• GoHome Professional
kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 272.000 €, 84,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prodaja stana u jednom od četiri solitera u Bloku 23, na opštini Novi Beograd. Garažno mesto je uključeno u cenu! Stan je dvostrano orijentisan. Jug-istok Lokacija je izuzetno praktična – u blizini su poslovni centri, prodavnice, restorani, škole i odlične saobraćajne....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 160,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Uknjižena kuća na tri nivoa u osnovi 68m2 na placu od 9,3 Ara. Bruto površina kuće: 219m2, neto površina kuće: 160m2 Kuća je očuvana lepo sredjena, adaptirana kompletno 2007. godine, izolovana, bez većih ulaganja sa otvorenim pogledom. Priključena je na gradski....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 229.000 €, 136,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna kuća na najvišoj tački naselja! Panoramski pogled, privatan bazen (7x4m) i plac od 10 ari! Posebne pogodnosti: Kuća poseduje 136 m² + potkrovlje od 55 m² iskoristive površine - idealno za dodatne sadržaje, radni prostor ili gostinski deo. Struktura: - dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 289.978 €, 111,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan četvorosoban luksuzni stan u vrhunskoj novogradnji na Ledinama, površine 112 m², smešten na poslednjem spratu moderne zgrade, sa dodatnim osećajem privatnosti i komfora. Objekat gradi renomirani investitor, poznat po izgradnji savremenih stambenih kompleksa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 186.000 €, 109,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, predstavlja spoj komfora, funkcionalnosti i prestižnog pogleda. Nalazi se na 5. spratu zgrade od ukupno 5 spratova, sa liftom, što dodatno doprinosi svakodnevnoj praktičnosti. Stan površine 109 m² pažljivo je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 206.700 €, 98,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine vam nude stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Ekskluzivan apartman od 106 m2 u novogradnji u Batajnici. Idealan spoj komfora, prostranosti i modernog života. Apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju ekskluzivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u neposrednoj blizini kompleksa Voždove kapije, marketa, restorana, kafića i brojnih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Labudovog brda, izdavaja se ovaj autentičan dupleks koji pomera granice klasičnog stanovanja. Uknjižen na 50m², sa čak 84m² realnog prostora, predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Donji nivo odiše elegancijom i prostranošću – dnevni boravak otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse u zgradi novije gradnje izgrađene 2022. godine, na odličnoj lokaciji na opštini Voždovac. Izdvaja po prelepom pogledu sa terase koja se prostire uz ceo stan u obliku slova L, orijentisan je severoistočno. Stan je polunamešten, poseduje ugradnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prodaja: Funkcionalan dvoiposoban stan od 75m2 na III spratu od IX spratova u zgradi sa dva lifta. Stan je dvostran, svetao, konforan, odličnog rasporeda prostorija. Sastoji se iz: ulaznog predsoblja, dnevne sobe, izdvojene kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura što veći zadnjih 14 dana (52)
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 300000 eura što veći zadnjih 14 dana (30)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 što veći zadnjih 14 dana (1)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura što veći (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>