• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 70000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 70000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 70000 eura 100 m2

  • Za upit "nekretnine jagodina do 70000 eura 100 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 355 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 66000 eura (malo jeftiniji)
    • 73000 eura (malo skuplji)
    • do 300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • pogodan
    • 1.sprat
    • dvorište
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, JAGODINA, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Ukupna površina: 100 m² Prizemlje: 53 m² Sprat: 47 m² Opis: Izvanredan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji u centru grada. Lokal je podeljen na dve etaže, sa 53 m² u prizemlju i 47 m² na spratu, pružajući ukupno 100 m² korisnog prostora. Karakteristike lokala: Prostrano i svetlo....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 100,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru priliku za kupovinu po primamljivoj ceni. Kuća je prazna, što budućem vlasniku omogućava brzo useljenje ili prilagođavanje prostora sopstvenim....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost, u njoj su očuvane sve vitalne funkcije objekta,očuvano autentično Srpsko ognjište , restauracija krova je uradjena u skorije vreme,temelj kuće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 70000 eura 100 m2'
32.000 €
25.000 €
16.500 €
  Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 100,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ova kuća je budući dom koji čeka da bude pretvoren u vašu savršenu oazu! Osnovu kuće, dimenzije: 100m2 Ova nezavršena kuća na 10 ari placa nudi vam osnovu za kreiranje vašeg idealnog doma sa velikim potencijalom! Unutra ćete naći prostrani dnevni boravak, dve velike spavaće sobe,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2022.,

www.heroldo.com

Na placu su dva objekta od kojih je hala oko 100m2 i ima još jedan objekat koji je u nivou 40m2. Ima trofaznu struju, i dve pumpe. Gas i kanalizacija do placa. Trenutno je hala, ali može da se adaptira u stambeni prostor. 100 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Farma, JAGODINA, 32.000 €, 96,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo u Kočinom selu na lokaciji preko puta autoputa. Na parceli od skoro 35ari se nalaze dve kuće i tri pomoćna objekta ( koš, garaža) Glavna kuća se satoji od predsoblja, tri sobe i zatvorene terase. Pomoćna kuća se sastoji iz dve prostorije, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 16.500 €, 95,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.heroldo.com

U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena je na prostranom placu od 7, 37 ari, savršena za sve koji sanjaju o bekstvu od svakodnevnog stresa. Okružena netaknutom prirodom, vikendica pruža....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 22.000 €, 105,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova vikendica pruža očaravajući pogled na planinu Rtanj, kao i na Crni Vrh i Juhor. Vikendica ima površinu od 105m² i nalazi se na placu od 11,....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 16.500 €, 95,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena je na prostranom placu od 7,37 ari, savršena za sve koji sanjaju o bekstvu od svakodnevnog stresa. Okružena netaknutom prirodom, vikendica pruža....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 22.000 €, 105,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Oaza Mira je savršen izbor za sve koji žele pobjeći od gradske gužve i u potpunosti se opustiti u prirodi. Smeštena na vrhu Đurđevog Brda, ova vikendica pruža očaravajući pogled na planinu Rtanj, kao i na Crni Vrh i Juhor. Vikendica ima površinu od 105m² i nalazi se na placu od 11,35....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 29.000 € na 28.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 28.000 €, 95,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.07.2025 - 40.000 €
25.07.2025 - 35.000 €
12.12.2025 - 30.000 €
01.03.2026 - 29.000 €
17.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikend kuća površine 90m², u dva nivoa, sa zatečenim nameštajem. Ozakonjena, spremna za useljenje i uživanje. Objaket je ozakonjen. Površina parcele je 6 ari. Cena: 28.000€. Moguća korekcija cene. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 26.000 €, 108,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dva objekta,oba legalizovana.Novija kuća završena 1987.g.ima u donjem delu spavaću sobu,dnevni sa kuhinjom i kupatilo,a u potkrovlju dve spavaće sobe.Dole parket,gore brodski pod,drvena stolarija,fasada,nema izolaciju.Stara kuća je u produžetku nove,ima samo sobu i kupatilo,zahteva....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 91,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2, 26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji. Tavan - spoljne stepenice 91 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 54.500 €, 109,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

SAMO U HEROLDU! Izdaje se poslovni prostor od 109m2 u širem centru grada. Poseduje mokri čvor, magacinski deo, izlog i reklamni pano. Dosadašnja namena je bila velikoprodaja pića. Idealan je za trgovinu, kancelarijski prostor i ostale delatnosti. Vlasnik će okrečiti lokal pre useljenja.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)

<< <1> >>