• GoHome Professional
luksuzan do 95000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • luksuzan do 95000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan do 95000 eura

  • Za upit "luksuzan do 95000 eura" pronađeno 1 046 nekretnina - prosečna cena 1.697 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • renovirano
    • uknjižen
    • centralno grejanje
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ALEKSANDROVAC, 96.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2025.,

www.klikdooglasa.com

Aleksandrovac (Žabari) – Porodična kuća 130 m2 + letnja kuhinja + 10 ari placa – lux mir i prostor! .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.870 €, 36,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 82.150 € na 86.800 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 86.800 €, 31,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 82.150 €
13.03.2026 - 86.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126972, I/VI. *SATELIT LUX* 31 m2 SA PDV - NOVA LOKACIJA sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Centralno grejanje. Kupovina garaznog mesta, u nivou ispod zgrade. Stan je izuzetno osunčan i svetao.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 88.350 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem nov, lux, kompletno opremljen novim namestajem i tehnikom, neuseljen stan u zgradi koja je zavrsena krajem prosle godine.Stan poseduje dnevnu sobu sa izlazom na prostranu terasu, kuhinju, 2 spavace sobe i kupatilo.U stanu je podno grejanje, CG sa kalorimetrom.Sigurnosna vrata,izuzetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 26,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 27,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 39,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux! 500m od centra Zlatibora — investicija na vrhunskoj lokaciji! U neposrednoj blizini hotela Bor. Stan je namešten i odlično opremljen, budući kupac dobija kompletno zaokruženu ponudu i, ukoliko želi, može ga odmah koristiti i kao investicionu nekretninu. Prednosti: ** Dodatna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada +++ Agencijska oznaka stana 9117170. Novi Sad, centar, 86m2. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban duplex stan u centru grada Agencijska oznaka stana 9189834. Novi Sad, centar, 86m2. Oglašavamo izdavanje lux duplex stan u samom centru grada. Donja etaža poseduje dnevni boravak sa trpezarijim i kuhinjom. Na gornjoj etaži (galerija) su dve spavaće sobe i kupatilo, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, luksuzno renoviran četvorosoban stan od 86m² na odličnoj lokaciji na Banovom brdu, u ulici Olivere Marković, nadomak Košutnjaka. Ovaj stan pruža savršen balans između urbanog života i prirodnog okruženja, idealan za one koji žele mir, komfor i kvalitetno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.980 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 96.525 €, 65,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2023.,

www.indomio.rs

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Link za sajt: https://marmil.co.rs/ponuda-stanova.php Stan broj 36 na povučenom spratu-1.350€ + PDV. U cenu je uključen PDV. Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 85.800 €, 39,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.750 €, 37,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.704 €, 36,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 85.500 €, 30,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126516, I/VII, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* - 30 m2 SA PDV, NOVA LOKACIJA u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Okrenuta ka dvoristu.. Stan sa terasom bice opremljen interfonom, sigurnosnim kamerama, centralnim grejanjem. Vrhunska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 85.500 €, 57,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na svega par minuta od KNEZ MIHAILOVE ULICE I OBILIĆEVOG VENCA. Kompletno renoviran luksuzan stan, od ukupno 65 m2. Nalazi se u kvalitetnoj i lepo održavanoj zgradi na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom stan ima veliku spavaću sobu sa ugradnim garderoberom, prostranu i lepo osvetljenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.399 €, 26,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.399 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz i spavaca soba.Sprat zaseban ulaz.Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Prodaje se četvorosoban lux stan, nalazi se na Paliluli, kod pijace i rampe, ima površinu od 85m2 + terasa i nalazi se na III spratu, ima CG, podrum, PVC stolariju, parket, telefon, KTV, NET, urednu i kompletnu dokumentaciju, cena stana je 85.000 E. .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Grand Residence je koncipiran tako da sve potreben luksuznog odmora u mirnom delu Zlatibora možete zadovoljiti na jednom mestu. Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće Vašem odmoru pravi smisao. Ugostiteljska, Zlatibor, Srbija ; Zlatibor, Centar, Ugostiteljska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte savršenstvo života na planini u našem prefinjenom apartmanu u srcu Zlatibora, smeštenom u prestižnom kompleksu Zlatiborske terase. Ovaj moderni apartman, površine 34m2, sagrađen je nedavno i nudi vrhunski smeštaj uz sve potrebne sadržaje za udoban boravak. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Grand Residence je koncipiran tako da sve potreben luksuznog odmora u mirnom delu Zlatibora možete zadovoljiti na jednom mestu. Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće Vašem odmoru pravi smisao. U sklopu našeg kompleksa nalazi se recepcija sa kompletnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Zlatibora..Ul.  Miladina Pećinara, Lux nov uknjižen apartman 37 m2 kompletno namešten U ponudi izuzetno lep, komforan apartman sa terasom, potpuno nov, stilski i enterijerski prelepo osmišljen.. Apartman je odlična investicija obzirom na enterijer,strukturu i lokaciju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA LUKSUZAN STAN 41m U KAPIJAMA ZLATIBORA U ponudi je nov, luksuzan stan od 41m, smešten na drugom spratu ekskluzivnog kompleksa Kapije Zlatibora, koji se nalazi u jednom od najatraktivnijih delova Zlatibora. Savršen spoj elegancije, komfora i kvaliteta Opis nekretnine: Struktura:....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Stan, NOVI PAZAR, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u novogradnji – Novi Pazar Prodaje se moderan stan površine 54 m² u vrhunskoj novogradnji, smešten na 6. spratu (od ukupno 9) zgrade sa liftom, u mirnom, ali dobro povezanom delu Novog Pazara. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 144,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana, luksuzno opremljena, prostrana kuća na selu, na placu od 2089m2, koji izlazi na reku. Sastoji se od: predsoblja, 3 sobe u nizu, kuhinje sa trpezarijom, dva kupatila, velike verande koja ima funkciju dnevne sobe i trpezarije. Iz hodnika se ulazi u centralnu sobu, kuhinju....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Lux apartman, komplet namesten, interni alarmni sistem i kamera, alu roletne, komarnici, samostojeci kamin, tv u dnevnoj i spavacoj sobi. Velika spavaca soba sa bracnim i singl krevetom, rezerna posteljina, peskiri Drvena garnitura na terasi sa koje puca nesvakidasnji poglednosaci....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.900 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, SENTA, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na lokaciji Bulevar Evrope, zgrada uvučena u odnosu na Bulevar, stan je dvorišno orjentisan. LUX-uzna zgrada, vrhunski kvalitet gradnje i prelep izgled samog objekta. Prostran dnevni boravak, vrlo svetao stan orjentisan prema jugoistoku. Kompletan namešten. Za više informacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 488)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>