• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 49000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • nekretnine jagodina do 49000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 49000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 49000 eura" pronađeno 953 nekretnina - prosečna cena 468 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 28.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se parcela u Ribaru površine 28, 5a. njiva 2. klase, zemljište u građevinskom području 28,50 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u Ribaru, površine 47a. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 28.200€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prostrana parcela za gradnju kuće u manje bučnom naselju Jagodine .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom .

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 27.000 €, 18,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.heroldo.com

LOKAL NA ODLIČNOJ LOKACIJI – IDEALAN ZA VIŠE VRSTA DELATNOSTI! Na prodaju lokal uknjižen u vlasništvu 1/1, smešten u neposrednoj blizini bolnice – idealna pozicija za poslovanje! Višenamenski prostor – pogodan za ordinaciju, apoteku, laboratoriju, salon, butik, kancelariju, i druge....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Lep,četvrtast plac uz glavni put za Bukovče. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.heroldo.com

Lep, četvrtast plac uz glavni put za Bukovče. 1.100 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 27.000 €, 65,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica u izgradnji sa priključcima na gradsku infrastrukturu Započeta vikendica na prodaju, površine 62m², sa placem od 7,18 ari i izlazom na reku Moravu. Objektu je obezbeđena trofazna struja i gradska voda, što pruža sve potrebne komforne uslove. Savršen je za sve koji žele da....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 4500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prostrana parcela za gradnju kuće u manje bučnom naselju Jagodine Plac, Jagodina | Prodaja · 4500m² · 27.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep,četvrtast plac uz glavni put za Bukovče. Plac, Jagodina - Bukovče | Prodaja · 1100m² · 27.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 27.000 €, 62,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac sa objektom od 62m2, površine 17,3 ara koji se nalazi u samom centru sela. Idealno kod ovog placa je sto je uz asfalt i izlazi na dve ulice, takođe pored placa je prošao gas i gradska voda. Ukoliko se odlučite za izgradnju nove kuće, možete iskoristiti postojeće temelje stare....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele ukupne površine 45 ari u građevinskom području. Idealne za izgradnju kuće, vikendice, poslovne hale i drugih objekata po želji. Gradska voda prošla kroz selo, struja blizu placa. Može prodaja i svake parcele posebno. 45 a 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 28.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju plac površine 16, 06 ari u selu Vinorača, na izuzetnoj lokaciji uz sam asfaltni put! Plac je kompletno ograđen, a betoniran deo od ulaza prema unutrašnjosti, površine čak 400 m², pruža savršenu osnovu za parking, pristup ili buduću gradnju. ✅ Pored samog placa prolaze struja,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 28.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Stan je sa svom pratecom dokumetacijom uredno uknjizen zaveden. Poseduje podrumsku prosoriju velicine [telefon] . [telefon] m [telefon] Stan je na [telefon] spratu ima centralno grejanje i poseban vodomer. [telefon] whatsapp ili viber .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 16,06 ari u selu Vinorača, na izuzetnoj lokaciji uz sam asfaltni put! Plac je kompletno ograđen, a betoniran deo od ulaza prema unutrašnjosti, površine čak 400 m², pruža savršenu osnovu za parking, pristup ili buduću gradnju. ✅ Pored samog placa prolaze struja,....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.828 €, 22,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.828 €, 21,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Može kompezacija za stan 69 a 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.600 €, 6900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Može kompezacija za stan .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 28.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.heroldo.com

035/8222-441 064/831-20-61 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 26.000 €, 108,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Dva objekta, oba legalizovana. Novija kuća završena 1987. g. ima u donjem delu spavaću sobu, dnevni sa kuhinjom i kupatilo, a u potkrovlju dve spavaće sobe. Dole parket, gore brodski pod, drvena stolarija, fasada, nema izolaciju. Stara kuća je u produžetku nove, ima samo sobu i kupatilo,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 2620,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trnavi površine 26,2a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 3122m² · 26.000€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 900,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 9a u mestu Voljavče kod Jagodine. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.767 €, 25767,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljite u Međureču površine 257,67a. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.600 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Može kompezacija za stan Plac, Jagodina | Prodaja · 27.600€.

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 21,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 25.112 €, 20,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.100 €, 820,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinsko zemljište na lokaciji koja je u fazi razvoja i ima plan za formiranje modernog, manjeg prigradskog naselja. Ova pozicija predstavlja odličnu priliku kako za izgradnju porodičnog doma, tako i za dugoročnu investiciju. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pravilnog....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 3750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.heroldo.com

*bunar na placu *priključak za monofaznu struju *odlična za izgradnju kuće sa voćnjakom, za beg iz grada 3.750 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 45,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.heroldo.com

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate prema sopstvenim željama i potrebama. Kvadratura stana je 45m², a sastoji se od tri prostrane prostorije. Ova nekretnina je savršena....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 96,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nezavršena kuća u Trnavi, po ceni od 25.000 €. Kuća ima ukupnu površinu od 96 m², smeštena je na placu od 343 m², sa urednim prilazom i asfaltnim putem. Svi priključci (struja, voda, kanalizacija) dovedeni su do kuće. Objekat poseduje garažu i pomoćnu prostoriju u prizemlju.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak u punom rodu koji ima sistem kap po kap, od voćaka ima jabuka, šljiva, kruška, kajsija. 80 m 2 1.5 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 4350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac od 43,5 ari na ulazu u Rakitovo. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 2500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Parcela do glavnog asfaltnog puta u Trnavi. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 25.000 €, 32,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Retko u ponudi. Na Planini Crni Vrh, nalazi se vikendica površine 32m2 na 60, 34a placa. kompletan plac je dubinski očišćen od korova do dubine 70cm. Plac je ograđen kvalitetnom ogradom. Bunar dubine 40 metara sa čistom planinskom vodom ali je bez obzira na sve prodavac ugradio filtere....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 882,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Plac odličan za izgradnju porodično stambenog objekta. Uz asfaltni put u širini od 25 metara. Sa placa se pruža prelep pogled na grad. Dozvoljena gradnja. Ima uslova za priključenje na struju, gas, gradsku kanalizaciju, gradsku vodu. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.000 €, 2469,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 24.69a . Plac je u gradsko građevinsko zemljište i pored placa postoje priključći . Nazovite nas i zakažite razgledanje. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 .