• GoHome Professional
kablovska podrum do 1300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kablovska podrum do 1300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska podrum do 1300 eura/m2

  • Za upit "kablovska podrum do 1300 eura/m2" pronađeno 331 nekretnina - prosečna cena 842 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 83000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 330.000 €, 330,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Porodicna kuca 330m Su+Pr+1 Sr.Kamenica plac 400m ODLICNA Lokacija: Vojnovo (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Vojnovo Kvadratura: 330m2 Površina zemljišta: 400m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gas Dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 51.500 €, 53,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²), u prizemlju zgrade u centru Čelareva, idealno pozicioniran za miran porodičan život ili investiciju. Osnovne karakteristike: Prizemlje, starija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 205.400 €, 158,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kamenjar, ulica Kijevska. Predstavljamo odličnu, komfornu, kompletno nameštenu šestoiposobnu kuću na mirnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etažu čini prostran i moderno dizajniran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kablovska podrum do 1300 eura/m2'
1.500.000 €
1.500.000 €
228.000 €
  Kuća, BACKI JARAK, 164.800 €, 127,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična kuća u Bačkom Jarku. Kuća je sastavljena od dve etaže, koje mogu funkcionisati odvojeno. 6 soba, 2 kupatila, 3 terase, zadovoljiće sve vaše standarde. Parkinga ima ispred kuće i u dvorištu, dok se iza nalaze radionice. Grejanje je na gas, ispod kuće se nalazi....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 62.000 €, 48,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u mirnom kraju Temerina na 5 minuta od centra. Stan ima svoj podrum od 4mkv. Ulica Cara Dusana. Stan je 1/1 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 390.000 €, 302,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Podrum Gatačka Spratnost: 2 Soba: 7 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u samom centru Sremske Kamenice! Poseduje podrum,prizemlje i sprat. Front placa 15m dubina 35m. Poseduje i kolski ulaz koji vodi u prelepu baštu gde se nalaze i 2 garaže i pušnica(vidi se na slikama). Na prizemlju su dnevni boravak, kuhinja i trpezarija,terasa,dve....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 195.700 €, 152,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je spratna, u osnovi 76 m2. Kuća poseduje podrum koji se prostire ispod pola kuće. Kuća ima baštu, koju od dvorišta deli garaža. Kuća je idealna za porodicu sa decom, obzirom da se u blizini nalazi veliki lepo uređen park u kojem se nalazi osnovna škola i sportski tereni. Uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Centar, 180.000 €, 140,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Novog Sada 150 m 2, sa dvorištem,pogodna za poslovni prostor,postoji mogućnost zamene za dva stana, cena po dogovoru.Javiti se na tel : 060/0877268 ( od 18h - 22h ) Internet, Klima, U blizini gradskog prevoza, U blizini centra, Tavan, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 195.000 €, 153,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA – Porodična kuća u srcu Starog Futoga, ulica Cara Lazara U najlepšem delu Starog Futoga, u mirnoj i tihoj ulici Cara Lazara, prodaje se prostrana porodična kuća idealna za udoban život ili investiciju. Ova četvorosobna kuća „na lakat“ prostire se na velikoj parceli od....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 285.310 €, 224,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

543079-Na prodaju odlična kuća sa velikim potencijalom, u blizini centra Sremskih Karlovaca. Ova prostrana kuća je podeljena u dve stambene jedinice, što pruža dodatnu fleksibilnost. Prva stambena jedinica obuhvata dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 190.000 €, 150,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13 kilometara i na 400 metara od magistrale. Nalazi se u prelepom prirodnom planinskom okruženju, namenjena za odmor i uživanje u svakom trenutku.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 127.300 €, 101,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu u srcu Sremskih Karlovaca! Četvorosoban stan smešten u 101m2 sa 3 terase. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 293.550 €, 234,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelepu porodičnu kuću na izuzetno placu od 461m2. Kuća se sastoji od dve etaže. U suterenu prelep, suv podrum, donja etaža se sastoji od dnevne, dve spavaće, kupatila, kuhinje, terase. Na spratu se nalazi dve spavaće sobe, dnevna , kuhinja i kupatilo. Iznad gornje....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 57.680 €, 46,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na potezu Starog Slankamena. Stambeni objekat se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i spavaće sobe iz koje se izlazi u dvorište, u sklopu kuće je i podrum. Dvorište predstavlja malu idilu u kojem se nalazi roštilj i letnjikovac,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 162.500 €, 130,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123017, VI/, lift, terasa, parking. Izdaje se izuzetan četvoroiposoban duplex stan od 130 kvadratnih metara. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade izgrađene 2003. godine sa liftom. Duplex stan je organizovan na dva nivoa sa 4,5 soba, dva kupatila, dva toaleta i tri....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća u strogom centru Temerina na placu od 1387m2, kuća je kvalitetno građena, sistemom sendvič zida, a od prostorija ima: predsoblje, dva kupatila, dve kuhinje, dva dnevna boravka, tri spavaće sobe i veliku dvorišnu terasu. Ispod kuće je podrum od cca 100m2. Pored kuće do....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Regrutnog centra i OTC-a. Ukupna površina parcele je oko 90m2, objekat ima oko 40m2 + podrum oko 16m2. Kuća je po strukturi dvosobna. Sastoji se od ulaznog hodnika gde je smeštena trpezarija i mini kuhinja, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 236.900 €, 190,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan od 190m2, idealan za porodičan život i ugodan rad od kuće. Ovaj stan sastoji se od: dnevnog boravka, četiri komforne spavaće sobe, kupatila i kuhinje. Stan takodje ima terasu, savršenu za uživanje. Lokacija pruža blizinu svih potrebnih sadržaja, uključujući prodavnice,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 279.000 €, 224,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća sa velikim potencijalom, u blizini centra Sremskih Karlovaca. Ova prostrana kuća je podeljena u dve stambene jedinice, što pruža dodatnu fleksibilnost. Prva stambena jedinica obuhvata dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Druga....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 260.000 €, 209,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Cara Dusana 51 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 412.400 €, 332,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak svih vitalnih ustanova, šoping zone, OŠ, vrtića, pijace. Vila je u osnovi 161m2, uknjižene površine 332m2, spratnosti podrum, visoko prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KAC, 247.200 €, 200,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija gradnja, u mirnom delu Kaća. Ima dva stana odvojena, dva zasebna ulaza, podrum i pomoćne prostorije. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAC, 138.430 €, 112,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična prizemna kuća na samom ulazu u Kać. Površina placa iznosi 361m2. Kuća se sastoji iz tri komforne spavaće sobe, dnevnog boravka i fizički odvojene kuhinje, kupatila i ostave. Bez ulaganja! Ova nekretnina poseduje još garažu, letnju kuhinju i podrum, što pruža dodatne prilike....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 100.940 €, 82,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična, čvrsto građena vikendica sa puno potencijala na predivnom delu Fruške gore - Banstolu. Kuća se nalazi na nekih 100m od glavnog puta Novi Sad - Inđija, te samim tim u neposrednoj blizini su prodavnica i autobuske stanice. Predivan ograđen ravan plac od skoro 1.500m2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 169.750 €, 138,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciji, na 5 minuta vožnje od grada. U prirodi ima 136m2 korisne površine za stanovanje, podrum i garažu u dvorištu. Prizemlje je sređeno a sprat je u sirovom stanju, PVC stolarija je postavljena u celoj kući. Za sve informacije pozovite nas. Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 80,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

ALTINA POCETAK, ZEMUN. Prodajem dve stambene jedinice na placu od 4,3 ara i to: Useljiv stan 50 m2, koji je deo starije prizemne kuce (kuca je sa tri stana svaki po 50 m2, pod istim suvlasnickim krovom), moj stan od 50 m2 je u sredini izmedju dva stana, kuca je zdrava, solidna sa....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća površine 135m2 u Rakovcu. - Otvoren pogled na Novi Sad - 135m2, plac 721m2 - Renovirana 2013. godine (pvc stolarija, izolacija, demit fasada, keramika "Porcelanosa") - Grejanje na gas, struja, gradska voda. Raspored: Prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 140.000 €, 115,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renovirana kuća, sa pomoćnim objektima. Letnja kuhinja, velika šupa, velik podrum. Kompletna infrastruktura (struja, voda, gas, kanalizacija). Grejanje na gas (gasni kotao, radijatori). Hlađenje na klima uređaj. Parcela 105/38 KO Čerević Prodaje vlasnik. Nema provizije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.000 €, 111,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 111m² na Salajci – odlična lokacija za život ili firmu Prodaje se uknjižen stan površine 111m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Salajka . Lokacija je idealna za otvaranje firme, kancelarije, ordinacije ili bilo koje druge poslovne delatnosti,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 116.700 €, 96,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna,useljiva kuća sa prelepim dvorištem i baštom,smeštena u mirnom i porodičnom kraju. Kuća ima 96m2 i nalazi se na placu od 4039m2. Sastoji se od dve velike svetle sobe sa hodnikom i ostavom,dok se u drugoj kuci nalaze dve spavace sobe sa kupatilom i prelepom odvojenom....

 
 
 
  Kuća, Novi Ledinci, 273.000 €, 226,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Novi Ledinci. Izdvajamo iz ponude novu, po strukturi petosobnu kuću koja se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Kuća je spratnosti prizemlje, podrum i tavan. Okružena zelenilom sa velikim uređenim dvorištem. Prizemlje kuće čini komforan i svetao dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 155.000 €, 129,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnom mestu sa lepim pogledom. Na ulazu na plac je garaža 3 parking mesta. Stepeništem se ide na plato ispred kuće gde je mesto za bazen. U prizemlju je dnevni boravak, kuhinja, kupatilo i podrum. Na spratu su 2 spavaće sobe, kupatilo i 2 terase( ulična i dvorisna). Naša....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 133,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična petosobna kuća salonskog tipa, visina plafona - 2,7 m. Kvalitetno građena - fasadna cigla. Može da funkcioniše kao 2 odvojena stana. Kuća ima kupatilo i zaseban toalet, kao i prostranu dvorišnu terasu. Iza kuće su 2 garaže, pomoćne prostorije, podrum (ukupno sa kućom oko 180....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trostran, svetao, zelenilo, italijanske lux kuhinjski uređaji, sanitarije i keramika; klime, kamin na bioetanol,kožne garniture, trpezarija sa duborezom, tv plazma, 2 kupatila, 2 terase, 3 spavaće sobe, sauna, američki plakari, podrum(12m2), garažno mesto ( 18m2 ) u zgradi. Useljiv....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 260.000 €, 220,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora i 30m² garažnog prostora u mirnoj i atraktivnoj ulici u Sremskoj Kamenici, ispod Instituta. Lokacija je idealna — svega 10 do 15 minuta....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 99.000 €, 75,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana - Sokobanja, centar, kod Doma zdravlja Nudimo na prodaju potpuno opremljen dvoiposoban stan u samom centru Sokobanje, u neposrednoj blizini šetališta, sa odličnim pristupom svim sadržajima! Stan se nalazi na visokom prizemlju i ima 75 m², sa lodjom i parking mestom u....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 74,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Temerinu, 73 kvadrata, više prizemlje,centralno grejanje,gas,vlasništvo 2-1, u bloku 22.Cena 87000e.Može i na kredit.Cena je fiksna. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 329)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>