• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2. 0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Surčin, Dobanovci - Ugrinovačka 3. 0, 66m2, 2/2, TA, parking U ponudi je sunčan i svetao stan u kući, u centru Dobanovaca. Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Uknjižen na 66m2 korisne površine.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 228.700 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 66,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 228.700 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Olimp 3. 0, 66m2 (terasa 4. 5m2), PR+galerija, EG/struja, klima, lift Na izuzetnoj lokaciji u blizini Sportskog centra Olimp u modernoj novogradnji prodaje se trosoban stan u dva nivoa, prizemlje + galerija. Zgrada je u završnoj fazi kvalitetne gradnje, sa odličnom termo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 2. 0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 132.660 € na 119.322 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 119.322 €, 66,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.660 €
27.02.2026 - 119.322 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Banja Vrdnik - Milice Stojadinović Srpkinje 3. 0, 66m2, 1/3, CG U ponudi trosobni luksuzni apartman u centru Vrdnika. Novi višeporodični objekat u centru poznatog banjskog mesta Vrdnik stanarima pruža izvanredne pogodnosti - spoj prirodnog mira, čistog vazduha, netaknute prirode....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, FON - Kostolačka 3. 0, 66m2 (dve lođe 5m2), 2/12, CG, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se funkcionalan stan u Kostolačkoj ulici, ukupne površine 66 m². Po strukturi je trosoban i sastoji se od: • hodnika; • dnevnog boravka; • kuhinje sa trpezarijom; • dve spavaće sobe;....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 115.000 € na 107.910 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRDNIK, 107.910 €, 66,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 131.900 €
27.02.2026 - 118.602 €
06.03.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 107.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

 
 
 
  Kuća, IRIG, 59.000 €, 66,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Irig, Grgeteg - Branka Radičevića - HITNA PRODAJA! kuća, 66m2, prizemlje, TA, garaža, struja, voda, asfalt, plac 9a, pomoćni objekti U neposrednoj blizini manastira Grgeteg prodaje se porodična kuća površine 66m2 sa pomoćnim objektima. Kuća je prizemna, zidana ciglom, u izvornom stanju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Krunski venac - Sinđelićeva 3. 0, 66m2 (terasa 3m2), 3/5, CG, lift, telefon, interfon, garaža Izdaje se namešten stan u novijoj zgradi, u Sinđelićevoj ulici na Vračaru. Sastoji se od dnevne sobe sa trpzeraijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2. 5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 što veći (183)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>