• GoHome Professional
kablovska podrum do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska podrum do 150000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska podrum do 150000 eura

  • Za upit "kablovska podrum do 150000 eura" pronađeno 1 113 nekretnina - prosečna cena 2.059 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELI POTOK, 153.000 €, 49,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjižen, podrum, stambena zgrada. U najlepšem delu Braće Jerković,prodaje se uknjižen stan,u blizini kompletne infrastrukture potrebne za život,300m udaljen od 2 škole,vrtića,doma zdravlja,pijace,maxi posluje,sa puno zelenila,u mirnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Tri dvosobna stana u istom ulazu 48m 50m 51m Telep useljivo NOVO Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 50m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 39,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban nov stan 39m Salajka Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 39m2 Stanje objekta: Novogradnja Nivo u zgradi: Visoko prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kablovska podrum do 150000 eura'
122.400 €
122.400 €
150.000 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

stan 45 kvadrata u potkrovlju odrzavane zgrade na 4 spratu bez lifta. Interfon, kablovska, fiksni telefon, trofazna struja. Vlasnik 1/1, uknjizen, bez oprerecenja hipoteke. Prodaje se BEZ posrednicke agencije tako da kupac ne placa proviziju postednickoj agenciji od 2%. Zgrada je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 150.000 €, 67,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju odličnog dvoiposonog stana, idealnog rasporeda u blizini Keja. Stan se sastoji iz hodnika sa ugradnim plakarom, odvojenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe i kupatilo koje su degažmanom potpuno odvojene od dnevne sobe.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 343 m2, pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Objekat se nalazi na placu površine 489 m2, uz magistralni put Kragujevac Kraljevo. Objekat ima tri nivoa plus potkrovlje, čvrste je građe, razvedeno grejanje, gas doveden....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat odvojena kuhinja i trpezarija kompletno renoviran pre dve godine nove stvari kupljene kada je renoviran prodaje se komplet sa stvarima. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja dvosobnog stana sa garažom! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica, Miljakovac Površina: 48m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje sa trpezarijom - terase - spavaće sobe - podruma - garaže OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 150.000 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban porodičan stan od 69m² sa parking mestom – Lipov Gaj, Novi Sad Na prodaju prostran i funkcionalan dvoiposoban stan površine 69m², koji se nalazi u zatvorenom i obezbeđenom naselju Lipov Gaj – jednoj od najmirnijih i najuređenijih lokacija u Novom Sadu. Naselje има fizičko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvoiposoban stan sa dnevnom sobom i dve spavaće sobe. Stan ima 56m2 grejne površine, a građevinske 64m2. Stan se nalazi u Rakovici u ulici Majora Omera Mehića (stari naziv Mile Dimić) gde se u blizini nalazi škola, dom zdravlja, pošta, laboratorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Mirijevo po strukturi dvosoban ukupne površine 60 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2. Na ograđenom placu površine 4,27 ara, nalazi se komplet sređena kuća, koja u prizemlju pored hodnika ima kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i spavaću sobu, kao i stepenište koje vodi na sprat, gde je terasa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u strogom centru grada, salonskog tipa od 60 kvadrata, uknjizen, idealan kako za zivot tako i za tihu poslovnu delatnost, stan poseduje zidanu ostavu od 10 kvadrata u dvoristu zgrade, a ima i parking mesto, idealan! Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.970 €, 52,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novo kod nas u ponudi 52m2 KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com Agencijski ID: 527518 Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.710 €, 57,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U najtrženijem delu Novog Sada-Grbavica, nudimo Vam odličan dvoiposoban stan. Stan je dvoetažni, gdje u osnovi ima dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju, kupatilo i prelepu terasu, sa koje puca prelep pogled ka Fruškoj gori. Na gornjoj etaži nalaze se dve sobe i kupatilo. Zgrada je odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.560 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan dupleks od 66m², uknjižen 1/1, koji se nalazi u mirnom delu Salajke, na trećem spratu zgrade bez lifta. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, idealno za porodični život. U donjem nivou stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.500 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu nekretninu u srcu Novog Naselje, stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, kupatilo, wc, vešeraj, dnevni boravak sa trpezarijom. Stan gleda na dvorište, planirano je krajem maja da bude useljeno. Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Prelep salonski stan od 58 m2. Poseduje dve spavaće sobe koje su ulično orijentisane, dnevni boravak sa terasom koja je dvorišno orijentisana, kupatilo i odvojen garderober. Nekretnina ne zahteva nikakva ulaganja. Definitivno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 149.350 €, 81,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Dušana Vasiljeva. Izdvajamo iz ponude odličan četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka, pešačke zone, Riblje pijace, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3,5 stan 74m2 na Limanu 4. Odličan porodični stan na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini su svi sadržaji potrebni za udoban život, veliki marketi, škola, vrtić, autobuske linije, parkovi i u dvorištu dečija igrališta. Sam stan može da se pretvori i u poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten dvosoban stan na TOP lokaciji! Zamenjene su električne instalacije i postavljene table sa novim osiguračima, bezbednosnom sklopkom kako u stanu tako kod sata, zamenjene su vodovodne i kanalizacione instalacije u kuhinji i kupatilu, takođe je urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 49,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Alekse Šantića. Uknjižen, komforan dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. U blizini škole, vrtića, Limankse pijace, TC Promenada, doma zdravlja Ovaj stambeni prostor čine prostran i svetao dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je fantastičan, kompletno renoviran duplex stan od 59m², smešten na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta pešice od centra grada! Stan je troiposoban, odlično organizovanog rasporeda, svetao i prostran, idealan za udoban i moderan život. Renoviran sa puno pažnje i stila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 149.350 €, 52,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i komfornog dvosobnog stana, koji se nalazi na mirnoj i traženoj lokaciji. Uknjižen na 52m2 + terasa koja nije ušla u kvadraturu stan. Nekretnina se sastoji iz dnevnog boravka sa izlaskom na terasu, fizički odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Šajkaška. Komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i zastakljena terasa. Grejanje na gas sa ugrađenim kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Top lokacija-Uknjižen dvoiposoban uknjižen stan-Dobar raspored-svetao-Kontakt 064/8222-116 Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 149.300 €, 47,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak parka Šumice, Voždovac. Stan je površine 47m2 i vrlo je funkcionalne strukture. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od osam spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje i kupatila. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.130 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Predstavljamo vam izvanredan dvoiposoban duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Grbavici! Stan ne zahteva gotovo nikakva ulaganja, osim krečenja. Okrenut je prema dvorištu i samim tim nema buke. U neposrednoj blizini stana se nalazi sve što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.000 €, 109,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 149.000 €, 80,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Mišeluku. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket, PVC stolarija, odlična keramika. Stan je nov, nije se živelo u njemu, bez ulaganja. Ova nekretnina ima pripadajuće parking mesto ispred samog objekta.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 148.540 €, 69,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na prvom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava, što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 148.530 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuća na odličnoj poziciji u Rakovcu, sa prilazom direktno sa magistralnog puta Novi Sad - Beočin, preko popločenog prilaznog puta dužine dvadesetak metara. Osnovica kuće je 7,50 x 7,00 metara, ukupne površne 105 m2, i korisnog stambenog prostora oko 90 m2. Prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 148.500 €, 50,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan 50 m² na Avijatičarskom naselju, Novi Sad. Stan je kompletno renoviran pre par godina — sve sekundarne instalacije, keramika i sanitarije u odličnom stanju, useljiv odmah bez dodatnih ulaganja. U cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja po meri, izrađeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 148.320 €, 72,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV, neuseljavan stan bez ikakvih ulaganja. Kupovina može i putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite nas 021/526-633 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.320 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan porodičan troiposoban stan u zgradi novogradnje na Telepu. Uknjižen 1/1. Stan se prostire na dve etaže. Na donjoj se nalazi dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, kao i moderno opremljeno kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se tri sobe - dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 148.320 €, 48,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na TOP lokaciji. Za više informacija pozovite Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.250 €, 64,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 148.200 €, 78,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, BISTRICA, 78 m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan, trosoban stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan sa puno svetlosti. Stan je idealan za sve koji traže udoban životni prostor sa svim potrebnim sadržajima. U neposrednoj blizini se nalaze sve autobuske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 721)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>