• GoHome Professional
kuće pantelej niš 270 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće pantelej niš 270 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pantelej niš 270 m2

  • Za upit "kuće pantelej niš 270 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 900 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 260 m2 (malo manji)
    • 280 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 65000 eura
    • do 81000 eura (prosečna cena)
    • do 97000 eura
    • do 814 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • klima
    • podrum
    • 1.sprat
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 257.500 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje, atraktivnog izgleda, ukupne površine 270m2, P+1+Pk, sa zasebnim ograđenim dvorištem u kojem se nalaze 3 parking mesta. Enterijer kuće je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 220.000 €, 270,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Paliluli koja se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja. Parcela na kojoj se nalazi kuća je 1047 m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji na nekih 3km od centra grada. Građena je sa građevinkom dozvolom i ima urednu dokumetaciju, trenutno je moguća kupovina....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 315.000 €, 267,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična, moderna vila na Viniku, udaljena 2km od Pantelejske crkve. Nalazi se na placu od 9.58ari koji je ceo ogradjen i na kome se nalazi i bazen površine oko 20m2. Kuća se vodi u izgradnji, novijeg je datuma i u pitanju je spratna kuća. U donjem delu kuće nalazi se ulazni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pantelej niš 270 m2'
515.000 €
125.000 €
290.000 €
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 264,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna vila na Viniku, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 958m2, kompletno ograđen sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 267m2, prizemlje i sprat,151m2 u osnovi, pomoćni objekat sa garažama oko 150m2, prizemlje i sprat, 54m2....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 195.000 €, 260,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa bazenom u naselju Podvinik. Idealna prilika kako za stanovanje, tako i za izdavanje ili poslovni prostor ugostiteljstva. Ukupna površina parcele je 594m2, objekat ima 260m2 (92m2 u osnovi, P+II). U prizemnom delu nalazi se višenamenska dnevna soba sa delom za kuhinju,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 195.700 €, 260,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Razmišljate o kupovini kuće, želite da imate komfor koji Vam u stanu nedostaje, veliko dvorište, da budete u mirnijem kraju a želite modernu i kvalitetnu kuću onda ste možda našli to što ste tražili. Ovde je sve urađeno baš kako treba, od kvaliteta gradnje, odabira lokacije, uređenosti....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 310.000 €, 290,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54 ara. Sve etaže su identične i sastoje se od ulaznog hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje sa, dnevnom sobom koja ima izlaz na veliku terasu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 199.000 €, 295,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostojeća kuća prizemelje, sprat i potkrovlje na parceli 382m2 u Donjoj Vrežini. Kuća je bruto uknjižene površine 295m2. Prizemlje se sastoji od garaže i stambenog dela koji čine velilka dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Ispod stepeništa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 295,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u naselju Čalije u jednoj od mirnijih ulica. Nalazi se na placu od 382m2. Kuća je spratna, sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja ukupne površine 295m2 bruto površine (250m2 neto površine). U prizemlju se nalazi garaža i jedna stambena jedninica dvosobne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 295,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vVam ponudimo porodičnu kuću P=295m2,plac 3,82 ara u naselju Čalije Kuća je PR+I+pk. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, garaža i podrum. Spraat:veliki dnevni boravak kuhinja i trpezarija, 2 spavaće sobe, hodnik,kupatilo i velika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>