• GoHome Professional
nekretnine kamenica što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • nekretnine kamenica što veći - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što veći

  • Za upit "nekretnine kamenica što veći" pronađeno 3 612 nekretnina - prosečna cena 2.207 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KAMENICA, 9.000 €, 1289,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac, površine 1289 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište. Plac, Niš - Kamenica | Prodaja · 1289m² · 9.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 669.500 €, 1277,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA RESTORANA NA TOP LOKACIJIProdajemo Uknjižen Elitni Restoran na samo desetak minuta od centra Novog Sada, pogodno je mesto kako za vaše poslovne ručkove, sastanke, prezentacije tako i za organizovanje svih vrsta proslava Za svoje goste naš Restoran razmatra....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 129.000 €, 1121,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična parcela za gradnju kuće za odmor sa pogledom na grad, u gornjem delu Popovice u Sremskoj Kamenici, nedaleko od Fruškogorskog puta +++Agencijska oznaka 7089731 , SREMSKA KAMENICA, POPOVICA , POGLED na grad sa gradjevinske parcele na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 34.000 € na 42.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KAMENICA, 42.000 €, 1088,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 34.000 €
22.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici Uknjižen Građevinski Plac 1088 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pretežno ravan Idealan za Vikendicu i za Uživanjena Placu postoji nelegalizovan manji objekatdimenzije 12 x 96 metarastruja je pored Placaput je....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 150.000 €, 1000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 1127m vrh Paragova pogled na grad Lokacija: Paragovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 1127m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja Tekst oglasa 0643187924 Oglašavmo prodaju građevinskog placa 1127m....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 103.000 €, 987,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 987 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Alibegovcu, svega 4 km od Promenade. Plac je na sunčanoj strani, što ga čini idealnim za gradnju porodične kuće ili vikendice. Do placa vodi asfaltni put, a dodatna pogodnost je izlaz na put sa dve strane, što pruža....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 29.000 €, 975,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAProdajemo u Poželjnom delu Fruške Gore Plac 975 m2 na SUNČANOJ LOKACIJIPlac se nalazi na potezu Mala Kamenica u blizini Artiljeva i Popovice,vodi se kao Poljoprivredno zemljište U ZELENOM POJASU GDE NIJE DOZVOLJENA GRADNJAparcela se nalazi van granica gradskog građevinskog....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 4.800 €, 950,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Kamenici. Trenutno je poljoprivredno zemljište, sa mogućnošću prenamene u građevinsko zemljište. Plac je polovina parcele površine 950m2. Pravilnog oblika i na oko 350m udaljen od prvih kuća. Ovu kao i druge nekretnine možete pogledati na našem sajtu. Za sva pitanja....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 77.250 €, 944,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

*EKSKLUZIVA*.Prodajemo Uknjižen Građevinski Plac 944 m2 u Lepom Visinskom kraju na POGODNOJ LOKACIJIPlac je nepravilnog oblika sa uličnom širinom oko 9 metara i sa konačnom širinom od 25 metaraPosebno izdvajamo predivne predele divne Fruške gore,blizinu Izvora i Gradskog....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 73.040 €, 914,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinsko zemljište površine 913m2. - na 80m od asfaltnog puta, plac nema priključke (struja,voda blizu placa) - dozvoljena spratnost P+PK - mogućnost kupovine susednog placa iste površine, tako da bi površina bila 1827m2 - Uknjiženo 1/1. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 59.990 €, 906,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo Visok Plac 906 m2 iznad Crkve u Paragovu na Odličnoj Lokaciji pogodnim za odmor i uživanje.voda,struja su na placu kao i Tucanik prilazni putNE PROPUSTITE IDEALNU PRILIKU ZA DOBRU INVESTICIJUODMAH STUPANJE U POSED..OBAVEZNO POGLEDATI. više informacija na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 140.000 €, 853,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište u građevinskom području u Sremskoj Kamenici, u blizini kluba Reset, površine 853m2. Dimenzije placa su oko 17x50m. Do placa asfaltni put. Svi priključci do placa. Na placu se nalazi manji drveni objekat. Ograđeno sa svih strana. U ovom momentu, zbog dalekovoda,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 133.900 €, 829,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan plac koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Dunava, put ka Beočinu. Ovaj plac je ukupe površine 829m2 na kome može da se izgradi objekat 480m2 neto (samostala kuća, dve stambene jedinice ili stambeno poslovni....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 41.200 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Plac na Staroiriskom putu u Sremskoj Kamenici, 200m od puta, 808m2. Od puta do placa je tucanik, ravan teren bez nagiba, potok pored placa. Plac je uknjižen, ima građevinsku dozvolu ( prizemlje plus potkrovlje ) Struja i voda su udaljeni oko 200m. Naselje je izgrađeno vrlo lepim kućama,....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 160.268 €, 778,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinski plac od 778 m2 u naselju Bocke, na izuzetnoj lokaciji sa asfaltiranim prilazom sa dve strane. Plac se nalazi u građevinskoj zoni i idealan je za izgradnju porodične kuće ili manjeg stambenog objekta. ✔ Cena: 200 €/m² (postoji prostor za dogovor za ozbiljnog....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 117.420 €, 760,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen plac na magistralnom glavnom putu koji vodi od Mišeluka prema Rumi. Nalazi se ispod Instituta za KV bolesti. Građevinska parcela, širine oko 18 m, može i za kuću, ili za neki restoran ili slično. Interesantno je što postoji mogućnost da se peške ode do Instituta, IDS 83911....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 999.000 €, 750,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju ekskluzivna vila vrhunskog kvaliteta, smeštena u jednoj od najelitnijih lokacija – Tatarsko brdo! Na samo 3 km od centra Novog Sada – idealan spoj privatnosti, mira i brze povezanosti sa gradom. U neposrednoj blizini nalazi se Institut u Sremskoj Kamenici. STRUKTURA: •....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.029.100 €, 745,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO u ponudi, prelepa kuća na Tatarskom brdu. Rađena je 2000-tih godina, najkvalitetnijim materijalima u to vreme. Kuća se sastoji od četiri etaže suteren (143m2), prizemlje (293m2), sprat (175m2), potkrovlje (137m2). U suterenu se nalazi garaža, sauna, tursko kupatilo, wc.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, Na upit, 738,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila se prodaje po sistemu ključ u ruke uz mogućnost da kupac utiče na konačan izgled vile. Vila je pažljivo projektovana sa ciljem stvaranja vrhunskog životnog prostora ,ugođaja i sigurnosti.Vila se nalazi na idealnoj lokaciji u najlepšem delu Sremske Kamenice sa pogledom na Dunav....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 144.200 €, 700,00 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025. - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

- Sremska Kamenica, Glavica - građevinsko zemljište - 675m2 - kompletna infrastruktura u neposrednoj blizini - neophodna ulaganja (rasipanje zemlje) Za sve dodatne informacije, obratite se na 065-800-82-81 ili 066-82-92-500. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405, Alekse....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 162.000 €, 700,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dva gradjevinska placa 722m i 649m Čardak ulica Ruza vetrova Cena: 162000,00 EUR Lokacija: Čardak (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Namena: Porodično stanovanje Površina zemljišta: 722m2 Put do placa: Tucanik Dodatne informacije Struja, Voda Tekst oglasa Prodajemo dva gradjevinska....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.030.000 €, 686,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajem vilu na tatarskom brdu.Kompletno sređena 12 soba,više kupatila,garaže,bazen sa slanom vodom,fontana u dvorištu. Mirno i tiho mesto udaljeno na par kilometara od Novog Sada 0695145700 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) .

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 164.800 €, 674,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Najlepšem delu Čardaka Plac 670 m2 na Top-Top Lokaciji Plac se nalazi u Građevinskoj zoni,Osunčan preko celog dana,pogodan je za Porodično stanovanje može da se gradi P+1+Pkdimenzije Placa 15 x 54 metara Može da se kupi i pripoji susedni Plac iste veličine....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.379.170 €, 656,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća na top lokaciji-Tatarsko Brdo. Lux vila Ophelija, sa predivnim pogledom na Frušku Goru i njene obronke. U osnovi kuća ima 187 m2, bez ulaganja. Ostavljena su 2 kupatila i wc da se urade po kupčevoj želji. Odlična oprema, podno i radijatorsko grejanje na gas, bežični....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.591.350 €, 656,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/sremskakamenica-tatarskobrdo/546331 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.591.350 €, 656,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 15.000 €, 642,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju građevinsko zemljište u blizini spomenika na Čegru. Plac je površine 642 m2 i pravilnog je oblika. Sa placa se pruža nezaklonjeni pogled na grad. Uknjižen je, urednog vlasništva. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Plac, Niš -....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 631,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

APSOLUTNA RETKOST U PONUDI !!! Kuća sa pogledom na grad i Dunav. Da Vas malo bliže upoznamo sa ovom fantastičnom nekretninom. Nova kuća izgradjenja 2021 godine, na fantastičnoj lokaciji. Sto se same lokacije tiče, kuća se nalazi u neposrednoj blizini Mošine vile, na glavnom putu,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 631,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude dve nove porodične kuće izgrađene na jednom placu sa izlazima na dve ulice. Pozicionirane na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje. U mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad Novi Sad i Dunav. Plac veličine....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 600,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo odličnu spratnu kuću u Sremskoj Kamenici,čvrsta gradanja,kuća ima četiri etaže, prizemlje 170m kao garaža,I sprat 190m, II sprat 135m, potkrovlje 100m. Kuća ima komplet centralno grejanje na gas.Mogućnost kupovine i placa pored od 585m. .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2023.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređena vila na Čardaku u Sremskoj Kamenici u jednom od najlepših i najluksuznijih delova Sremske Kamenice. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Extra sređena vila na Čardaku u Sremskoj Kamenici u jednom od najlepših i najluksuznijih delova Sremske Kamenice. Vila poseduje 8 spavačih soba, dva Dnevna boravka, pet kupatila.. Jedinstvena prilika za one koji hoće ovakav objekat i koji isti mogu sebi priuštiti. Vila se nalazi na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 772.500 €, 588,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Velika vila na Tatarskom brdu . Kvalitet i luksuz u jednom . +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045003 , Sremska kamenica, Tatarsko brdo . Nudimo veoma funkcionalnu , strukturno i građevinski izuzetnu vilu , sunčanoj i mirnoj ulici, u srcu Tatarskog brda . 500m2 je podeljeno na prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 750.000 €, 582,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vila od 582 m2 Po+Pr+Sp+PK , suterenskim prostorom i sa prostranim lepo uređenim dvorištem . Ograđena je visokom betonskom ogradom sa tri strane i ulaznom kapijom od kovanog gvožđa sa prednje strane sa daljinskim upravljanjem , video nadzorom, zaštićeni ste u svom intimnom prostoru....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 669.500 €, 582,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje. U mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad Novi Sad i Dunav. Plac veličine 582m2, kuća 470m2. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 885.800 €, 562,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kucu u Sremskoj Kamenici, 562m2 stambenog prostora. Od kuće napravljeno nekoliko stambenih jedinica. Za više informacija kontaktirajte našeg agenta prodaje, .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 885.800 €, 562,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna kuća sa dva ulaza, dva stana od po 281m2 sa suterenskim delom, prizemljem, spratom i zajedničkim potkrovljem. Kuća je građena veoma kvalitetnim materijalima, od pune cigle, sa sendvič zidom i odličnom izolacijom. Oprema u kući je veoma kvalitetna, od PVC-a, parketa, keramike,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 824.000 €, 562,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-kuca/sremskakamenica-tatarskobrdo/547223 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 850.000 €, 562,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna porodična kuća na mirnoj lokaciji Tatarskog brda – idealna za dve porodice! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu – prostranu kuću sa dva potpuno odvojena stana, savršeno osmišljenu za komforan porodični život u mirnom i uređenom okruženju. Kuća se prostire na 4 etaže....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 875.000 €, 550,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Tatarsko brdo - Kuća se nalazi na placu površine oko 1.120,00 m2, koji se graniči sa Institutskim parkom. Sa jedne strane imate pogled na Novi Sad, sa druge pogled na park i prirodu. Kuća koja u osnovi ima oko 220m2 je podeljena etažno na: - suteren koji se sastoji od dve garaže,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 875.500 €, 550,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EXKLUZIVNO u ponudi. Kuća na Tatarskom brdu. Kuća je građena od najkvalitetnijih materijala. Sastoji se od četiri etaže: suteren, prizemlje, prvi sprat i drugi sprat. Preko 500m2 korisne površine. Prostor koji je maksimalno iskorišćen i može se eksploatisati na razne načine. U vidu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 479)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>