• GoHome Professional
kablovska podrum do 1300 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • kablovska podrum do 1300 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kablovska podrum do 1300 eura/m2

  • Za upit "kablovska podrum do 1300 eura/m2" pronađeno 331 nekretnina - prosečna cena 842 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 180 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 83000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, dvosoban stan u dobrom stanju. Odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, spavaća soba ima oko 20m2. Dodatno je rađena spoljašnja i unutrašnja izolacija pre oko 7 godina. Pripadajuća ostava u dvorištu. Pozovite za više informacija. 064/8222147, 021/425-112, 061/6608824....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama! U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u prelepom kraju Bačke Palanke, na odličnoj poziciji u samom gradu. Kuća se nalazi u mirnoj, odličnoj stambenoj ulici, gde su kuće lepo uvučene, i imaju prelepe prilaze. Kompletna kuća je izolovana i građena čvrstim materijalom 80tih godina. Raspored je odličan,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 169.999 €, 288,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 180.250 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična kuća u Bačkom Jarku. Kuća je sastavljena od dve etaže, koje mogu funkcionisati odvojeno. 6 soba, 2 kupatila, 3 terase, zadovoljiće sve vaše standarde. Parkinga ima ispred kuće i u dvorištu, dok se iza nalaze radionice. Grejanje je na gas, ispod kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 495.000 €, 348,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u mirnom kraju Petrovaradina Uknjiženu Spratnu kuću 350 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Šestosobna iz tri Etaže, Izuzetno kvalitetno građena sa Duplim zidovima i Izolacijom, poseduje Veliku Dnevnu sobu sa izlazom na prelepu terasu, zatim šest soba koje....

 
 
 
  Kuća, Novi Ledinci, 257.500 €, 181,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam porodičnu kuću koja se nalazi u Novim Ledincima. U pitanju je dvoetažna kuća. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Gornja etaža se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 154.500 €, 275,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bačko gradište, centar naselja - Stambena površina: 275m2 - Ulični lokal: 41m2 (trenutno pod zakupom) - Pomoćni objekti i garaže: 288m2 - Plac: 1.839m2 (front 28m X 62m) - Svi objekti su uknjiženi Kuća je kvalitetne, starije gradnje. Unutrašnja stolarija je od punog drveta. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 124.000 €, 221,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Nišu u blizini otca sa 2 ara placa.Nalaze se u mirnom naselju na samo 1 km od centra grada. Prva kuća, koja je do ulice je površine 109 m2 ,starije gradnje.Sastoji se od velikog ,prostranog hodnika,tri spavaće sobe,dnevne sa kuhinjom i kupatila.Kuća je prizemna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Futogu, na dve etaže. U prizemlju je sve sređeno za život, bez prevelikog ulaganja, kuća je useljiva. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak kao srce kuće, četiri spavaće sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i vrata za ulazak u podrum. Na drugoj etaži....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, iz koje se ulazi u špajz, kupatila, 3 spavaće sobe. Takođe, na imanju se nalazi I stara kuća, staja, prostorija za odlaganje sena i....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 115.000 €, 208,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća na prodaju sa jako velikim placem u Novom Slankamenu. Kuća je na glavnoj ulici blizu centra. Glavna kuća ima 208 m2, a tu ima 6 spavaćih soba, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kupatilo, WC i špaiz. WC na spratu ima izvučene dovod i odvod za vodu ali nije završeno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude komforan, moderno namešten stan na odličnoj lokaciji – Čubura. Izdaje se potpuno namešten, svetao i funkcionalan stan u mirnoj ulici na Čuburi, u manjoj stambenoj zgradi sa četiri sprata. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Struktura stana: stan obuhvata....

 
 
 
  Kuća, KAC, 226.600 €, 159,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću na samom ulazu u Kać, kuća ne zahteva ulaganja, poseduje tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, u svakoj prostoriji se nalazi pvc stolarija, hrastov parket koji je odlično očuvan. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 180.250 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Veternik, Novi Sad - spratna kuća od 330m2 (uknjiženo 116m2), plac površine 594m2 - 4 spavaće sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila, 2 dnevna boravka (mogu biti i dve odvojene jedinice), podrum, radionica koja može biti garaža od 50m2 cc - kuća je u izvornom stanju, grejanje na gasni kotao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 92.700 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Srećna kupovina! 064/215-02-36** Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 103.000 €, 191,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu. Jedna kuća je spratna na tri nivoa, osnova od 83m2 upisana u katastru. U prizemlju su garaža, kačara i podrum. Na prvom spratu su velika sala, odvojena kuhinja i kupatilo. Na drugom spratu su kupatilo i tri spavaće sobe koje su okrečene i omalterisane. Druga kuća....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 35.000 €, 65,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari. Na ograđenom placu površine 18,61 ar, nalazi se odmah useljiva prizemna kuća, površine 65 m2, koja od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom, kao i spavaću sobu. Pored kuće je pomoćni objekat,....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 300.000 €, 561,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa kuća, površine 561 m2 na 9,8 ari placa. Kuća se nalazi u blizini Bubnja i sastoji se od visokog prizemlja koji sadrži prostrani ulazni hodnik,dnevnu sobu sa velikom balkonom i kaminom, trpezariju, kuhinju, spavaću sobu sa kupatilom, manju spavaću sobu i još jedno....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Čelarevu 150kv + 60 kv nus prostorije,3 spavace sobe sve pod parketom,hodnik 14 kv ,podrum 15 kv,2 terase + dvorisna terasa ,dvoriste juzna strana suncana,u blizini reka Dunav 1,5 km ,novi blok Čelareva Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa tri stambene jedinice, Svaka jedinica ima svoje kupatilo. Odvojeni strujomeri, voda, kanalizacija.Izuzetno povoljno za izdavanje ili veću porodicu ( Više generacija) Kuća je delimično renovirana. Dvorište je formasto, ima garažu i podrum. . Terasa, Parking, garaža, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.100 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 77.250 €, 150,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Velika porodična kuća u Krčedinu sa dvorištem i mnogo nusprostorija, poseduje i svoj podrum. Kuća se nalazi u mirnom delu Krčedina. Kuća je okružena sa velikim placevima obradive zemlje. Nekretnine vredna vaše pažnje. Za više informacija pozovite naše agente! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/krcedin-siricentar/513282....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 90.000 €, 180,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Radničkom naselju, korisne površine od 180m2, sa pomoćnim objektom površine 10m2, na placu od 418m2. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, pošte, pijace, marketa i pogodne su kako za stanovanje tako i za izdavanje.Kuća je spratnosti Po+Pr+I,....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 115.000 €, 230,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 99.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena lepa spratna kuća, kvalitetno gradjena i funkcionalna , na lokaciji šireg centra grada, u manjem mirnom i uredjenom bloku.U prizemlju kuće je dnevni boravak spojen sa trpezarijskim i kuhinjskim delom četvorokrilnim vratima, manja radna ili spavaća soba, toalet....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 153,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Bresnica u Kragujevcu, u blizini škole Đura Jakšić, kao i prodavnica, pijace, kafića… površine 153 m2 sa placem površine 458 m2, koji ima izlaz na dve ulice. Potrebno je sređivanje da bi se privela nameni. U sastavu kuće je podrum iz jednog dela, zatim sprat....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 185.600 €, 397,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17070 Spratnica sa tri stambene jedinice od 397m2 na placu od 400m2.Kuća ima centralno grejanje na pelet, struju,mogućnost priključka na gas, takodje ima uzidan kamin i kaljeva peć pa može da se greje i na čvrsto gorivo. Kuća ima 8 soba ,dva dnevna boravka, tri kupatila....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....