• GoHome Professional
kuće pantelej niš Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće pantelej niš Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pantelej niš Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće pantelej niš zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 206.000 €, 189,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2-etažna kuća, korisne površine 189m². Sastoji se od dva nivoa (prizemlje + sprat), i nalazi se na placu površine 2.3 ara, sa oko 1 ar slobodnog dvorišnog prostora. Kuća se nalazi u mirnom i uređenom delu Pantelej u neposrednoj blizini Knjaževačke ulice. U prizmlju kuće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 450.000 €, 450,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

u prilici smo da Vam ponudimo prelepu kuću u naselju Pantelej PO+PR+I+PK=450m2,plac koji izlazi na dve ulice P=6.93ara. Kuća ima 3 ulaza,4 brojila tako da može svaki stan da bude zaseban. Na placu ima pomoćni objekat,garaža, bunar sa pijaćom vodom, voćnjak. struktura prizemlja:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2023.,

www.indomio.rs

Kuca, Poslovno stambeni objekat, P+1+Pk, na placu od 4 ari na odlicnoj lokaciji blizu Somborskog bulevara kao i Knajzevacke ulice u vrlo prometnoj ulici. Kuca povrsine 410 m2 sa dvoristem iza kuce i parkingom ispred kuce, u prizemlju kuce poslovni prostor, a na spratu cetvorosoban....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 278.000 €, 337,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je lepa porodična kuća u Čalijama ukupne površine 337m2, na 3,4ara placa. Kuća je novije gradnje i sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. U gradnji kuće su korišćeni kvalitetni materijali. Prizemlje je trosobne strukture, površine 86m2 i kompletno je završeno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan u kući, Arhiepiskopa Danila II, Pantelej, 144200€, 92m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan u kući, Arhiepiskopa Danila II, Pantelej....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 290.000 €, 260,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se kuća u naselju Pantelej u blizini crkve, Benetona, mirna ulica, na placu od 411 kv. Kuca je u osnovi 130 kv, spratnosti Po+Pr+I, kompletno renovirana, sa novim instalacijama,nova stolarija, nova krovna konstrukcija pokrivena crnim crepom. Pored kuce se nalazi garaza površine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 410.000 €, 400,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Pantelej kod Crkve, NOVIJA kompletno sređena LUX opremljena prelepa kuća, vrhunskog kvaliteta gradnje, struja, voda, kanalitacija, plus bunarska voda, uredna dokumentacija, uknjižena, svojina 1/1, sastoji se od četiri LUX troiposobna stana, tri zasebna ulaza, garaža,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 208.000 €, 311,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuće - Pantelej na placu od 5,23ari. Kuća je preuredjena da se koristi kao poslovni prostor - hostel. Sastoji od 8 prostorija u prizemlju i 4 prostorija na spratu, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i wc-a. Pogodna je kako sa poslovni prostor i za neku malu proizvodnju, dok....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 400.000 €, 330,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Janisa Janulisa, Pantelej, 400000€, 330m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Janisa Janulisa, Pantelej Janisa Janulisa.

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 165.000 € na 225.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Medijana, 225.000 €, 104,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.12.2025 - 165.000 €
01.03.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća P=104m2 na placu P=3.67ara u mirnom delu naselja Pantelej. Kuća je po strukturi: dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja, 3 spavaće sobe,hodnik,kupatilo. Podrum P=20m2 i lokal P=32m2. Kuća je pogodna za miran,porodičan život u blizini je škola,vrtić,razne trgovine.Za više....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • kuće pantelej niš (292)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>