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 360.500 €, 230,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuznu kuću u Veterniku. Ova savremena nekretnina prostire se na tri etaže i predstavlja idealan dom za sve koji traže spoj modernog dizajna, komfora i kvalitetne gradnje. U završnoj fazi adaptacije, sve je novo i pod garancijom. Donja etaža: garaža sa daljinskim....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 360.500 €, 116,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća uređena za porodični život pre dve godine najkvalitetnijim materijalima. Najkvalitetnija Rehau pvc stolarija Najkvalitetnja Bosal unutrašnja vrata i podne lajsne rađene po meri (inače se koriste kao hotelska sobna vrata sa izuzetnom zvučnom izolacijom) Dvoje aluminijumskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 356.700 €, 87,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 📌 Cena: 4100 €/m² -FIXNO ✨ EKSKLUZIVAN STAN U BW ECHO –ODMAH USELJIV ✨ 🏙️ Dvosobni stan sa dvostranom orijentacijom-POGLED NA ''TC GALERIJA'' Predstavljamo Vam moderan, luksuzan stan u jednoj od najtraženijih zgrada Belgrade Waterfront-a – BW ECHO.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 355.450 €, 119,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno renoviran stan u centru Novog Sada. Ulozeno 750 evra po m2 u renoviranje. Kompletno menjane instalacije, kao i unutrasnja i spoljna stolarija.Nova blindirana vrata renomiranog proizvodjaca. Alu stolarija sa tri stakla i posebnom zvucnom izolacijom. Roletne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 355.000 €, 80,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115840, V/V, klima, lift, terasa(2), uknjižen, garaza, stambena zgrada. Raskošan, dvostrano orijentisan 3.0 stan, modernog enterijera, sa predivnom terasom (9m2) i panoramom na grad, prodaje se kompletno namešten. Smešten je na 5. spratu novijeg stambenog objekta visokog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 355.000 €, 78,00 m2 cca 4550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo potpuno nov, moderno namešten trosoban stan smešten u ekskluzivnoj rezidencijalnoj zoni naselja Senjak, u modernoj vili sa bazenom. Stan se nalazi na prvom spratu vile i pruža izuzetan osećaj privatnosti i komfora. Enterijer je pažljivo osmišljen i odlikuje se besprekornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 354.900 €, 71,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije. Savršena mikrolokacija, fenomenalna zgrada i ulaz, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije, izuzetno svetao, sa lepim pogledom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 354.000 €, 118,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA IZUZETNOJ LOKACIJI u ponudi imamo luksuzan četvorosoban stan u poslovno-stambenom kompleksu Skyline. Odlično pozicioniranje stana, kao i mnogobrojni luksuzni restorani, barovi, šoping zona koji se nalaze u okviru kompleksa čine ovaj stan idealnim za život. Stan je površine 118m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 354.000 €, 118,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban stan koji je stvoren za one koji uvek i u svemu teže najboljem,a projektovan je prema principima vrhunske gradnje i po meri savremenog života. Cena stana je 354000 eur +PDV(10%), a parking mesto u podzemnoj garaži je 20000 eur sa uračunatim PDV (20%).Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 351.580 €, 95,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 350.250 €, 107,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Stanova u Novoj Zgradi u Zemunu Luksuzni Stanovi u Srcu Zemuna - Vaš Novi Dom Čeka na Vas! Tražite savršen dom na prestižnoj lokaciji? Naša nova stambena zgrada u Zemunu nudi luksuzne stanove koji kombinuju modernu arhitekturu, vrhunski kvalitet gradnje i idealnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šestosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, u ulici bez saobraćajne buke. U izgradnji i opremi ove građevine korišćeni su materijali poslednje generacije. O svemu je vođeno računa. Podno grejanje na gas u celom stanu, stan ima svoj Bosch kondenzacioni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj stan predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i najviših standarda gradnje, a ono što ga dodatno izdvaja jeste terasa površine 90 m², koja ne ulazi u uknjiženu kvadraturu i pruža izuzetan prostor za opuštanje i uživanje na otvorenom. Stan je odmah useljiv, uknjižen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 350.080 €, 95,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 350.000 €, 325,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prostrana kuća, ukupne površine 325 m², savršeno je mesto za sve koji žele komforan i luksuzan život u mirnom okruženju. Sa pet svetlih i prostranih soba, pruža dovoljno prostora za porodicu ili goste. Kuća ima dva savremeno opremljena kupatila, kao i tri terase koje omogućavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 350.000 €, 112,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kratak opis stana na prodaju – Maksima Gorkog, Novi Sad Na prodaju četvorosoban stan, smešten na 5. spratu održavane zgrade sa dva lifta, u jednoj od najtraženijih ulica Novog Sada – Maksima Gorkog. Stan nudi spektakularan panoramski pogled na Petrovaradinsku tvrđavu i centar grada.....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 350.000 €, 140,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX vila sa bazenom i nezaboravnim pogledom na Novi Sad LUX vila (140 m2) na placu ukupne površine 733 m2 sa pripadajućum bazenom (40 m2). Plac se nalazi na Salaksijama (opština Rakovac) na srednje visokoj poziciji sa koje se širi neprekidan i očaravajuć pogled od Petrovaradina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STARI KOŠUTNJAK, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.000 €, 187,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 187m2 stambenog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvostrano orijentisan 3.0 stan. U neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Zgrada je iz 2010. godine, uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi sadržaji kako za mlađe, tako i za starije sugrađane. Stan je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 350.000 €, 187,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 160,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115673, II/, telefon, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se LUX PENTHAUS, 160m2, na TELEPU u urbanoj vili. 2 kupatila, 2 terase. Stan se nalazi na drugom spratu, na dva nivoa je I nema kosine. Idealan za velike porodice ili za firmu kao kancelarijski prostor. Stan se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta. LUX spratna kuća sa estetikom i ukusom za miran, udoban i lagodan život u gradu Sastoji se od stambenog i poslovno kancelariskog prostora u skopu objekta. -Donji nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 85,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

BW Quartet je luksuzna osmospratnica u Belgrade Waterfront-u. Svojom jedinstvenom arhitekturom savršeno se uklapa u okruženje, a nudi sve potrebno za savremen život. Blizina Savskog parka i starog gradskog jezgra obezbeđuje lak pristup sadržajima i kvalitetnu ispunjenu svakodnevicu.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lux opremljen stan u Vrdniku od 95m2 zajedno sa garažnim mestom od 12m2. Sve je opremljeno,podno grejanje,smart home (Oblo uređaji instalirani),klima inverter. Regulacija temperature u stanu se obavlja preko digitalnog termostata,sve može automatski da se podesi Miran kraj,šetačka....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini Beogradskog dramskog pozorišta kao i popularne ulice Bulevar kralja Aleksandra, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u novijoj zgradi iz 2010. godine, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi sadržaji kako za mlađe, tako....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 350.000 €, 232,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste u potrazi za velikom porodičnom kućom koja je ostvarenje Vaših snova, onda pogledajte ovu ponudu. Prodaje se luksuzna kuća u Komrenu, ukupne površine je 232m2. Sastoji se iz podruma i 4 posebna stana od 35m2, 41m2, 84m2 i 72m2. Samu nekretninu karakteriše visok kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 350.000 €, 193,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 187 m2 stambenog prostora....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>