• GoHome Professional
nekretnine nis stan 70 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • nekretnine nis stan 70 m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine nis stan 70 m2

  • Za upit "nekretnine nis stan 70 m2" pronađeno 665 nekretnina - prosečna cena 2.022 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada. Nalazi se na dobroj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. U blizini su Pravni, Ekonomski i fakultet Umetnosti, srednje škole, vrtići, kao i mnogobrojni trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 112.200 €, 68,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Doma Zdravlja. U blizini nekretnine se nalazi i tržni centar Delta Planet, Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 68,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U tihomi prijatnom delu Palilule, daleko od gradske buke, a ipak na dohvat svega što je važno, nalazi se stan koji svojim karakterom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Smešten u visokom prizemlju manje zgrade bez lifta, ovaj stan predstavlja idealan izbor za one koji tragaju za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.690 €, 68,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.200 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na Trgu kralja Aleksandra. Stan se nalazi na drugom spratu u starijoj, očuvanoj zgradi bez lifta. Sastoji se od hodnika, trpezarije koja ima izlaz na manju terasu, odvojene kuhinje, prostrane i osvetljene dnevne sobe sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 55.000 €, 68,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 na Panteleju. Površine je 68m2, nalazi se u suturenu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.500 €, 68,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na IV spratu kvalitetne zgrade na najtraženijoj lokaciji. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na lođu, kuhinje, dve spavaće sobe, još jedne lođe i kupatila. Zgrada je građena 2009. god. a stan nije korišćen oko 10 godina, te....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji u centru. Stan je površine 67,6m2+80m22 terase i nalazi se na VI spratu. Ekskluzivna potpuno savremena stambena zgrada imaće mnoštvo dodatnih ili takozvanih plus opcija. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Kliničkog centra. Nedaleko su i Gradska bolnica, Medicinski fakultet, Medicinska škola, kao i mnogobroniji trgovinski i ugostiteljski objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene kvadrature 72m2. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 114.000 €, 72,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste od onih kupaca koji čekaju da se pojavi stan u centru, onda pogledajte ovu ponudu. Prodaje se porodičan stan trosobne strukture, površine 72m2+lođa, na I spratu stambene zgrade u centru. Stan odlikuje komfornost i odličan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran i održavan stan na Bul.Sv.Pantelejmona, kod prvog kružnog toka, na traženoj lokaciji za život ili izdavanje stana. Nalazi se na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, jugoistočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 188.100 €, 72,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov troiposoban stan na veoma lepoj lokaciji u širem centru grada, na samo pet minuta hoda od pešačke zone. Stan je površine 99m2,na V spratu. Moderan objekat, izgrađen po najvišim standardima i kvalitetu gradnje. Svojim rasporedom, dizajnom, kvalitetom i harmonijom svaka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep trosoban stan na odličnoj lokaciji u centru pored keja. Stan je površine 71,5m2 i nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, trpezarije i špajza. Grejanje je etažno. Ugrađena je PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.500 €, 73,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PRELEPA LOKACIJA, VREDI VIDETI, PANTELEJ SOMBORSKI BULEVAR, BLIZINA AS TRGOVINE I CRKVE, IZUZETAN OČUVAN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA, UKNJIŽEN SVOJINA PRIVATNA 1/1, FUNKCIONALAN, SOBE PROSTRANE LEPE, IZOLACIJA I KLASE, (MESTO) SAMA POZICIJA....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.000 €, 73,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban nov stan na Panteleju kod ART Caffea Stan se nalazi u novoj stambenoj zgradi na V-spratu sa dva lifta, povrsine od 73m2 i etaznim grejanjem na struju (podno grejanje). Na podu su plocice, stolarija je PVC. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spvace....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan stan u odličnoj novogradnji na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade koja je useljena prošle godine. Povšina stana je 72.91m2 i po strukturi predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, vešernice, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji kod Delte. Površine je 67m2 (64m2+3m2 terase), na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Odličan i funkcionalan raspored su glavne odlike stana. Čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 107.000 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u centru grada. Stan je na zadnjem 5. spratu u zgradi bez lifta. Poseduje dve spavace sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i terasu koja se pruža celom duzinom stana (oko 12m). Stan poseduje podrumsku prostoriju od 3m2. Stan je renoviran povrsine 67m2....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 127.680 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67.2m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 189.620 €, 67,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 67,48m2. Nalazi se na osmom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavistan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.830 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.500 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Crveni Pevac, Dom Zdravlja - Prodaje se 3.5 stan 72.2m2, na idealnom 3. spratu od 10. u zgradi sa liftom. Stan je u izvornom stanju, ali perfektne strukture i maksimalne iskorišćenosti. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, 2 velike spavaće sobe, izdvojene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.820 €, 67,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 118.180 €, 67,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.500 €, 67,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je novogradnja smeštena na odličnoj lokaciji u naselju Čalije. Prodaje se dvoiposoban stan površine 66,75m2, na I spsratu, zgrade spratnosti P+4 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 128.000 €, 67,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 67m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na drugom spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na tri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom, na drugom nivou dnevni boravak sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.400 €, 73,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Generala Milojka Lešjanina, Medijana, 131400€, 73m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Generala Milojka Lešjanina, Medijana Generala....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan projektovane površine 73,278m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila, terase i prostranog hodnika. Stan je potpuno zapadne orjentacije. Zgrada je građena po modernim standardima. Na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 144.540 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekretnina, stan dvoiposobne strukture, na prvom spratu zgrade (sa dva lifta) u novogradnji, u naselju Pantelej. Predmetni stan nam se nalazi u brzorastućem delu naselja Pantelej, neposredno u blizini prvog kružnog toka iz pravca centra grada. Kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 146.000 €, 73,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Nikole Pašića, Medijana, 146000€, 73m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Nikole Pašića, Medijana Nikole Pašića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 157.885 €, 67,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Osnovna škola „Učitelj Tasa” udaljena je svega 3 minuta hoda, a glavne gradske saobraćajnice, prodavnice, restorani i ustanove nalaze....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 200.000 € na 195.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 210.000 €
10.04.2026 - 200.000 €
17.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrhunski uređen luksuzan trosoban stan površine 67m2. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade u centru Niša. Odiše elegancijom i pažljivo biranim detaljima. Raspored je funkcionalan i obuhvata dve komforne spavaće sobe, prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 138.000 €, 67,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu moderne stambene zgrade u izgradnji, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini TC Roda, Durlan. Rok završetka izgradnje: avgust 2027. godine. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 126.350 €, 67,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 66,5m2. Nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom i severoistočno je orijentisan. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 152.000 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov stan, trosobne strukture, useljiv, nalazi se kod parka Čair, u zgradi koja je napravljena iz temelja. Stan je istočno orjentisan, sunčan i svetao. Zgrada ima moderan i savremen lift, dok su podovi zgrade obloženi mermerom. Stan je funkcionalan i ima veliku lodju na koju se izlazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 147.000 €, 73,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 73m2, ul.Nikole Pašića u zgradi bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 145.000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima dva bešumna lifta. Stan je dvoiposobne strukture i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na lođu, dve prostrane,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 119.664 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, idealan za Kvadratura: 66,48 m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 67,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 66 m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno opremljen i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Raspored je odlično organizovan: ulazni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.000 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan stan na II spratu kvalitetne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji, blizu Parka Sv.Save i TC Roda.Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i tri lođe, tako što svaka prostorija....