• GoHome Professional
kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura zadnjih 14 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda - Kings Residence Prodaje se izuzetan dvosoban stan od 56 m² u jednoj od najprestižnijih zgrada BW kompleksa – Kings Residence. Ovaj model stana je već godinama najpopularniji “one bedroom” raspored u Beogradu na vodi i pokazao se kao jedan od najboljih investicionih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 275.000 €, 70,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium stil Ponuda za istinske ljubitelje komfora: ekskluzivan stan od 70 m² na prestižnoj lokaciji – Bogoslovija. Stan se nalazi na drugom spratu reprezentativne zgrade i prodaje se u potpunosti namešten, sa pažljivo dizajniranim enterijerom i premijum završnom obradom. Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 272.000 €, 84,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja stana u jednom od četiri solitera u Bloku 23, na opštini Novi Beograd. Garažno mesto je uključeno u cenu! Stan je dvostrano orijentisan. Jug-istok Lokacija je izuzetno praktična – u blizini su poslovni centri, prodavnice, restorani, škole i odlične saobraćajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - King's Park nalazi se do samog Savskog parka sa direktnim pristupom na park i u blizini rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Poseduje privatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 289.978 €, 111,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je ekskluzivan četvorosoban luksuzni stan u vrhunskoj novogradnji na Ledinama, površine 112 m², smešten na poslednjem spratu moderne zgrade, sa dodatnim osećajem privatnosti i komfora. Objekat gradi renomirani investitor, poznat po izgradnji savremenih stambenih kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 233.496 €, 65,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno! Novogradnja na Lionu. Bez Provizije Ekskluzivna prodaja kvalitetne novogradnje, pouzdan investitor, direktna prodaja! Bez provizije za kupce! Novogradnja u najlepšem delu Zvezdare! U blizini Beogradskog dramskog pozorišta, na atraktivnoj lokaciji - granici između Vračara....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 229.000 €, 136,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna kuća na najvišoj tački naselja! Panoramski pogled, privatan bazen (7x4m) i plac od 10 ari! Posebne pogodnosti: Kuća poseduje 136 m² + potkrovlje od 55 m² iskoristive površine - idealno za dodatne sadržaje, radni prostor ili gostinski deo. Struktura: - dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 210.000 €, 84,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Labudovog brda, izdavaja se ovaj autentičan dupleks koji pomera granice klasičnog stanovanja. Uknjižen na 50m², sa čak 84m² realnog prostora, predstavlja savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Donji nivo odiše elegancijom i prostranošću – dnevni boravak otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 210.000 €, 65,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRILIKA – SAVRŠEN STAN SA OGROMNIM POTENCIJALOM! Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan u mirnom, uvučenom delu Požeške ulice – idealna kombinacija gradske energije i privatnosti koju retko gde možete pronaći. Uknjiženih 65 m² + terasa 5 m² Struktura stana: prostrana....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura zadnjih 14 dana (52)
  • kvadratnekretnine do 220 m2 do 300000 eura zadnjih 14 dana (30)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 zadnjih 14 dana (1)
  • kvadratnekretnine ekskluzivan do 220 m2 do 300000 eura (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>