• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 70000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 70000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 70000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 70000 eura" pronađeno 1 358 nekretnina - prosečna cena 623 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 420 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • dvorište
    • 4.sprat
    • potkrovlje
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prizemna kuća sa velikom terasom, potkrovlje se može preurediti za manji stambeni prostor. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Potreban vam je stan bez ulaganja a na sve to i da je namešten? Upravo smo takav stan dobili. Stan se nalazi u naselju Vašarište, na sedmom je spratu, zgrada ima lift. Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe. Stan se prodaje sa nameštajem.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2024.,

www.indomio.rs

Pozivamo vas da istražite jedinstvenu priliku za seoski život u idiličnom okruženju Santarovca, nedaleko od Jagodine. Imanje se proteže na čak 4 hektara predivne zemlje, pružajući obilje prostora za vaše ideje i projekte. Ovo mirno i pitomo seosko domaćinstvo idealno je za razvoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 70000 eura'
70.000 €
70.000 €
70.000 €
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno sređeno prizemlje sa 2 spavaće sobe, dnevnom i kupatilom. Sprat nezavršen, osim kupatila. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se seosko domaćinstvo koje se sastoji od glavne kuce koja je odmah useljiva i dve kuce koje su sa ulaganjima. Pored stambenih objekata imate i četiri garaže za parkiranje automobila kao i poljoprivrednih mašina. Ovoj parceli koja ima odličan položaj jer se prostire duž glavnog....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 11417,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

*moguća parcelacija na pola 11.417 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 6971,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2021.,

www.heroldo.com

Velika parcela uz glavni put idealna za gradnju poslovnog prostora, ima gradsku vodu. 6.971 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 70.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2024.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 117,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Kuća u dobrom stanju sa prelepim placem. Mogućnost zamene i za trosoban stan u Jagodini. 117 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je prostran stan u sivoj fazi, smešten na mirnoj lokaciji. Stan poseduje garažu i podrum, dok prizemlje čine dve funkcionalne prostorije. Na spratu se nalaze kupatilo i još dve prostorije. Vertikala je samo ozidana, što omogućava eventualne korekcije i prilagođavanje prostora....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2022.,

www.heroldo.com

Stan u kući. Po strukturi dvoiposoban, sa dve spavaće sobe, pravilnog rasporeda. Grejanje: Norveški radijatori Nalazi se u kući na placu od 5a koje imate na korišćenje sa ostalim stanovima. 65 m 2 2 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je kuća površine oko 160 m², smeštena na parceli od 4. 85 ari, u mirnom delu grada, sa direktnim izlazom na ulicu – idealna za porodičan život ili kombinaciju stanovanja i poslovnog prostora. Kuća je funkcionalno organizovana na dva nivoa: Prizemlje: velika zatvorena terasa....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 2734,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Parcela za izgradnju – Crvene Livade, 27 ari, mogućnost deobe Na prodaju građevinska parcela površine 27 ari, idealna za izgradnju. Nalazi se na odličnoj lokaciji u naselju Crvene Livade, uz pristup svim potrebnim priključcima (struja, voda, kanalizacija, gas u blizini). Pogodno za....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 60,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i komforan stan od 60m² + 3 terase, savršeno raspoređen za moderan život. Stan poseduje kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i čak tri terase koje prostoru daju dodatnu svetlost i osećaj širine. Uz stan dolazi i pripadajući podrum. Lokacija....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 70.000 €, 45,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savršen raspored, dve spavaće sobe! Lep stan u neposrednoj blizini Akva parka, idealan za odmor, porodicu ili poslovne ljude. Stan se nalazi u modernoj zgradi sa sopstvenim bazenom, što dodatno doprinosi udobnosti i ekskluzivnosti boravka. Lokacija: Odlična – u blizini su prodavnice,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 66.420 € na 68.880 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.880 €, 49,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 66.420 €
14.03.2026 - 68.880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 66.420 € na 68.800 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.800 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 66.420 €
23.03.2026 - 68.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², kvalitetne i sigurne gradnje. Cena: 1. 400 €/m² sa PDV-om PARKING MESTO JE UKLJUČENO....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 11417,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

*moguća parcelacija na pola .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.000 €, 11417,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*moguća parcelacija na pola Plac, Jagodina | Prodaja · 11417m² · 70.000€.

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 60.000 € na 68.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 68.000 €, 4000,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.09.2023 - 30.000 €
02.02.2024 - 60.000 €
19.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 40a, u blizini grada Jagodine, u mestu Trnava. Plac je savršenog oblika, što ga čini pogodnim za različite namene i dalji razvoj. Cena iznosi 1.700 EUR po aru, dok je u slučaju parcelacije cena 1.900 EUR po aru. Ova ponuda pruža mogućnost izbora u skladu sa....

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 68.000 €, 250,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veliko i atraktivno seosko imanje u selu Crnče, sastavljeno od više parcela – neke su povezane, neke razdvojene, ali se isključivo prodaju kao celina, što ga čini savršenim za ozbiljne investitore koji žele prostor sa raznovrsnim mogućnostima. Ključne prednosti imanja:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.000 €, 53,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, terase, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan je odmah useljiv bez ikakvog ulaganja Nova unutrašnja i spoljna stolarija,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 68.000 €, 53,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko tražite stan koji odiše toplinom doma, nalazi se u mirnom kraju, a pritom nudi funkcionalan raspored i niske mesečne troškove – ovaj stan je prava prilika za vas! Lokacija: naselje Strelište Jedno od najtraženijih i najlepših naselja za porodični život! Površina: 53m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.790 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj kompletno uređen stan se nalazi na najsavršenijoj lokaciji do samog Aqua parka. Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase sa pogledom na Aqua park. Troškovi su svedeni na minimum, stan ima sopstveni vodomer, radijatore na struju, klimu.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno namešten stan površine 49m², u prizemlju sa zasebnim ulazom, u neposrednoj blizini Akva parka. Stan je izuzetno funkcionalan, svetao i prijatan za boravak. Idealan je za život starijih osoba – bez stepenica, lako dostupan, mirno okruženje. Odličan raspored prostorija,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.500 €, 49,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kompletno namešten jednosoban stan kod Akva parka. Sastoji se od jedne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika i kupatila. Sopstveni ulaz, kalorimetar, prelepo okruženje. 49 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 75 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal na ekstra lokaciji, 42m2 +33m2 magacinskog prostora. 064/8-312 -063 ... Prikaži broj 065/8-222 -441 ... Prikaži broj 035/8-222 -441 ... Prikaži broj Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 75m² · 67.500€.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

-montažni objekat trajnog karaktera 84 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-montažni objekat trajnog karaktera .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-montažni objekat trajnog karaktera Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 84m² · 67.200€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.224 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2024.,

www.heroldo.com

Mogućnost parcelisanja zemljišta površine 1ha 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 70.224 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mogućnost parcelisanja zemljišta površine 1ha Plac, Jagodina | Prodaja · 70.224€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. 140 m 2 5 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. Kuća, Jagodina | Prodaja · 140m² · 67.000€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 67.000 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 56m2 + dve terase u centru grada u mirnom delu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe i dve terase. Drvena i PVC stolarija, vodomer, centralno grejanje, klima uređaj. Stan poseduje i pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.700 €, 46,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVI STAN U IZGRADNJI – KVALITETNA GRADNJA SA POVRAĆAJEM PDV-a U izgradnji, završetak radova – juni 2026. Način kupovine: Avans 50 % Ostatak po dogovoru Mogućnost keš plaćanja uz korekciju cene Kvalitetna gradnja: 10 cm stiropor izolacija, PVC stolarija (petokomorna) Grejanje: Individualni....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 60.000 € na 68.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 68.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 60.000 €
24.04.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.420 €, 49,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 63m2 u centru grada na mirnoj lokaciji u zgradi bez lifra, novije gradnje. Od prostorija poseduje ulazni hodnik iz kog se ulazi u sve prostorije, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i terasu. Prednosti stana su odlična....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 66.000 €, 151,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Nova kuca blizu grada, tri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, gradska voda, struja. Plac ima 5,3 ara i mogućnost kupovine još zemljišta. Grejanje je na struju. U blizini se nalaze, škola, dom, crkva, prodavnica. Za više informacija nazovite na 063322300 i 063322400! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 374)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>