• GoHome Professional
nekretnine Pantelej NIŠ useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine Pantelej NIŠ useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Pantelej NIŠ useljiv

  • Za upit "nekretnine pantelej niš useljiv" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 1.394 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • lođa
    • uknjižen
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.050 €, 89,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan smešten u mirnom delu Čalija, idealan za uživanje u kvalitetnom porodičnom životu. Ovaj komforan stan površine 89m2 nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini lako dostupnim. Prostorije su pažljivo raspoređene i obezbeđuju funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.400 €, 62,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, stan strukture 3 soban, povrsine 62m2 na 1. spratu, useljiv, Studenicka ulica. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva liftom. Na podu je banbusov parket, pvc stolarija, ariston bojleri u kupatilu, invertna klima. Projektovani....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 280.000 €, 410,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična stambeno poslovna kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji na Panteleju, između Somborskog Bulevara i Knjaževačke ulice. Udaljena par minuta hoda od osnovne škole, a nadomak brojnih marketa, pošte, vrtića, autobuskog stajališta. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pantelej niš useljiv'
110.300 €
150.000 €
90.730 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 118.000 €, 40,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno (elektrokotao), što obezbeđuje visok komfor i niže....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 270.000 €, 300,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Čalijama. Sastoji se iz dve etaže suturen plus pr. Ukupna površina ovog poslovnog prostora je 300m2 i može se izdavati i kao nenamešten. Idealan je za programerske kompanije, IT kompanije i sl. U sklopu poslovnog prostora je i parking koji se nalazi ispred....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini su hoteli, ambulanta, škola, vrtić. Stan je uknjižene kvadrature 104m2, po strukturi troiposoban. Nalazi se u manjem stambenom objektu, na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima dva bešumna lifta. Stan je dvoiposobne strukture i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na lođu, dve prostrane,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 76,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u prizemlju kuće površine 76 m2 koji se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Na podu je laminat, stolarija je drvena. Sama kuća je nedovršena, odrađena je spoljna izolacija ali je potrebno odraditi fasadu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.700 €, 79,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 74, stvarne 79 m2. Stan se nalazi u polu-suturenu zgrade sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodinka, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe koja izlazi na terasu, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima ugrađeno etažno grejanje sa kotlom i....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300.000 €
20.03.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.500 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 310.000 €, 290,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54 ara. Sve etaže su identične i sastoje se od ulaznog hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje sa, dnevnom sobom koja ima izlaz na veliku terasu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 76,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.000 €, 53,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, useljiv, u zgradi po+pr+3, na Panteleju. Stan je površine 54 m2 , sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentacija stana je jug-zapad. Stolarija je izrađena od PVC profila. Podna obloga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 121.200 €, 88,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105223, PR/III, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 4, mogućnost proširenja. Predstavljamo stan u prizemlju nove zgrade na 10m od Sombroskog bulevara.Stan je po strukturi trosoban.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>