• GoHome Professional
luksuzan do 95000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • luksuzan do 95000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - luksuzan do 95000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "luksuzan do 95000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 47 nekretnina - prosečna cena 1.088 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VINIK, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-novogradnja(Pantelej)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026cena sa pdv-omKvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja stana u strogom centru Niške Banje(Niška Banja)(Stan - Dvosobna Struktura)Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'luksuzan do 95000 eura zadnjih 7 dana'
88.000 €
88.000 €
85.000 €
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2. 0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Valjevo, Divčibare - Žike Pavlovića 2.0, 37m2 (terasa), PR/2, CG Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban apartman na Divčibarama, površine 37m², smešten u kvalitetno građenom objektu novije gradnje iz 2023. godine. Apartman predstavlja odličan spoj modernog enterijera, funkcionalnog....

 
 
 
  Plac, VINIK, 81.000 €, 2192,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela placa u naselju Branko Bjegovoć(Branko Bjegović)Prodaje se udeo od 2192kvm placa koji ima ukupno 4256kvm u naselju Branko Bjegović. Upisano u katastar kao gradsko građevinsko zemljište! Vredi pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-616-98-20....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 75.000 €, 90910,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac(Boljevac)Prodaja zemljista u okolini Rtnja-Podgorac-Bogovina. Zemljiste pogodno za vise namena. U centralnom delu nalazi se kuca starije gradnje zidana punom ciglom(potrebna adaptacija), dva pomocna objekta, zidana. Uvedena struja.Na imanju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.300 €, 41,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 40,74m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Plac, VINIK, 66.500 €, 617,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa-Podvinik(Branko Bjegović)Prodaja placa 617 kv, Podvinik u blizini skole i vrtica,izlazi na dve ulice.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 100.000 €, 4000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se zemljiše na putu za Donje Vlase(Donje Vlase)Na prodaju parcela (gradsko građevinsko zemljište) ukupne površine 3971kvm, na potezu Markovo Kale(put za Donje Vlase). Upisano sa svojinom u katastar nepokretnosti. Za dodatne informacije i razgledanje nekretnine pozovite agenciju....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog parka Kopaonik. Odlična investicija za izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 28m2. Nalazi se na drugom spratu u stambenom kompleksu sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja apartmana u Soko banji(Soko Banja)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja apartmana u Soko banji.Iznad novog zavoda Novogradnja,useljenje februara 2026. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijoim i kuhinjom,hodnik,terasa, odvojena spavaca soba. Za dodatne i....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu renomiranog Milmari Resort wellness&spa kompleksa. Ocena na bookingu je 9,7. Detalji apartmana: - Površina 28 kvm - Kapacitet do 4 osobe - Kategorisan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 55.000 €, 3394,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u Sokobanji(Soko Banja)Prodaja zemljišta u Soko banji, gradjevinska parcela 3394 kv, srednje brdo.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 55.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Preodaja zemljišta u okolini Rtnja(Boljevac)Na prodaju zemljište u okolini Rtnja-Ilino, povrsine 5,3 hektara. Sastoji se iz dve celine, udaljene 200 m jedna od druge. Na jednoj parceli ucrtana kuca, postoji bunar. Potok protice kroz plac. Od asvaltnog puna oko 800 m. Za dodatne informacoje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Plac, BANJA, 50.000 €, 612,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Niškoj Banji(Niška Banja)Prodaje se plac u Niškoj Banji na odličnoj lokaciji, iznad Akva parka, površine 612kvm pored puta. Prošli struja, voda i kanalizacija, kuće su oko placa..Odlična lokacija! Vredi pogledati!!!Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 102.600 €, 54,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja dvosobnog stana u Nišu-Duvanište(Duvanište)(Stan - Dvosobna Struktura) Prodaje se Kompletno renoviran stan u Duvanistu, zgrada kvalitetne gradnje,odlicna lokacija u blizini osnove skole,marketaZa dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-299-229 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala - stari podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan....

 
 
 
  Plac, VINIK, 37.500 €, 6200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu(Gornji Matejevac)Prodaje se njiva u Gornjem Matejevcu na 1,5km od auto-puta, površine 62ara, upisano sa svojinom, vlasništvo 1/1. Put pored njive.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229. Agencija Gigant....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 32.000 €, 14510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje-Jošanica(Soko Banja)Prodaja zemljišta u oklini Soko banje, Rtnja-Jošanica.Zemljište se nalazi u blizini asfaltnog puta, velika parcela u celosti 14510 kv. Samo selo Jošanica, a samim tim i “Banja”, smešteni su, u prelepom ambijentu, između planine....

 
 
 
  Plac, BANJA, 32.000 €, 723,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva(Niška Banja)Prodaja placa u Niskoj banji-Ženeva. Blizu kruznog toka.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, VELIKA PLANA, 30.846 €, 10282,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u Lozoviku kod V. Plane(Lozovik)Prodaja udela na zemljištu u Lozoviku kod V. Plane. Prodaju se 2/3 poljoprivrednog zemljišta što iznosi 10282kvm. Vlasnik upisan u katastar nepokretnosti. Cena 3Eura/kvm. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 21.000 €, 50,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u okolini Soko banje,Rtnja-Jošanica, na placu od 4 ari,gradjevinsko zemljište nalaze se kuca starije gradnje od 50 kv,i dva pomocna objekat 52 kv. Izlazi na glavni put,ima struju. Potrebno ulaganje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux....

 
 
 
  Plac, VINIK, 21.000 €, 1500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Kamenici(Kamenica)Prodaja placa u Kamenici koji se nalazi na 300m od centra prema Kameničkom Visu. Povučen od puta ali ima ucrtan prilaz. Struja i voda odmah pored placa.Vredi Pogledati!!! Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 ili 018-299-229....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 20.000 €, 1925,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac između D. Toponice i Mezgraje(Mezgraja)Prodaje se plac između D.Toponice i Mezgraje površine 19,25ari. Plac je drugi od asfalta ali postoji i ucrtan je prilazni put. Upisan sa svojinom u katastar nepokretnosti. Vredi pogledati!!!Sve informacije na tel. 0645381199 ili....