• GoHome Professional
kvadratnekretnine 90 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 90 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 90 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "kvadratnekretnine 90 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3. 5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža Nudimo vam izuzetan dvostrano orijentisan stan koji se izdvaja svojom specifičnom ugaonom pozicijom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3. 5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift, phone line, intercom, video surveillance, storage room, garage We are offering an exceptional double-oriented apartment with a specific corner....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 465.000 €, 82,00 m2 cca 5670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 9A - Džona Kenedija 3. 0, 82m2 (terasa 7m2), 7/10, CG, klima, lift, interfon, video nadzor, garaža Prodaje se izuzetan, luksuzan, neuseljavan trosoban stan od 82 m², u modernoj novogradnji iz 2023. godine, sa liftom i visokim standardom gradnje. Stan je izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar - Južni bulevar 3. 0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim mestom. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase i lepog prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Terazije - Nušićeva 3. 0, 88m2 (lođa 10m2), 6/6, TA, lift, telefon, podrum Jedinstvena prilika za kupovinu prostranog salonskog stana u srcu grada. Grejna površina stana iznosi 78m2 (od toga 70m2 puna visina, a 8m2 kosina od 0. 6m do 1. 6m) a površina lođe je 10m2. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 420.000 €, 92,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Luke Vukalovića 3. 5, 92m2 (dve terase 16m2+5m2), 8/8, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi je odličan penthaus u novogradnji, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Dvostrano je orjentisan, tako da sa jedne terase ima pogled na Crkvu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 425.000 € na 390.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 390.000 €, 82,00 m2 cca 4760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 425.000 €
20.02.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Hercegovačka 3. 0, 82m2 (terasa 6m2), 9/15, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u ekskluzivnom naselju Beograd na vodi, u zgradi Vista. Stan je luksuzno opremljen i namešten sa centralnim grejanjem. U cenu stana nisu uračunati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4. 0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban, salonski stan (visina plafona 3. 40m) u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan je u izvornom stanju, trostrano je orijentisan i pozicioniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Kralja Petra 3. 0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog sprata, prodaje se stan koji je kvalitetno i luksuzno renoviran i opremljen. Orijentisan je ka dvorištu, kontra strani od ulice. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 336.000 €, 84,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Airport City Belgrade - Đorđa Stanojevića 3. 0, 84m2 (terasa), drugi sprat, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se trosoban stan u novogradnji u modernom kompleksu Airport Garden, u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine 90 m2 što skuplji (52)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>