• GoHome Professional
kvadratnekretnine 4.sprat pala cena Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kvadratnekretnine 4.sprat pala cena Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kvadratnekretnine 4.sprat pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kvadratnekretnine 4.sprat pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 550.000 € na 495.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.01.2024 - 550.000 €
13.05.2026 - 495.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo veoma lep i svetao dupleks stan na 4. spratu održavane zgrade novije gradnje sa liftom, na samo par minuta udaljenosti od Đeram pijace. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 590.000 €
16.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzan trosoban stan u West 65 Kuli, površine 95m², smešten na 4. spratu moderne zgrade sa portirnicom i teretanom. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 412.000 €
16.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 143.000 €
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 96.600 € na 88.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.500 €, 46,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 96.600 €
15.05.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102538, cena nekretnine je 95.680 EU SA AGENCIJOM PROVIZIJOM. Novi Sad, Železnika stanica, 46 m2, dvosoban,četvrti sprat ( ne i poslednji). Ekskluzivna prodaja stana za kompletnu adaptaciju u Gagarinovoj ulici. Stan je lepog rasporeda, prostranih prostorija.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 52,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 135.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen, funkcionalan dvoiposoban stan od 52 m², na 4. spratu u mirnom delu Mirijeva. Sastoji se od: dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, predsoblja i terase. Stan ima centralno grejanje, odličan raspored bez suvišnih hodnika. Parket hoblovan i lakiran pre 6 meseci.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troskovi rezija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se iskljucivo....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €
15.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • 4.sprat pala cena zadnjih 7 dana (17)
  • kvadratnekretnine pala cena zadnjih 7 dana (13)
  • kvadratnekretnine 4.sprat zadnjih 7 dana (1)
  • kvadratnekretnine 4.sprat pala cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>