• GoHome Professional
4.sprat pala cena zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 4.sprat pala cena zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 4.sprat pala cena zadnjih 7 dana

  • Za upit "4.sprat pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 3.790 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 164.000 € na 139.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 178.000 € na 169.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 169.100 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 178.000 €
17.05.2026 - 169.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan u centru na 4. spratu, lift, grejanje etažno na struju. Useljiv odmah. Stan se prodaje sa stvarima. .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, Skenderbegova ulica, ugao sa Dubrovačkom u kvalitetnoj zgradi se nalazi ovaj dvosoban stan, uknjižen na 38m2, mereno 41m2. 4.sprat bez lifta, stepenište nije naporno, dugačko odmaralište. Jako svetao, prozori od zida do zida, gleda na Dubrovačku ulicu, jugo- zapadna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '4.sprat pala cena zadnjih 7 dana'
263.400 €
359.900 €
56.000 €
 
-2%

Promena cene sa 270.000 € na 263.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 263.400 €, 60,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 273.000 €
15.05.2026 - 270.000 €
20.05.2026 - 263.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je izuzetno kvalitetan i funkcionalan stan u modernom kompleksu Airport Garden na Novom Beogradu, površine 60m², sa mogućnošću kupovine garažnog mesta. Smešten na četvrtom spratu novije zgrade sa liftom, ovaj stan predstavlja odličan izbor kako za udoban život, tako i za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 229.900 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 229.900 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 240.000 €
19.05.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan u blizini TC Zira. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom, novije gradnje, odličnog kvaliteta. Po strukturi dvoiposoban, održavan sa niskim režijskim troškovima. Lokacija veoma dobro povezana gradskim prevozom sa ostalim delovima grada.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 99,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 412.000 €
16.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzan stan na Lekinom Brdu, uknjižene površine 99m², merena površina je 115m2, na 4. spratu uredno održavane zgrade. Stan je uknjižen. Ova nekretnina se izdvaja po odličnoj organizaciji prostora i dodatnoj galeriji koja pruža osećaj komfora i dodatne funkcionalnosti.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 590.000 €
16.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzan trosoban stan u West 65 Kuli, površine 95m², smešten na 4. spratu moderne zgrade sa portirnicom i teretanom. Stan je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 85.000 € na 78.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2025 - 80.000 €
03.03.2025 - 85.000 €
20.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Stan bez ulaganja na najidealnijoj lokaciji u strogom centru Jagodine. Sastoji se od hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, jednu manju spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju i kupatilo a iz dnevnog boravka izlazite na terasu. Stan je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 207.000 € na 202.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 202.000 €, 38,00 m2 cca 5320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 202.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Mali stan, velika prilika – Donji Dorćol! Ako tražite pametnu investiciju ili sladak, funkcionalan stan na top lokaciji – ovo je to. Skenderbegova ulica, u srcu Donjeg Dorćola, na korak od svih važnih sadržaja grada. Uknjižen na 38m², realno 41m² – pametno iskorišćen prostor koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>