• GoHome Professional
nekretnine kamenica što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • nekretnine kamenica što skuplji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što skuplji

  • Za upit "nekretnine kamenica što skuplji" pronađeno 3 597 nekretnina - prosečna cena 2.209 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 515.000 €, 164,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 164m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom od cca 150m2 sa koje se pruža pogled na Novi Sad! Liftom se dolazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 256,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetno izgrađena porodična kuća u zavučenom, mirnom za život, delu Sr.Kamenice, smeštena na prelepoj parceli površine 800m2 na kojoj je i bazen dimenzija 12x6 m, dubine 1,70m, manje košarkaško igralište, mesto za roštilj i druge vrste aktivnosti. Sama kuća je u osnovi cca 120m2,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" na uzvišenju, u srcu prirode sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad, Dunav i obronke Fruške Gore. Osnovna misao prilikom realizacije ovoga projekta je bila spoj luksuza i komfora, mira i elegancije. U okviru " MAGNOLIA GARDEN "komplexa se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 182,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je spoj najvišeg kvaliteta, modernog dizajna i lux stanovanja. Spoj odličnog dizajna, vrhunske arhitekture i tehnologije omogućio nam je da vam ponudimo luksuzne stambene objekte na Popovici, na obroncima Nacionalnog parka Fruška gora. “Smart home” useljiva kuća....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 308,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 lux kuca sa bazenima na Bockama.Prelep pogled na Dunav i grad.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 308,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad i Dunav. Put do komplexa, kao i unutar samog - asfaltiran. Jedna zaista nesvakidašnja ponuda gde se naselje sastoji od 5 izuzetnih kuća, svaka sa svojim placem na kojima je predviđen bazen. Sastoje se od....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 400,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX KUCA NA ODLIČNOJ LOKACIJI. Uknjižena na 165 m2 u prirodi ima 400 m2. Kuća se nalazi u Sremskoj Kamenici, na mirnoj lokaciji punoj zelenila. Rađena je u američkom stilu, ima prostran dnevni boravak koji izlazi na terasu koja ima prelep pogled na Novi Sad. Keramika i sanitarije....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 316,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

064/66-85-232 Luksuzno naselje, na uzvišenju, u srcu prirode sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad, Dunav i obronke Fruške Gore. Osnovna misao prilikom realizacije ovoga projekta je bila spoj luksuza i komfora, mira i elegancije. U okviru komplexa se nalazi 5. luksuznih spratnih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 404,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu, idealnu nekretninu koja zaista pruža divan osećajza uživanje. Velika stambena jedinica u funkciji tri četvorosobna stana, bez ikakvih ulaganja i na idealnoj i lepoj lokaciji. Sve je s ukusom građeno, a ono što je posebno izdvaja je prelep pogled na grad....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 250,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Sremskoj Kamenici povrsine 250m2(2222m2 plac).Fenomenalna kuća sa pogledom na ceo Novi Sad.Za više informacija pozovite vaše strucne agente prodaje. .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 250,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova luksuzna spratna kuća, izgrađena pre dve godine. Trostrano orijentisana sa prelepim pogledom na grad. Dole se nalazi dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, a gore se nalaze tri spavace sobe, kupatilo i dve krovne terase iz dve spavace sobe Kontakt telefon: 0612440951 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 316,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se fantasticne kuce,odnosno luxuzno naselje sa bazenima na Bockama.Vrlo kvalitetno i sa ukusom gradjeno.Za više informacija, pozovite! Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 318,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dobre lux kuce na Bockama.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 250,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 549905 .

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 515.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan plac za investitore u blizini kovid bolnice. Poseduje front od 35.50m2 i svu potrebnu infrastrukturu. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Struja, Voda, Kanalizacija, Gas, Telefon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu urbanu vilu, u luksuznom kopleksu. Nalazi se na samom početku Popovice, blizu svih potrebnih sadražaja za moderan život. Zgrada je završena prošle godine, nikad se nije živelo u stanu, odmah je useljivo. Uz stan dolazi 3 parking mesta, dvorište od 40m2,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu urbanu vilu, u luksuznom kopleksu. Nalazi se na samom pocetku Popovice, blizu svih potrebnih sadražaja za moderan život. Zgrada je završena prošle godine, nikad se nije živelo u stanu, odma je useljivo. Uz stan dolazi 3 parking mesta, dvorište od 40m2,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na veoma atraktivnoj lokaciji! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt: 021/2215101 i 064/8033305 Terasa.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Mir, tisina, pogled, vazduh, Nacionalni park Prijatna i kulturna okolina su ono sto krasi ovu luksuznu kuću Objekat se nalazi na Popovici, Novi Sad, 7km od centra Novog Sada. Ova kuća ima 5 soba, 4 kupatila, pomocna/tehnicka prostorija, terasa, krovna terasa, soba za nadzor, soba....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 3046691 Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak, moderna kuhinja,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 513.970 €, 181,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 504.700 €, 324,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se STAMBENO-POSLOVNA ZGRADA u tri etaže sa centralnim grejanjem na gas, na prizemlju su kancelarije i proizvodni pogon, na spratu kancelarije i deo koji može da bude i poslovni i stambeni, na potkrovlju sirovo stanje može da se uradi sta god po želji budućeg kupca. ŠIFRA 3000370....

 
 
 
  Plac, KAMENICA, 504.300 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan plac koji se nalazi na Mišeluku! Za sve informacije pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 500.030 €, 167,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3090046 - uknjižena spratna kuca na Čardaku u mirnom kraju s puno zelenila. Kuća, Sremska Kamenica - Cardak | Prodaja · 400m² · 500.000€.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 500.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

POPOVICA, 181m2, PETOSOBAN; Cena 500.000€ + 3% posrednička naknada (nije fiksno) Predstavljamo Vam prodaju petosobnog stana, koji čini jedan ceo objekat i može se posmatrati kao kuća na tri etaže. U sklopu objekta se nalazi sopstveno dvorište površine cca 200m2, ostava i ispred tri....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 500.000 €, 164,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična urbana vila na Mišeluku. Oprema vrhunskog kvaliteta i sve je građeno i opremljeno savremenim materijalima. Četvorosoban stan od ukupno 164m2 koji se nalazi na drugom spratu, veoma je ušuškan a orijentisan je trostrano sa gratis krovnom terasom od cca 150m2 sa koje se pruža....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 500.000 €, 100,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se vila Petrovaradinu na 3min kolima od centra Novog Sada na mesecnom nivou ili na duzi vremenski period od par meseci ili godina.Kuca poseduje 3.odvojene spavace sobe,3.kupatila, 2.kuhinje i apartman u gornjem delu od 50m2 ima 7 parking mesta u dvorištu zgradeIzdaje se od....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 182,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spoj najvišeg kvaliteta, modernog dizajna i lux stanovanja. Spoj odličnog dizajna, vrhunske arhitekture i tehnologije omogućio nam je da Vam ponudimo luksuzne stambene objekte na Popovici, na obroncima Nacionalnog parka Fruška gora. “Smart home” useljiva kuća sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Želite dom na prelepoj lokaciji okruženoj zelenilom i sa pogledom na obronke Fruške Gore i Grada u podnožiju. Nudimo vam možda najkvalitetniji stan koji se može kvalifikovati kao kuća zbog svog pristupa, samostalnosti, dvorišta i okruženja. Na raspolaganju vam je 181m2 životnog prostora....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 3091443 Cena nekretnine 499.000 +3% agencijske provizije. Na prodaju potpuno nova, luksuzna pametna kuća površine 181 m² na svega 7 km od centra Novog Sada sa prelepim pogledom na Dunav i Petrovaradinsku tvrđavu. Raspored prostorija je pažljivo osmišljen: u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 181,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 499.000 €, 183,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

063518546 EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE . . . .na početku Popovice useljivo na parceli od 2000m 8 pametnih kuća u nizu NASELJE ERKER PLUS POPOVICA LUX PR+ 2 +garden terasa , Bruto površine oko 250m , za kniženje 181m , terase i zeleni krov ne ulaze u kvadraturu. Prva faza je odmah useljiva,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 497.870 €, 176,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan četvorosoban stan ! Terasa.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 497.870 €, 176,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lux vila sa svim sadržajima, komplex sa svim sadržajima, dečije igralište, teretana. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje ! Kontakt telefon : 069-771-595 Terasa.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 494.400 €, 361,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam nekretninu lociranu u najlepšem delu Sremske Kamenice - Tatarsko brdo, izolovanu od gradske vreve, iz koje se pruža zavidan pogled. Kuća je građena smisleno, svaki kutak je funkcionalan i podređen uživanju koja nudi ova nekretnina. Poseduje instalacije i izgrađen....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 494.400 €, 470,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica - Popovica. Izdvajamo iz ponude porodičnu kuću na pozicioniranu na jednoj od najlepših i najekskluzivnijih lokacija za stanovanje. U mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad Novi Sad i Dunav. Plac veličine 582m2, kuća 470m2. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 494.400 €, 164,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novija gradnja, italijanska keramika, parket ekstra klase. Kuća je u funkciji 4 stana, dva 3.0 i dva 1.5, pogodna kako za život tako i za izdavanje. Poseduje 3 parking mesta kao i veliku garažu u suterenu kuće. U prirodi kuća ima 364m2, uknižena na 164m2 ostatak u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 490.000 €, 195,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od 194m2 stambenog prostora sa terasama....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 489.000 €, 145,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude luksuznu nekretninu jedinstvenih karakteristika i visokog kvaliteta opreme i gradnje. Petosoban tripleks stan na obodu Fruške gore sa prelepim pogledom na Dunav i grad. Ovaj stambeni prostor građen po principu smarthome sistema poseduje tri redovne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 466)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>