• GoHome Professional
kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 oglasi o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.070 €, 60,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2. 0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 2. 0, 60m2 (terasa 9m2), VPR/5, TA, telefon, interfon, podrum U ponudi dvosoban stan na Karaburmi, smešten u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 219.900 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3. 0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine 60m2, smešten na visokom prizemlju moderne zgrade, sa planiranim završetkom radova u junu 2026. godine. Stan je funkcionalno projektovan i poseduje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 900 €, 60,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Svetozara Markovića poslovni prostor, 60m2, 2/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici sa brzim pristupom ključnim gradskim tačkama izdaje se kompletno renoviran prostor veličine 60m2. Poseduje prostrane prozore....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 213.677 €, 60,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2. 0, 60m2, 3/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.626 €, 60,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2. 0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan u blizini Partizanovog stadiona, 60m2 modernog komfora u energetski efikasnoj zgradi od svega osam stanova. Fantastičan pogled na Hram Svetog....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 220.000 €
07.11.2025 - 210.000 €
24.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3. 0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom atmosferom, veoma osunčan i dvostrano orijentisan u mirnom kraju, u manjoj stambenoj zgradi, sa lepim pogledom. Nalazi se u blizini Zvezdarske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2. 0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Cerak Vinogradi, ulica Breza, na petom spratu zgrade sa crvenom fasadnom ciglom. Adaptibilan u dvoiposoban, što ga....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 82.600 € na 97.350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2. 0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine do 200000 eura do 60 m2 (183)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>