• GoHome Professional
nekretnine nis stan 70 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine nis stan 70 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine nis stan 70 m2

  • Za upit "nekretnine nis stan 70 m2" pronađeno 667 nekretnina - prosečna cena 2.022 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 170.000 €
06.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je trosoban stan, uknjižene površine 67m2 + dve lođe 8m2 (75m2 ukupno), koji se nalazi na II (drugom) spratu stambene zgrade sa 2 lifta, od kojih je jedan teretni. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Delta Planet-a, Doma Zdravlja i mnogobrojnih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.750 €, 65,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je troiposoban stan koji se nalazi u novom stambenom objektu spratnosti Po+p+8 na jednoj od najtraženijih lokacija, u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, u samom srcu grada. Površine je 75m2, na VIII spratu, sastoji se od sledećih prostorija: ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.445 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju trosoban stan površine 64,61m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na prizemlju stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života. Raspored prostora obuhvata ulazni deo, dnevnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.050 €, 65,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA Ako tražite novogradnju koja pruža sigurnost ulaganja i kvalitetan životni prostor, ovaj stan u Durlanu je izbor koji odmah privlači pažnju. U ponudi je trosoban stan površine 65m2, smešten u manjoj zgradi sa svega šest stanova, što obezbeđuje mir, privatnost....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 111.710 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.71m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.000 €, 75,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, novije gradnje, 75m2 u blizini crkve Sv. Pantelejmona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne soba sa kuhinjom i trpezarijom. Dnevna soba i jedna spavaća soba imaju izlaz na prelepo dvorište koje pripada stanu. Iz dnevne sobe postoje....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 121.360 € na 122.020 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 122.020 €, 65,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 117.430 €
10.04.2026 - 118.100 €
24.04.2026 - 121.360 €
15.05.2026 - 122.020 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 65.59 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada I podrumska prostorija. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

✨ Luksuzan 3-soban stan – kompletno renoviran i opremljen .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan na prodaju u centru Niša, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta površine 75m², smešten na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i prodaje se sa celokupnim nameštajem i tehnikom. Po strukturi se sastoji od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 75,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121024, V/VI, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan u uzem centru Nisa. Stara kvalitetna gradnja predstavlja sigurnost buduceg vlasnika, a renoviran stan pruza komfor i kvalitet. Moguci....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-304 (od ukupno 304)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>