• GoHome Professional
kablovska podrum do 150000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • kablovska podrum do 150000 eura - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska podrum do 150000 eura

  • Za upit "kablovska podrum do 150000 eura" pronađeno 1 113 nekretnina - prosečna cena 2.062 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana kuća u Smederevu, spratnosti koja uključuje suteren, visoko prizemlje i potkrovlje, ukupne korisne površine od 198 m2, smeštena na pažljivo održavanom placu od 5 ari. U suterenskom delu nalazi se prostran, funkcionalan podrum opremljen mokrim čvorom, kao i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.000 €, 111,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 111m² na Salajci – odlična lokacija za život ili firmu Prodaje se uknjižen stan površine 111m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Salajka . Lokacija je idealna za otvaranje firme, kancelarije, ordinacije ili bilo koje druge poslovne delatnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se veliki komforan dvosoban stan od 79m2 sa velikom terasom od 23m2 u ulici Zorina u centru Žarkova, koji se nalazi u suterenu novije održavane zgrade. Stan je u postupku ozakonjenja. Nalazi se u blizini Super Vera, puno prodavnica, mesara, Maksija, Osnovne Škole, više linija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 135.000 €, 59,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u jednoj od najtraženijih lokacija – Pariske Komune, idealan kako za život, tako i za izdavanje! Stan se trenutno uspešno izdaje kao stan na dan, što ga čini odličnom prilikom za investiciju. Mirno i urbano naselje sa svim sadržajima u blizini – škole, vrtići, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom Centru grada u neposrednoj blizini Kalce. Stan je na 6. spratu, po strukturi trosoban povrsine 90m2 sa terasom, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije sa ostavom i terasom, veliki prostrani dnevni boravak, degazman sa kupatilom i dve velike spavace....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 135.000 €, 198,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća spratnosti (suteren, visoko prizemlje i potkrovlje spratne visine), kuća je upisana u katastar sa upotrebnom dozvolom, sa dva dvosobna stana od po 70 m2. U suterenu ima podrum sa mokrim čvorom i dve sobe od kojih je u jednoj kotao na čvrsto gorivo. U visokom prizemlju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 85,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, osvetljen i očuvan stan na IX spratu (od X) kvalitetne zgrade od armiranog betona sa dva lifta. Atraktivna lokacija i orijentacija stana (zapad), koji je u izvornom ali očuvanom stanju i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom ( tri klima uređaja). Sastoji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 200,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju leva polovina kuće. Nalazi se na Paliluli, u blizini NKC-a. Plac ima 2,2 ara, kuća ima 200m2 (90m2 u osnovi), Su+P+II+Pk. U suturenu su garaža i podrum, na prizemlju se nalaze ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i velika terasa. Na I.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 140,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naseljuKičevo, blizu OTC-a i kafane Stara Drina. Udaljena par minuta hoda od Ekonomskog fakulteta, a na domak pešačke zone, brojnih marketa, vitalnih institucija, pošte, vrtića, autobuskog stajališta.. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 135.000 €, 50,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan u blizini Autokomande, odlično povezan sa gradskim prevozom, u blizini škola, vrtića i pijace. Stan se nalazu u prizemlju zgrade i gleda na unutrašnje dvorište tako da je jako tih. Stan se sastoji od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, toaleta, ostave. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 135.000 €, 142,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 25 minuta od Beograda, u mirnom, porodičnom naselju Meljak, nalazi se ova prelepa kuća koja pruža sve što je potrebno za ugodan život. Kuća je uknjižena, smeštena na prostranom placu od 10 ari, pažljivo uređena, sa voćnjakom i cvećem. Objekat je organizovan na tri etaža, nisko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 134.900 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Ledine, u Bukovačkoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu zgrade novije gradnje, uredne i održavane, sa parkingom koji je namenjen samo za stanare zgrade. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Saobraćajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 134.900 €, 52,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban uknjižen stan Liman 4, ul.1300 Kaplara . 52m2 , I sprat / lift , biciklana . Klasičan limanski stan, odvojena kuhinja sa svojim prozorom,dnevna soba(klima)+trpezarija sa svojim prozorom, dve ostave, kupatilo, zastakljena terasa, PVC-prozori sa komarnicima, uređena....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.700 €, 59,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Visok standrad izgradnje i materijala kao i sigurnost sa kojom ćemo sigurno opravdati očekivanja svih onih koji nam ukažu poverenje. Sam centar grada Novog Sada nalazi se na svega 5 minuta vožnje automobilom ili nekim od brojnih linija gradskog javnog prevoza (3, 9, 60, 61, 62, 63).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.562 €, 65,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.310 €, 66,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nov, useljiv dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u blitzini svih potrebnih sadržaja. Pored sjajnog kvaliteta same gradnje, ovu nekretninu karakteriše sjajan raspored, veoma lepa osvetljenost dnevnom svetlošću i fenomenalna terasa od oko 30m2 koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 134.100 €, 79,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Klise nalazi se ovaj prelep četvorosoban stan koji pruža savršen balans između komfora, funkcionalnosti i topline doma. Stan se prostire na dve etaže: prizemlje je osmišljeno kao otvoren, svetao dnevni prostor sa kuhinjom i modernim kupatilom, dok se na spratu nalaze....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.050 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno uređen stan od 67m² – parking, podrum, video nadzor Na prodaju moderan stan površine 67m², smešten u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan je trostrano orijentisan, sa obiljem prirodnog svetla i odličnim rasporedom prostorija. Završetak planiran za avgust 2025. godine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan porodičan stan na Novom Naselju. U pitanju je dvoetažni stan na 4. spratu u zgradi koja nema lift. Zgrada je veoma dobro održavana, u ulazu se nalazi i biciklana koju koriste stanari, a na samom spratu gde se stan nalazi postoje i zajedničke prostorije sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA sa prelepim pogledom na zelenilo! Stan odličnog rasporeda, sa dvostranom orijentacijom i mogućnošću menjanja rasporeda prostorija. Nalazi se u centru grada u neposrednoj blizini Dunavskog parka i pešačke zone. Uknjižen je 1/1 na ime vlasnika bez tereta, pa je moguća prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 30,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog salonskog stana kod Izvršnog veća 30+6m2. Retko u ponudi, kvalitetna zgrada, debeli zidovi, 2. sprat, ima lift, ušuškan, zimi toplo, leti sveže. Prostrano kupatilo sa prirodnom ventilacijom, hodnik odvojen, dnevna sa kuhinjom, zastakljena terasa PVC....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i komforan porodični stan na Tatarskom brdu, smešten u kvalitetnoj novogradnji, idealan za miran i udoban porodični život. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, obe veće od 10m², sa dosta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban komforan stan u novijoj zgradi. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, dve udobne spavaće sobe, kupatila i hodnika. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu koja pruža prijatan prostor za odmor. Stan takođe poseduje ostavu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam sjajan duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži nalaze se kuhinja,kupatilo, trpezarija sa dnevnim boravkom, terasa i prostor za plakare, dok se na drugoj nalaze kupatilo i spavaća soba. Dvosoban stan uknjižen je 1/1 te je moguća kupovina i putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007586. Prodaje se renoviran, dvoiposoban stan na koji se nalazi na 1. spratu zgrade, locirane na južnom Telepu u neposrednoj blizini osnovne škole Jožef Atila i raznih drugih sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dvoiposoban stan na Petrovaradinu. Cena sa nameštajem. Dvorišno orijentisan, fantastičan pogled. Za više informacija pozovite!!064/215-02-36** Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 61,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodični stan u mirnom delu Novog Naselja - Šarengradu. Stan je u dve etaže, na donjoj se nalazi veoma prostran dnevni boravak na izlaskom na terasu, kuhinja koja ima prirodnu ventilaciju, i kupatilo sa ležećom kadom. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i garderober.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 38,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban salonski stan na fenomenalnoj lokaciji u najužem Centru grada, pogodan za izdavanje stan na dan! Pozicija stana je perfektna jer je na par minuta hoda Dunavski park, Riblja pijaca, marketi, autobuske linije, pešačka zona grada, a na minut hoda je Kej....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 133.900 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije dvoiposoban stan u ulici Kraljevića Marka na jednoj od najboljih gradskih lokacija u blizini centra grada,Bulevara Oslobodjenja,Doma Zdravlja,fakulteta i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta(iznad je tavanski prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 133.900 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 53 m2 uknjižen 1/1 od prvih vlasnika. Četvrti sprat, nije sunčana strana a opet sa mnogo svetla i vrlo praktičan i funkcionalan. Zgrada sa liftom i biciklanom u blizini limanske baletske škole. Centar, Promenada, pijaca sve blizu. Odlični parketi, nova kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 133.900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan dupleks sa tri spavaće sobe na Salajci, jednoj od traženih lokacija u gradu. Uknjižen je na 54m2, a podno stan ima 80m2. Sastoji se od dve etaže, na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa i ostava, na gornjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 133.900 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo vam dvosoban,konforan i uknjižen stan. Stan je renoviran i prodaje se komplet namešten. Za više informacija pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 133.900 €, 50,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijh lokacija u gradu. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi. Moguće gledanje nekretnine u periodu od 9-21h. Za više informacija pozovite. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 133.900 €, 36,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan jednoiposoban stan u prelepom delu Novog Sada, u okolini Betanije. Stan je prelepoj zgradi, sa manjim brojem stanova, od samo dva sprata. Prelepo dvoriste, ograniceno samo za stanare. Ovo je nekretnina za specifične kupce koji znaju šta traže. Prelepa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 52,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan dvosoban stan na Novoj Detelinari. Uknjižen na vlasnika 1/1, moguća kupovina preko kredita. Za sve informacije pozovite naše agente prodaje!064/8222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 133.900 €, 53,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan – Liman 3 Novi Sad Površina: 53 m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Struktura: Prostrana dnevna soba, trpezarija, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, hodnik i terasa Zajednička biciklana u zgradi ☀️ Stan je svetao, sa puno prirodnog svetla, ali nije na sunčanoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 133.900 €, 46,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Prodajemo odličan Dvosoban stan na Detelinari,stan na lepom mestu,oko zgrade dosta zelenila i parkinga,blizina više marketa,dve Osnovne škole,obdaništa,gradskog prevoza . . . stan renoviran,ima odvojenu kuhinju sa trpezarijom,dve velike sobe, kupatilo,terasu . . .u sve prostorije....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam fenomenalan stan u glavnoj ulici i u centru Petrovaradina. Idealan za porodicu jer je u blizini vrtića, škole, doma zdravlja, pošte. U blizini je nekoliko supermarketa, oko zgrade puno zelenila i uvek slobodnih parking mesta. Nekretnina se prodaje delimično nameštena u....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 726)