• GoHome Professional
kvadratnekretnine 90 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 90 m2 oglasi objavljeni od posle - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 90 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "kvadratnekretnine 90 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 986 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar - Južni bulevar 3. 0, 90m2 (terasa 6m2), PR/4, CG, lift, garaža Luksuzan, kompletno namešten stan sa privatnim dvorištem i garažnim mestom. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase i lepog prostranog dvorišta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 295.000 €, 90,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Nikole Stefanovića 3. 5, 90m2 (lođa 5m2), CG, lift, 6/8 Odličan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na samom početku ulice Vojislava Ilića. Stan je svetao, funkcionalnog je rasporeda i nalazi se u izvornom stanju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Petrovaradinska 3. 0, 90m2 (terasa 8m2), 4/4, EG/struja, dve klime U prilici smo da vam ponudimo izuzetan dupleks na Lekinom brdu u zgradi novije gradnje. Stan se sastoji od sve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, mini teretane, dva kupatila, garderobera i terase.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 280.000 €, 90,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Palilulska pijaca - 27. marta lokal, 90m2, prizemlje Izvanredan lokal, na odličnoj lokaciji u strogom centru, preko puta Palilulske pijace. Nalazi se u poslovnom hodnniku novije zgrade i predstavlja ivanredan izbor za kancelarijski ili poslovni prostor. Idealan za advokate,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 315.000 € na 320.000 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 315.000 €
13.12.2024 - 320.000 €
07.02.2025 - 295.000 €
26.09.2025 - 315.000 €
13.02.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Tošin bunar - Skadarska 3. 0, 91m2 (terasa 10m2), 7/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Nov, moderno opremljen, luksuzan stan u novoj zgradi. Penthouse u okviru novog kompleksa koji možete urediti po svojoj želji. Prodaje se kompletno namešten kao na slici.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4. 0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban, salonski stan (visina plafona 3. 40m) u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan je u izvornom stanju, trostrano je orijentisan i pozicioniran....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 200.000 € na 185.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
24.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 3. 0, 88m2 (terasa 11m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Na prodaju trosoban stan u Višnjičkoj banji, koji se nalazi u kompleksu Energoprojektovih zgrada crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan i poseduje veliki potencijal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6. 0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Terazije - Nušićeva 3. 0, 88m2 (lođa 10m2), 6/6, TA, lift, telefon, podrum Jedinstvena prilika za kupovinu prostranog salonskog stana u srcu grada. Grejna površina stana iznosi 78m2 (od toga 70m2 puna visina, a 8m2 kosina od 0. 6m do 1. 6m) a površina lođe je 10m2. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 92,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Belgrade Waterfront - BW Aria - luxuriously fully equipped, free storage 3. 5, 92m2 (terrace 8m2), 5/21, central heating, lift, phone line, intercom, video surveillance, storage room, garage We are offering an exceptional double-oriented apartment with a specific corner....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kvadratnekretnine 90 m2 (52)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>