• GoHome Professional
nekretnine Pantelej NIŠ bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine Pantelej NIŠ bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Pantelej NIŠ bazen

  • Za upit "nekretnine pantelej niš bazen" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 1.096 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 260 m2
    • 320 m2
  •  Po ceni
    • do 99000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak svih vitalnih ustanova, šoping zone, OŠ, vrtića, pijace. Vila je u osnovi 161m2, uknjižene površine 332m2, spratnosti podrum, visoko prizemlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 195.700 €, 260,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Ovde je sve urađeno baš kako treba, od kvaliteta gradnje, odabira lokacije, uređenosti....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pantelej niš bazen'
412.000 €
195.000 €
179.000 €
  Plac, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 264,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna vila na Viniku, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 958m2, kompletno ograđen sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 267m2, prizemlje i sprat,151m2 u osnovi, pomoćni objekat sa garažama oko 150m2, prizemlje i sprat, 54m2....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 315.000 €, 267,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, moderna vila na Viniku, udaljena 2km od Pantelejske crkve. Nalazi se na placu od 9.58ari koji je ceo ogradjen i na kome se nalazi i bazen površine oko 20m2. Kuća se vodi u izgradnji, novijeg je datuma i u pitanju je spratna kuća. U donjem delu kuće nalazi se ulazni....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je plac u Donjoj Vrežini. Plac je površine 605m2 i nalazi se na dobroj lokaciji u blizini Vrežinskog bazena. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>