• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 49000 eura interfon pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 49000 eura interfon pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 49000 eura interfon pala cena

  • Za upit "nekretnine jagodina do 49000 eura interfon pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.07.2023 - 28.000 €
30.11.2025 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 360,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 50.000 €
29.04.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostorna kuća sa renoviranim prizemljem, dok gornji sprat čeka vašu adaptaciju. Domaćinstvo ima više soba, dva kupatila, veliku dnevnu sobu, ostavu, podrum i terase, što pruža idealan prostor za porodični život ili poslovne ideje. Karakteristike nekretnine: Kuća površine....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 50.000 € na 49.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 49.000 €, 48,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 52.000 €
05.04.2026 - 50.000 €
08.05.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je funkcionalan jednosoban stan smešten na odličnoj lokaciji koja pruža savršen balans između mirnog okruženja i brze povezanosti sa gradom. Blizina auto-puta omogućava lako kretanje, dok se ispred zgrade nalazi park za decu, kao i market za svakodnevne potrebe. Parking mesto....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 52.000 € na 46.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 46.000 €, 50,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 50.000 €
28.09.2025 - 65.000 €
10.10.2025 - 55.000 €
27.02.2026 - 52.000 €
25.03.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija za izdavanje! Dvostrano orijentisan – sa jedne strane pogled na crkvu, a sa druge na centar grada, što pruža puno prirodne svetlosti i prijatan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. Plac, Jagodina | Prodaja · 3972m² · 45.000€.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 42.000 € na 40.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 40.000 €, 43,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 43.000 €
10.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nekretnine jagodina do 49000 eura pala cena (67)
  • nekretnine jagodina do 49000 eura interfon (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>