• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 49000 eura interfon pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 49000 eura interfon pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 49000 eura interfon pala cena što skuplji

  • Za upit "nekretnine jagodina do 49000 eura interfon pala cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 30.000 €
12.04.2023 - 28.000 €
30.11.2025 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.500 € na 53.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 53.500 €, 47,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.500 €
01.05.2026 - 53.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u mirnom naselju Strelista, koje nudi obilje sadržaja poput škole, velikog marketa, pijace i vrtića. Ovaj stan je idealan za pojedince ili mlade parove koji traže udoban dom sa svim potrebnim pogodnostima u blizini. Stan je u izvornom stanju, ali dosta očuvan. Od prostiorija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 54.000 € na 52.500 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 52.500 €, 36,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 54.000 €
19.02.2026 - 52.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju izuzetno atraktivna garsonjera površine 36 m², smeštena u luksuznoj i savremeno projektovanoj zgradi sa bazenom na raspolaganju stanarima. Stan je kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom, pažljivo biranim do poslednjeg detalja, i spreman za useljenje bez ikakvih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 53.000 € na 51.500 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.03.2026 - 53.000 €
24.03.2026 - 51.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalna i lepo uređena garsonjera koja svojim rasporedom maksimalno koristi svaki kvadrat. Prostor je svetao i prijatan, sa izlazom na terasu koja pruža dodatni komfor za svakodnevni boravak. Stan se prodaje potpuno namešten, što budućem kupcu omogućava brzo i lako....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 52.000 € na 46.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 46.000 €, 50,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2025 - 50.000 €
27.09.2025 - 65.000 €
09.10.2025 - 55.000 €
24.02.2026 - 52.000 €
24.03.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija za izdavanje! Dvostrano orijentisan – sa jedne strane pogled na crkvu, a sa druge na centar grada, što pruža puno prirodne svetlosti i prijatan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. Plac, Jagodina | Prodaja · 3972m² · 45.000€.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se atraktivan plac u jednom od najtraženijih delova Jagodine – Đurđevom brdu! Idealna pozicija za izgradnju vikendice. Plac se nalazi u mirnom okruženju sa prelepim pogledom i brzom vezom sa centrom grada. Odlična prilika za sve koji žele spoj prirode, mira i urbanog života!....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina do 49000 eura pala cena što skuplji (65)
  • nekretnine jagodina do 49000 eura interfon što skuplji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>