• GoHome Professional
nekretnine kamenica što skuplji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • nekretnine kamenica što skuplji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine kamenica što skuplji

  • Za upit "nekretnine kamenica što skuplji" pronađeno 3 602 nekretnina - prosečna cena 2.206 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 339.900 €, 100,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

U poznatom i moderno projektovanom kompleksu na Popovici, u mirnom okruženju Sremske Kamenice, prodaje se luksuzan dupleks stan sa prostranom terasom i pogledom koji obuhvata Dunav i čitav grad. Stambena površina iznosi 82 m², uz dodatnu terasu od 17,25 m², što ukupno daje gotovo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 339.900 €, 181,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u mirnom delu elitnog naselja! Izdvojeni od gradske buke, a na samo par minuta vožnje do centra grada, u ovom prostoru ćete naći mir, udobnost i sav komfor porodičnog stanovanja. Novija kuća, kvalitetno građena i opremljena vrhunskim materijalima. Krunu ove kuće čini....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 339.900 €, 140,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednom od najpoželjnijih i najmirnijih delova Sremske Kamenice, u naselju Čardak, prodaje se samostalna, moderno opremljena kuća ukupne površine 140 m², smeštena na placu od 9 ari, idealna za porodični život, ali i kao dugoročna investicija. Kuća je izgrađena 2004. godine i uredno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 339.900 €, 75,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, trosoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji, na Tatarskom brdu. Stan je u odličnom stanju, sa pažljivo biranim nameštajem i dodatno rađenim detaljima koji mu daju poseban kvalitet i udobnost. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daju dve terase – jedna od....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 339.900 €, 256,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000330 U naselju Popovica u Sremskoj Kamenici, duž glavnog puta, nalazi se očaravajuća kuća koja pleni svojim šarmom i funkcionalnošću. Ova nekretnina se prostire na tri etaže, ukupne površine 256 kvadratnih metara. U podrumu kuće se nalazi vinski podrumu, sala za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-467 (od ukupno 468)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.