• GoHome Professional
nekretnine jagodina do 46000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine jagodina do 46000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine jagodina do 46000 eura

  • Za upit "nekretnine jagodina do 46000 eura" pronađeno 923 nekretnina - prosečna cena 451 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 400 m2
    • do 500 m2
    • 500 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 500 m2
    • 600 m2
  •  Po ceni
    • 43000 eura (malo jeftiniji)
    • 48000 eura (malo skuplji)
    • do 30 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • luksuzan
    • podrum
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, JAGODINA, 45.367 €, 106200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju deset ipo hektara u ataru sela Miloševo .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni asfaltni put u širini od 35 m. Udaljenost od centra Jagodina je 2,5 km, udaljenost....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Stan se sastoji iz dve odvojene sobe, hodnika i kupatila. Jedna soba je sa kuhinjom i trpezarijom dok je druga spavaća soba. Nalazi se u prizemlju zgrade. Podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Grejanje je na TA peć, stan poseduje podrum. Prodaje se kompletno namešten. Zgrada....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine jagodina do 46000 eura'
45.000 €
45.000 €
45.000 €
  Kuća, JAGODINA, 45.000 €, 280,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

* 1 kuća sa 2 ulaza * Monofazna struja *2 sobe, kuhinja, kupatilo i terasa i na drugom ulazu mali hodnik, na spratu dve sobe soba i kupatilo. * Ploča .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 49,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

lep dvosoban stan pov.49 m2 na 2 spratu ,terasa ,sopstveni kotao , PVC stolarija , interfon , parking mesto , u blizini suda u Jagodini ,.mirna ulica sa malo kolskog saobraćaja .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 52.000 € na 46.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 46.000 €, 50,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 50.000 €
28.09.2025 - 65.000 €
10.10.2025 - 55.000 €
27.02.2026 - 52.000 €
25.03.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija za izdavanje! Dvostrano orijentisan – sa jedne strane pogled na crkvu, a sa druge na centar grada, što pruža puno prirodne svetlosti i prijatan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 46.000 €, 56,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Stan se sastoji iz trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, hodnika, kupatila i terase. Stan ima i pripadajući podrum. Stolarija je jednim delom zamenjena pa je postavljena . Pvc stolarija. U cenu stana ostaju sve stvari osim ličnih. NAŠA PREPORUKA 56 m 2 2 1....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 46.000 €, 1550,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 15.5a na Štipljanskom putu do asfalta za izgradnju porodične kuće. Zemljište je u građevinskom području, plac je očišćen. Sve priključci su do placa. Retko u ponudi! Naša preporuka! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.heroldo.com

Tražite stan koji možete urediti po svom, bez kompromisa i tuđih ideja? Ovo je prostor koji vam daje potpunu slobodu. Stan površine 52 m² nalazi se u izvornom stanju — što znači da niste platili tuđu adaptaciju, tuđe pločice ni tuđi ukus. Ovđe kreirate vlastiti stil, ritam i atmosferu.....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 34.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. Plac, Jagodina | Prodaja · 3334m² · 45.000€.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.07.2023 - 28.000 €
30.11.2025 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 42,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije osobe, tako i za studente, zbog svoje funkcionalnosti i mirnog okruženja. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, prostrana spavaća soba,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

veza je 7806 sifra , moze da se proda kao jedna velika ili pola parcele od 35 ari Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. Plac, Jagodina | Prodaja · 3972m² · 45.000€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČNA PRILIKA – NAMEŠTEN STAN KOD AKVA PARKA ! Na prodaju moderan, manji jednosoban stan u vrhunskom stanju, smešten u popularnom kompleksu Wing, u neposrednoj blizini Akva parka. Savršen izbor za život ili investiciju! Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje ili izdavanje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 45.000 €, 37,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan jednosoban stan površine 37 m², u širem centru grada. Stan je praktično organizovan i pogodan za život ili kao investicija. Raspored prostorija: -Dnevna soba sa kuhinjom -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa Stan je uredan i dobro održavan, sa rasporedom koji....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.367 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju deset ipo hektara u ataru sela Miloševo Plac, Jagodina - Miloševo | Prodaja · 45.367€.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.367 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju deset ipo hektara u ataru sela Miloševo 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće na potpuno ravnom terenu, ima privatni put kojim se dolazi od asfaltnog puta do samom placa u širini od 5 metara. Sa placa se pruža prelep pogled na grad. Dozvoljena gradnja. Ima uslova za priključenje na struju, gas, gradsku kanalizaciju,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2024.,

www.heroldo.com

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni asfaltni put u širini od 35 m. Udaljenost od centra Jagodina je 2, 5 km, udaljenost....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se atraktivan plac u jednom od najtraženijih delova Jagodine – Đurđevom brdu! Idealna pozicija za izgradnju vikendice. Plac se nalazi u mirnom okruženju sa prelepim pogledom i brzom vezom sa centrom grada. Odlična prilika za sve koji žele spoj prirode, mira i urbanog života!....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 47,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.heroldo.com

Ovaj komforan stan se nalazi u mirnoj ulici u zgradi koja je završena 2010 godine. Stan se sastoji iz hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom. Iz obe sobe se izlaiz na veliku terasu koja ima pogled na ceo grad. Na podovima je keramika, stolarija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 44.000 €, 72,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.heroldo.com

Kuća se nalazi u selu Majur na 2 km od Jagodine . Ima izlaz na dve ullice, domaćinstvo se prostire na placu od 20, 39 ari. Kuća je uknjižena na 72m2 , sa dodatom letnjom kuhinjom i balkonskom terasom , ukupne površine u bruto kvadraturi oko 96m2. Kuća je prizemna sastoji se od većeg....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 44.000 €, 14200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Lep četvrtast voćnjak (kruška) u funkciji, star je 10 godina. Ima špalirski sistem za navodnjavanje, ograđen. Ima asfaltni prilaz. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m², odmah useljiv stan pruža maksimalno iskorišćen prostor i savremen način života. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 26,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 26 m², smeštena u kvalitetnoj zgradi Crnjanski. Ako tražiš stan koji je lak za održavanje, odličan za izdavanje ili savršen kao prvi stan, ovo je prava stvar. Lokacija govori sama za sebe – mirno okruženje, a sve nadohvat ruke.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 43.500 €, 43,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom koja može biti i fizički odvojena, spavaće sobe, kupatila. Grejanje je na sopstveni kotao na gas, računi minimalni. Stan se nalazi u novijoj zgradi. U cenu ulaze kuhinjski elementi bez tehnike. Moguća kupovina na kredit. Naša preporuka.....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 44.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep četvrtast voćnjak (kruška) u funkciji, star je 10 godina. Ima špalirski sistem za navodnjavanje, ograđen. Ima asfaltni prilaz. Plac, Jagodina - Končarevo | Prodaja · 44.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 43.000 €, 83,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. 83 m 2 4 1 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 43.000 €, 83,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća u izgradnji, deo sprata je sređen, nema struju, nema vodu. Kuća, Jagodina - Končarevo | Prodaja · 83m² · 43.000€.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 42.660 €, 31,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.400 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Lepa parcela u industrijskoj zoni. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 42.240 €, 30,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće, tako i za vikendicu za beg od gradske gužve. Prednosti lokacije: Plac se, zbog svoje širine, može izparcelisati na dva manja Na samom placu se....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 42.240 €, 30,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 42.000 €, 8400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Dobar plac za kuću ili neku halu koja ne bi smetala komšiluku, jer su okolo kuće. Može i da se parceliše. Gradska voda, struja, gas sve do placa 8.400 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 42.000 €, 20,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

Vikendica na 3,412 hektara zemlje. Objekat ima 32m2. Mogucnosti su velike, pogledajte! .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 43.000 € na 42.000 € dana 02.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 43,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 43.000 €
02.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan jednosoban stan površine 43 m², smešten u mirnom delu grada, koji pruža savršen balans između tišine i dobre povezanosti sa svim važnim sadržajima. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom, izdvojene spavaće sobe, hodnika, kupatila,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 44.000 € na 42.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 42.000 €, 37,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 45.000 €
01.05.2026 - 44.000 €
10.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manji jednosoban stan na prvom spratu, sa terasom od 4m2 i dobrim rasporedom koji omogućava maksimalno iskorišćenje prostora. Nekretnina je za renoviranje, ali upravo tu leži njena prava vrednost – mogućnost da je prilagodite sebi ili pretvorite u odličnu investiciju. Bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 42.000 €, 28,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal površine 28 m², smešten na izuzetno prometnoj lokaciji u neposrednoj blizini Akva parka. Zbog svoje pozicije, lokal je vidljiv i pristupačan, što ga čini idealnim za različite vrste delatnosti – od maloprodaje i uslužnih delatnosti do kancelarije ili malog ugostiteljskog....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 42.000 €, 20,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vikendica na 3,412 hektara zemlje. Objekat ima 32m2. Mogucnosti su velike, pogledajte! Apartman, Jagodina - Lozovik | Prodaja · 20m² · 42.000€.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 419)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>