• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine kamenica što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći" pronađeno 3 609 nekretnina - prosečna cena 2.209 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 169,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam dvojnu kuću u jednoj od najlepših ulica u Sremskoj Kamenici. Nalazi se u blizini samog centra. Katastarska parcela površine 272m2. U suterenu kuće nalazi se garaža, kotlarnica i ostave. Na prizemlju kuće nalazi se dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i dve....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 31.000 €, 5228,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u s Kamenica, Niš. Površina parcele je 52 ara. Odlična investicija Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 5228m² · 31.000€.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 164.800 €, 5170,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Artiljevu na Najlepšem delu Veliki Plac 5170 m2 na Top Lokaciji Plac je u Građevinskoj zoni sa lepom konfiguracijom terena i sa Pogledom na Novi Sad i okolne pejzaže Treba Pogledati više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine kamenica što veći'
195.000 €
83.620 €
154.500 €
  Plac, KAMENICA, 520.000 €, 5054,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

- Plac od 5054m2 ili 50.54a - nalazi se na glavnom putu prema manastiru Velika Remeta - pravilnog oblika, front 52m - uknjiženo 1/1 - idealno za restorane, turističke komplekse, etno kuće, vikendicu, izgradnju kuće.. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 456.100 €, 4217,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se zemljište u Sremskoj Kamenici - Čardaku, u okviru tri parcele ukupne površine 4.217 m². Zemljište se nalazi u građevinskom području, pogodno za stambenu ili investicionu gradnju. Lokacija je mirna i atraktivna i pruža odličan potencijal za stambenu izgradnju (porodične....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 300.000 €, 4000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115386, uknjižen. Prodajem dva placa na Alibegovcu . Plac od 3527m2 i plac od 411m2 . Pored placeva struja, voda a ni gas nije daleko. Po urbanističkom planu moguće je porodično stanovanje, porodično stanovanje u stambenim kompleksima (mini zgrade) kao i turističko....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 90.700 €, 3525,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep plac na potezu Kameničkih livada. Plac je u građevinskom području, prilaz placu je odličan, u blizini je asfaltni put. Prelepo i mirno mesto! Sva infrastuktura je u blizini placa. Front placa je cca 54m. Za više informacija slobodno nas pozovite! .

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 1.500.000 €, 3163,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka nekretnine 7090007 -CENA 1545000 sa agencijskom provizijom. CENA veći deo isplate kupoprodajne cene u stanovima po završetku zgrade.. Plac na Tatarskom brdu za višeporodično stanovanje. Nalazi se na ravnom platou. Urađena je konverzija, čisto vlasništvo 1/1, . Pribavljeni....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 460.000 €, 3000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

LUX PLAC 3062m Sr.Kamenica Čardak TOP POGLED na Dunav i grad Cena: 460.000,00 EUR Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 3062m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas Tekst oglasa Ekskluzivna....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 165.000 €, 3000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju zemljište u građevinskom području 2.988 m2, Bocke – Gornja provalija. Na placu se nalazi vikend kuća površine 60m2 (sa podrumom 20m2) i pomoćni objekat-garaža 21m2,koji nisu legalizovani. Na imanju se od infrastrukture nalazi gradska voda, trofazna struja, septička jama,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 390.000 €, 2951,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

RETKO U PONUDI. Cena 390.000 eura + 3% provizije Porodični plac na Popovici, 2951 m2, uknjižen, sa pogledom na Novi Sad, Dunav i Frušku goru, nekoliko minuta hoda udaljen od samog Nacionalnog parka. Dodatna prednost je što je pozicioniran na najvišoj....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 391.400 €, 2700,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2022.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi na atraktivnoj lokaciji,sa pogledom na grad.POGODAN ZA INVESTITORE dozvoljena gradnja za urbane vile PR+1+PK.Površina placa je 2670m2 može se podeliti na četiri parcele,minimalna širina fronta 15m po parceli,po objektu 600 m2 bruto,asfaltni put do placa.Postoji mogućnost....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 465.000 €, 2600,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela 2654m2 + put, i sastoji se od dva dela (1223m2 + 1431m2), koje se nalaze na veoma atraktivnoj lokaciji sa panoramskim pogledom na grad i Frušku goru. Dozvoljena gradnja je PR+1+PK. Front 38metara. Mogućnost kupovine placeva odvojeno ili zajedno. Uknjiženo 1/1 ,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 430.000 €, 2600,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski Plac 2600m Čardak Sonje Marinković Za Investitore Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 2600m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas, Telefon Tekst oglasa Ekskluzivna Prodaja 063518546....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 128.750 €, 2500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kameničke Livade- građevinski plac 2500 m2 na Rumskom putu *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u blizini Tatarskog brda i Čardaka Veeliki Građevinski plac 2500 m2 na dobroj lokacijina placu ima mnoštvo mladih voćki i pogodan je za više namenadimenzije placa su 23 x 50 metarainfrastruktura....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 154.500 €, 2397,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo na Čardaku Građevinski Plac 2397 m2 na Odličnoj LokacijiPlac je celom dužinom uz asfaltni put a do placa su sve instalacije: struja, voda, gas, telefon. Plac se nalazi u stambenoj zoni i dozvoljena je gradnja P+1 dvojna kućaima velike nagibeCENA DOGOVOR više....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 185.400 €, 2300,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 23 ara (2.300 m²) u Čardaku, nadomak Sremske Kamenice, udaljeno svega 5 kilometara od centra Novog Sada. Ova lokacija nudi spoj mira prirodnog okruženja i blizine urbanih sadržaja, što je čini idealnom za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 236.900 €, 2299,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVA NA FRUŠKOJ GORI Prodajemo u podnožju Čardaka Lep Veeliki Građevinski Plac 2300 m2 m2 na TOP LOKACIJI Plac je GrađevinskI,ima minimalne nagibe,Osunčan preko celog dana,Idealan za Rasadnike kao i za druge Aktivnosti..,širina fronta placa je 40 metara,do placa je asfalt.....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 185.400 €, 2299,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična parcela za izgradnju kuće Lokacija - Sremska Kamenica - 7 km od Promenade Karakteristike: - Građevinsko zemljište, kvadrature 2299 m2, trapeznog oblika - Dimenzije: 49m (front prema ulici) X cca 36m X cca 73m - Kompletna infrastruktura - Prisutan blag nagib, kaskadan,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 180.000 €, 2299,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

.Agencijska oznaka 7089996 - Cena 180000 + agencijska provizija 3%. Plac sa blagom kosinom, pogodan za izgradnju porodične kuđe ili parcelisanje u više placeva. Blagi pad je od ulice. Nalazi se u građevinskom području uz Čardak. Na placu je gradska voda. Struja i gas su u ulici pored....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 15.000 €, 2248,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, površine 2248 m2. Plac se nalazi pre ulaska u selo Kamenica, oko 500 m od asfaltnog puta, uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se. Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 2248m² · 15.000€.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 9.400 €, 2104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 2104m2. U potpunom prirodnom okruženju. Za sva pitanja i informacije, stojimo Vam na raspolaganju. Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 2104m² · 9.400€.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 164.800 €, 2009,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 2009m2 u Sremskoj Kamenici, naselje Čardak, na odličnoj lokaciji, na 1km od kružnog toka koji vodi na Institut u Sremskoj kamenici. Zemljište je u građevinskom području, sa kompletnom infrastrukturom( voda, struja, gas kanalizacija). Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 49.900 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa desne strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada. Površina placa je 20 ari, izlazi na saobraćajnicu Niš-Kamenica. Uknjižen, gradsko građevinsko zemljište. Svojina 1/1.....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 259.000 €, 2000,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinski plac 2000m Sr.Kamenica - Čardak Sonje Marinković Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 2000m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas Tekst oglasa 063518546 EKSKLUZIVNA PRODAJA Oglasavamo....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 110.000 €, 2000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110460, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Prodaju se dve parcele u Sremskoj Kamenici(Bocke). Parcele poseduju struju, vodu, kanalizaciju i gas. Uknjižene 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 145.000 €, 1766,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencija za nekretnine Winner upisana u Registar posrednika br.612, oglašava prodaju; Fantastičan građevinski plac sa predivnim pogledom na Popovicu i Novi Sad, mogućnost gradnje 2 objekta sa po 4 stana ukupne neto površine po objektu 480m2, front 25m, izlaz na 2 ulice, kompletna....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 98.000 €, 1700,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 1781m Čardak potez Livade Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 1781m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Oglašavamo prodaju građevinskog placa 1781m na Fruškoj....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 168.000 €, 1680,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac – Paragovo, Petrovaradin (Novi Sad) Prodaje se atraktivan građevinski plac površine 1680 m² na odličnoj lokaciji u naselju Paragovo, Petrovaradin, nadomak Novog Sada. Plac se nalazi uz asfaltni put i ima prilaz sa dve strane, što pruža odlične mogućnosti za gradnju....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 168.000 €, 1680,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 120.700 €, 1674,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan visinski, plac, 1674m2 u blizini glavnog puta za Rumu . Put je tvrd, popločan, sva infrastruktura se nalazi u blizini. postoji mogućnost kupovine jos jednog placa pored od 800m2. ZA VIŠE INFORMACIJA POSETITE SAJT WWW.STATUS-NEKRETNINE.COM ILI SE JAVITE NA BR. 065/385....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 5.800 €, 1610,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 1610m2. U potpunom prirodnom okruženju, na udaljenosti od oko 2 kilometara od najbližeg naselja. Za sva pitanja i informacije, stojimo Vam na raspolaganju. Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 1610m² · 5.800€.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 185.400 €, 1500,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 1490m Sr.Kamenica -Čardak Jurija Gagarina TOP POGLED Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 1490m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Gradjevinski plac 1490m u Sremskoj....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 326.000 €, 1450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se isparcelisan gradjevinski plac sa projektnom dokumentacijom i gradjevinskom dozvolom na par minuta od centra Kamenice. Isprojektovano je 4 urbane vile sa po dva stana po objektu, ukupno 1300 m2 neto.informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43234. .

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 9.500 €, 1388,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, površine 1388 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište. Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 1388m² · 9.500€.

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 39.900 €, 1366,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa leve strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada. Površina placa je 13.66 ari, izlazi na saobraćajnicu Niš-Kamenica. Uknjižen, gradsko-građevinsko zemljište. Svojina....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 566.500 €, 1316,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA 8091460,SREMSKA KAMENICA,CENTAR,oglasavamo prodaju izuzetne nekretnine-DVA OBJEKTA, JEDAN U FUNKCIJI UGOSTITELJSKOG OBJEKTA- pat etaža-hotel sa restoranom i kuglanom, oba objekta ukupne povrsine 1316 m2,na placu od 1347m, drugi objekat je porodična stambena zgrada....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 27.000 €, 1311,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, lep plac, pravougaonog oblika, idealan za ljude koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na samo par kilometara od Niša, ispod spomenika na Čegru. Plac ne izlazi na asfalt (oko 200m od glavnog puta), do placa vodi zemljani put. U blizini ima vikendica. Gradsko građevinsko....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 94.300 € na 87.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KAMENICA, 87.500 €, 1300,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 94.300 €
10.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Idealno za vikendicu i uživanje na svega 7.5km, desetak minuta vožnje od Mosta Slobode u Novom Sadu. Prodajemo plac uknjižen 1/1 na Fruškoj Gori, Široka Gudura, 500 metara od Navipovih vinograda, odmah iznad Alibegovca. Atraktivna lokacija. Kraj koji se ubrzano razvija sa velikim....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 9.000 €, 1289,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, površine 1289 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište. Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 1289m² · 9.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 669.500 €, 1277,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2022.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA RESTORANA NA TOP LOKACIJIProdajemo Uknjižen Elitni Restoran na samo desetak minuta od centra Novog Sada, pogodno je mesto kako za vaše poslovne ručkove, sastanke, prezentacije tako i za organizovanje svih vrsta proslava Za svoje goste naš Restoran razmatra....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 129.000 €, 1121,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična parcela za gradnju kuće za odmor sa pogledom na grad, u gornjem delu Popovice u Sremskoj Kamenici, nedaleko od Fruškogorskog puta +++Agencijska oznaka 7089731 , SREMSKA KAMENICA, POPOVICA , POGLED na grad sa gradjevinske parcele na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 477)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>